0 oy
314 göst.
Diğer kategorisinde (344 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kızlar bebeğim 6 aylık az önce ona havuç kabak patates rendeleyip kaynattım azda zeytin yağı koydum şimdi blendırdan geçireceğim içerisine tuz koymadım nasıl vereceğim hakkında yardımcı olurmusunuz ne kadar yedirmem lazım 

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bnce bilendir hiç kullanma az pütür olsn 

Ona alisir cnku bebeğin 

Ayrıca buharda pisir vitamini içinde olur 

İlk defa veriyosn 3 gün kuralını uygula eğer bu ilk değilse yemek istediğinde ver 
(60 puan) tarafından
Aynen canım hep sağlklı gıdalar seviyor ama işte insan her zaman ne yapacağını şaşırıyor çeşit az oluyor o zaman çorba sebze makarna hele kahvaltı dahada sıkıntı yumurta filan da sevmeyince sadece peynir zeytin o da tadımlık veriyorum
tarafından
Dediğim uygulamayı indirin
(112 puan) tarafından
Aynı durumdayız.  Yalnızım zannediyordum :( gurme bebek var ordaki her tarifi de denedim ama yok ne yaptımsa hepsi çöpe gitti
tarafından
İştahsızlık zor bebekler icin
(112 puan) tarafından
Evet maalesef çok :(
-Reklam-
+1 oy
(2,484 puan) tarafından
Valla ben icine bi çimdik tuz atiyorum o sekilde benim oglum midesini bulandiriyodu agzini dahi acmiyodu canim azar azar ver eger cok huysuzluk yaparsa zorlama 10 dakka sonra tekrar dene
(344 puan) tarafından
Tamam sağol cnm
+1 oy
tarafından
blenderdan gecirme canim.iyice ez zaten kendisi doydugunu belli ediyor. ama hepsini karıştirinca tadi kotu oluyor yemeyebilir
(344 puan) tarafından
Rendelediğim için blendırdan geçirdim ama çorba gibi yapmadım içinde biraz pütürlük bıraktım sağol canım birdahakine dediğiniz gibi yaparım
+1 oy
(2,064 puan) tarafından
Ben küp küp doğrayıp kaynatıp blender dan geçiriyordum 1çay kaşığı zeytinyağı koyuyorum tuz atmıyorum biz 5bucuk aylığız ben 2tatlı kaşığı falan veriyorum 
0 oy
(597 puan) tarafından
Ilk kez verirken besinleri karıştırmayın alerji riski olabilir ilk  3 gün sadece kabak sonraki 3 gun sadece havuc sonra havuç ve kabak karıştırıp verebilirsiniz yeni bir beşine geçerken de 3 gün sadece onu vermek gerekiyor yağ ve tuz bir yaşına kadar vermemek gerekiyor 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 61 göst.
26 Aralık 2021 Aile kategorisinde Syma30 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 349 göst.
12 Aralık 2021 Diğer kategorisinde GSmsl (794 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.
0 oy
2 cevap 42 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,387 puan) tarafından soruldu

381,017 soru

11,406,814 cevap

34,942 kullanıcı

...