0 oy
1,354 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

https://photos.app.goo.gl/uJc4FiaKjSnQLv7P6

https://photos.app.goo.gl/w2zeC2u74T9JYsCk9

Iki parcaya boldum yoksa yuklenmedi sayfa kaldirmiyor iyi izlemeler yorumlarinizi ve guzel fikirlerinizi bekliyorum 

balım benim❤❤ senin icinde atiyorum bu videoyu o kendini biliyor

Buda bi onceki postumda sordugum yer canlar goremeyenler olmusdu

27 Cevaplar

+2 oy
(1,908 puan) tarafından
Bahçen korku filmindekiler gibi ne kadar boş kullanılmayan oda var öyle kim yaptı o evi yavrum 
(2,765 puan) tarafından
Nerden bilebilirimki canim ben kiraciyim
(1,908 puan) tarafından
Korkmuyo musun o boş odalardan hatta giremedin sende iki yere
(2,765 puan) tarafından
Normalde girerim canim ama hava soguk fazla oyalanmadan cektim bide zaten eksik cekmisim onlarida artik yarin atarim
-Reklam-
+1 oy
(370 puan) tarafından
Evin guzel bence evi guzel yapan icindeki huzurlu ailedir bence gule gule oturmayi nasip etsin allahim 
(2,765 puan) tarafından
Ben kullanmadigim odalari cektim kullandigim yerleri duzenli yaptim zaten sukur
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Bende acmiyor videolar tikliyorum olmuyor
(2,765 puan) tarafından
Benim durumum el verseydi zaten kizimi dogalgazli evde buyutur olurdum oyle her sabah kostur kostur soba yakmazdim isde elimden bunlar geliyor ama gene iyi ya evi hemen isiniyor bide petek aldik hem soba hem petek yaniyor bayagi sicak oluyor ev insaAllah yazın herkesin kiskanacagi tarzda bi ev yapicam jnsAllah burayi
(1,438 puan) tarafından
Insallah canim.insallah gelecekde kendi evini kurarsin.bu bile olmayanlar var Sukur halimizee.Ailenle rahatsin onemli olan o canimm.Bu devirde ev yapmak cok zor canim ben biliyorum.Onemli olan mutlu olmakk.bence baya iy evv ..Insallah gonlunce olur canimm.Uzme kendini hicc
(2,765 puan) tarafından
Herkes istiyorki sarayda oturalim ama oyle bi imkanimiz olmuyor iste sagol canim benim guzel ve naif yorum icin  evet cok zor cok 6 yildir biriktirdigimiz altinlar bu evi tuttugumuz hafta hepside gitti adun komur soba erzak hali o su bu derken butun para bitti dedigin gibi su devirde cok zor ev kurmak
(1,438 puan) tarafından
Cokk zor cocuk varsa dahada zorr canimm.INSALLAH her sey gonlunce olur.
(2,765 puan) tarafından
InsAllah canim benim
0 oy
(180 puan) tarafından
Oda içinde oda var kız nasil temizliyorsun orayı Allah yardımcın olsun baya büyük 
(2,765 puan) tarafından
Kiz daha videoyu yanlis kesmisim dahada buyuk de neyse yarin aticam oralarin videoshnu simdi aksam oldu
(180 puan) tarafından
Kalabalık aile misiniz canım çünkü baya büyük
(2,765 puan) tarafından
Yok canim bi oncekiler kalabalikmis onlar yapmis bu evi 80 yillik bi ev
0 oy
(439 puan) tarafından
Biraz düzen istiyo gibi
(2,765 puan) tarafından
Neresi canim
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Bu videonun yanlış anlama yin amacını anlayamadım ciddi soruyorum, birde paln projesi çok farklı bı yeer tam olarak anlayamadım 
(2,765 puan) tarafından
Evkmj soranlar oldu video isteyenler oldu o yuzden
(1,331 puan) tarafından
Hmm peki o sdc hali olan odada mi kaliyosunuz
(2,765 puan) tarafından
Yok canim bi onceki postlarima bak orda fotograf olarak atmisdim resimleri
0 oy
(12,994 puan) tarafından
Fazla gereksiz odaları var sanki 

