0 oy
2,408 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından
250 lira kira bu ev ve yarin tamamen ordayim artik siz yorumlari yazin ben işimi bitirip sizlere dönücem

https://photos.app.goo.gl/mx2xBx1rZPJJdVRC8

https://photos.app.goo.gl/mx2xBx1rZPJJdVRC8

58 Cevaplar

0 oy
(894 puan) tarafından
Hayırlı olsun. Nasıl kullanacaksın bu evi çok farklı. Bakımda istiyor bayaa. Bende çok merak ettim son halini 
(8,081 puan) tarafından
Niye kullanamasın evi güzelleştiren kadındır her kadında da o kabiliyet yoktur
(2,765 puan) tarafından
Evet cok dogru evi disi kus kurur ve evi ev yapanda kadindir ben nelerin ustesinden geldim bu evinmi gelmicem suanki evde 6 odali kaynanamlarla
(698 puan) tarafından
Bence cok guzel yapicaksin eminim kuzm gule gule otur esinle evladinla huzurn olsn yeter saray gbi yaparsin orayida buyukte hem tam kullanmalik iyi gunlerde kullan canim bizede resim atarsan sevinirim :)
(894 puan) tarafından
Çok odalı boyası badanası temizliği bana zor geldi açıkçası ama sen üstesinden gelirsin öyleyse maşallah. Evet ben buradaki çoğu bayan kadar kabiliyetli değilim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kac oda sayamadim bi soyle olcem meraktan
(2,765 puan) tarafından
6 oda evde var mutfak haric 4 odada diger yerde var mutfak haric
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Labirent gibi kaybolurum ben o evde :-) güle güle otur cnm 
(2,765 puan) tarafından
Ama guzel ya ben begendim
0 oy
(7,984 puan) tarafından
Ay Allah aşkına yerlesincede video at çok mrk ettim 
(2,765 puan) tarafından
Tamam atarim
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Amin canim sagol
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Allahima labirent gibi oda içinde oda var 
(2,765 puan) tarafından
Ben cok severim labirenti bu evde tesaduf esim tuttu labirenti animsatiyor
(1,134 puan) tarafından
Sağlıkla otur canım ağız tadıyla
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kaç elli kaç elliiiiii
(2,765 puan) tarafından
Nasil kiz anlamadim dedigini
(1,134 puan) tarafından
250 kız
0 oy
(381 puan) tarafından
Kız hangi sehirdeydın sen merak ettim güle güle otur genişmis baya 
(2,765 puan) tarafından
Eskisehir canim
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Sen çok doğal bir kadınsın rabbim gönlüne göre versin inşallah içinde sağlıkla huzurla oturun minik ailenle.
(2,765 puan) tarafından
Amin sagol canim benim
0 oy
tarafından
Cnm ben beğendim eğer tadilat yapılsa böyle sağlam bir tadilat cillop gibi olur huzurla oturun inşallah biz birlik oturanlarada nasip olur inşallah ❤️
(2,765 puan) tarafından
Ya canim ev sahibi tadilat falan istemiyor yikilcak ev zaten boya falan yapmayin dedi geldiginizde yaninizda ne getirdiyseni gidetken geri kalan herseyi goturun dedi yani mesrla mutfaga dolab aldik onlari takicaz evden giderkende geri cikartip goturcez oyle yani
tarafından
Anladım cnm güle güle oturun inşallah ❤️
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Ev gerçekten çok büyük ve bakımsız güle güle oturun. Bahçesi olması güzel nerde oturuyorsun canım 
(2,765 puan) tarafından
Ev bakimsiz olabilir ben begendim insAllah  fistik gibi yapicam evi
(3,901 puan) tarafından
Temiz ve titiz olduktan sonra ne önemi var evin bakımsız olmasının. Huzurun olsunda bi oda bile yeter insana canım :)
0 oy
(16 puan) tarafından
Bayıldım yeminle çok imrendim sana

Allah hayırlı ve uzun ömürlü yıllar nasip etsin inşallah

Burada Bi düzen mükkemmel olur
(2,765 puan) tarafından
Cok sagol  canim benim evet yarin bakalim tamamen tasinirsak daha detayli bi video atarim
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Ev çok güzel bende severim böyle evleri saray gibi ama soğuk olmaz mı zor ısınır gibi bebeğin var ondan diyom güle güle otur inşallah
(2,765 puan) tarafından
Ev kerpic canim suanda bile sicacik icerisi sobayi daha yakmafik bile ben sadice yazın endise ediyorum soguk sicak olarak cunki kerpic ev hep sicak oluyor icerde bunlairiz mi ki diye dusunuyorum
(3,055 puan) tarafından
Yaa olsun olsun kuzm sıcak olsun daha iyi bebeğin üşümez yazın da artık kapılar pencereler aç eser
0 oy
tarafından

Oyyyy kuzum sen varya çook temiz insansın oyle bir mutlu oluyorsun ki :)rabbim evin içinde huzur versin villalarda oturup huzuru olmayan var 

Yerleşince resim at kız :D çok severim öyle taşınma işini temizlik yapmış oluyon 1 aylık:woot:

(2,765 puan) tarafından
Ayy evet valla heryeri yikadim camasir suyuyla yerler beton olunca arada bi yikarim heryeri mis olur  evet ya ben cok mutlu oldum öyle yada boyle ayriliyorum baska bi evde yasiycam❤❤
0 oy
(1,244 puan) tarafından
Evi görünce içime bi sıcaklık geldi yaa. Yalnız oda içinde 2 oda mantığına da bayıldım ilk kez öyle şey gördüm . Rabbim mutlulukla oturmayı nasip etsin.  Böyle müstakil tarzı bahçeli ev almak çok istiyordum.  Maalesef buralarda fiyatları çok pahalıydı:(
(2,765 puan) tarafından
Wvwt bende ilk kez gordum banyoda mutfakda onuda ilk gordum cok degisik ama guzel bi ev amin ecmain Allah razi olsun
(1,244 puan) tarafından
Evet çok güzel ev. Kirası da bayağı uygunmuş.
0 oy
tarafından
Güle güle oturun çok güzel bir sürü odası var bahcesi var ve cok uygun. Hangi sehir canım ora 
(2,765 puan) tarafından
Eskisehir canim normalde pahali ama bu bizim mahalle hap ayni nerdeyse 200 ile 600 arasi kiralar
(2,765 puan) tarafından
Eskisehir canim normalde pahali ama bu bizim mahalle hap ayni nerdeyse 200 ile 600 arasi kiralar canimmm
tarafından
Ayy tahmin ettim biliyo musun evleri görünce aynı Esk gibi dedim:) bende 3 sene Eskişehirde yaşadım cok severim. Çok sanslısın kıymetini bil oranın canım. Hangi mahalle
0 oy
tarafından
Biraz tadilatla çok süper olur canım güle güle oturun inşallah 
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Yerleşince de mutlaka çek at. Hatta bana mesaj at özelden beelki denk gelmem postuna çok merak ediyorum ❣️

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,355 göst.
+4 oy
22 cevap 664 göst.
1 Ekim 2023 Diğer kategorisinde E&C (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 148 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde halidee (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 167 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde halidee (178 puan) tarafından soruldu