Önceden büyük aileler yaşıyordu herhal de 
(2,765 puan) tarafından
Evet 6 cocuklu bi aileninmis canim kaynana kayinbaba birlikte yasiyorlarmis
(12,994 puan) tarafından
Belli canım siz niye tuttunuz böyle buyk
(2,765 puan) tarafından
Canim bide o odun olarak gosterdigim yerde adam eskiden market isletiyormus orda raflar falanda var bi bi odanjn penceresi buyuk ordan isteyenler iceri girmeden alisveris yapiyormus

Biz su nedenle tuttuk ucuzdu o yuzden 250 lira
0 oy
(424 puan) tarafından
Hangi sehirdesin merak ettim :) birde yanlış görmediysem çıplak ayakla yere bı bastın kız benim hemen karnım agrir
(2,765 puan) tarafından
Eskisehirdeyim canim evet bir yere gitmezsem asla corap giyemem ben
(424 puan) tarafından
Valla ben üşüdüm burda :D
(2,765 puan) tarafından
Ev kerpic canjm bi soba yandkmi butun odalari isitiyor o yuzden pek bi sorun olmuyor benim icin
0 oy
tarafından
Hangi şehirden canım ne kadar çok oda var sanrm daha öncede hep bir oturan aileler için yaplms gibi kaynana kayinpedr gelenler damatlr tornlar vs diye düşünüyorum 
(2,765 puan) tarafından
Evet canim burda bi gelin varmis 6 cocuklu eskiden kaynanasina aitmis daha sonra geline vermisler gelinda kaynanasi kayinbabasi ölene kadar burda yasamis kaynanasi olunce evi satmis emlaga emlaga sattigi gunde bizim haberimiz oldu gittik baktik fiyati guzel geldi tuttuk evi
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Ne kadar değişik bi ev her yerde oda kapı 
(2,765 puan) tarafından
O koridorum varya orda soba var bi yakiyorum odalarin hepside isiniyor dogalgaz gibi oluyor
(4,101 puan) tarafından
hm iymş ozaman Cnm güle güle kullan
(2,765 puan) tarafından
Valla canim sen de 40 ben diyim 50 kiso ayni anda yatiliya geliyor yazin kaynanam tarafi urfali onalrin evde 6 odali onlarin eve sigmayanlar bana gelirdi hep yukari kata simdide oyle olur diye dusunuyorum
(4,101 puan) tarafından
hmmm baya kalabalık kız
(2,765 puan) tarafından
Evet acayip kalabalik 4 tane minibusle gelirlerdi daha bazilari ev kalabalik olur diye direk cadirlarina giderlerdi
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Urfalısın sanırım. Urfa'da  bu tarz evler çok fazla. Ben de orada oturuyorum. Aileler genelde kalabalık oturuyor diye. Bana yabancı gelmedi ev :)
(2,765 puan) tarafından
Yok canim urfa geiliniyim burasi eskisehir
0 oy
tarafından
Niye bende olmuyor acaba diğer postuna da görmemiştim
(2,765 puan) tarafından
Acaba adin ne emailinin
tarafından
Cimbomsevdasi canım
(2,765 puan) tarafından
Evet demin gordum seni bidaha dene isterzen olmadi yukardaki choromeden ac diyin
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Köyde misin kuzum başka eve cıkma sansınız yok mu 
(2,765 puan) tarafından
Neden cikiyim ki canim 3 yil kalmayi dusunuyorum bu evde
(2,589 puan) tarafından
Eski yapı bi ev temizliği zor bu tarz evlerin. yeni gelinler kabul etmez bu tarz evleri sen kirada mısın ayıptır sorması ne kadar veriyorsun
(2,765 puan) tarafından
Valla ben cok begeniyorum evi hele bi yaz olsun oralar hep hayvanlarla sebzelerle dolacak o bos labirent odalarim cocugumun oyun bahcesi yapicam kaydirak top havuzu salincak alicam  benim evleneli 6 yil oldu yeni gelinlik kalmadi canim dogru durusut esyam olmadi kaynana tarafi almadi zaten o evdeyken cok macera dolu geciyordu cok bas agriyordu iyi oldu boyle ayrilmak 250 veriyorum kirayi
(2,589 puan) tarafından
Ohhhh sen mutluysan gerisi hiç önemli değil emin ol kuzum. Ayrı olmak en güzeli ❤️
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim bunu böyle paylaşman beni çok mutlu etti canım benim Allah yuvandan huzuru yavrularının seslerini eksik etmesin çok amin❤️❤️❤️ canım ayağın çorapsız üşütürsün hamilesin birde çok dikkat et ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
(2,765 puan) tarafından
Ama nasilda bildin kendini ❤ amin canim benim Allah razi olsun tesekur ederim benim corap giymek adetim degil canim hic sevmem
0 oy
tarafından
Ayy cok buyuk bu ev kullanisli olabilir ama cok ugraş ister cok tadilat var keşke bu evi satın alabilsen komple yeniler villa tarzı yapar hatta dükkan kurs yeri vs olarak degerlendirilebilirsin ilerde
(2,765 puan) tarafından
Evet de evi adam yikicak canim bu evin sahibi suan emlak yani yikip kirasi 1500 olan evlerden yapacak
0 oy
tarafından
Bende açılmıyor ya hiçbiri önceden oluyordu şimdi olmuyor 
(2,765 puan) tarafından
Canim ustteki 3 noktadan ac chorome ile ac de
tarafından
Chrome ile giriyorum zaten
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Cnm yanlış anlama ama biraz düzenlenmesi lazım sanki herşey ortaya atılmış :/ 
(2,765 puan) tarafından
Ya canim daha tam bi is yapamadim ki evde hamile oldugum icin sabahlari migde bulantim oluyor biraz daha ilerde duznliycem insAllah
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Aslında ev büyük ve çok kullanışlı biraz bakım istiyor hem evin içi hem dışı bakımdan ziyade temizlik istiyor koydun koyduk yerde kalmış gibi sanki kuzum he beni yanlış anlama fikrimi belirtiyorum yoksa okadar odasına rağmen kötü değil
(2,765 puan) tarafından
Evet koydugum yerde kaldi cogu sey cunki daha 3 hafta oldu havalar sogudu ve hem hmileyim hem bebegim var hergun bir yeri yapiyorim canim tek basima esyalari tasidim bu eve gectim kimsenin yardimi olmadan hamile halimle esimle ben yaptik bu evi
(3,055 puan) tarafından
Yaa öylemi yaparsın canım zamanla ya olsun Allah can sağlığı versin
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Kız bir sürü odan var doldursan dolmaz valla :)) güle güle otur canm soğuk olur o ev canmmm çoğu yeri kapt kullanmıyorsun madem canm bnm 
(2,765 puan) tarafından
Yok canim kerpic ev heryer sicak oluyor sobayi yakinca
(2,678 puan) tarafından
İyi bari canm bnm
0 oy
tarafından
Bn çok beğendim gerçekten bı duzenlesen dizayn etsen neler çıkar ordan 
tarafından
Köy evimi cnm
tarafından
Güle güle oturun ins
tarafından
Kaynana boşuna dememiş dayida burda kalsin due ,:)
(2,765 puan) tarafından
Evet rabbim nasip ederse biraz migde bulantilarim gitsinde o zman basliycam herseyi duzenlemeye yok canim koy evi degil eskisehirin bi ilcesi evet de mantikli degil bence kaynananin konusmalari

İlgili sorular

0 oy
58 cevap 2,406 göst.
23 Ekim 2020 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 543 göst.
0 oy
13 cevap 855 göst.
1 Ekim 2020 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 198 göst.
11 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu

379,684 soru

11,365,649 cevap

34,845 kullanıcı

...