0 oy
412 göst.
Aile kategorisinde (1,298 puan) tarafından

Sabah bir post açtım çocuğum tokatlanmış yanak sendromu geçiriyormuş diye ama tüm vücuduna yayılmaya başladı ağlıyor kaşıyor acile götürmeli miyim sizce tekrar

image

image

11 Cevaplar

+1 oy
(285 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ya çok geçmiş olsun bence de götür. Sanki alerji gibi ya. Inşallah geçer hemen.:-((
-Reklam-
+1 oy
(3,676 puan) tarafından

İlaç verdi demiştin baslasaydin keşke ilaca canm geçmiş olsun yazık yavrum kıyamam ya:(

(1,298 puan) tarafından
Başladım doktoru n verdiği süreyi beklemedim kuzum ya ama içim eriyor onu böyle gördükçe
(3,676 puan) tarafından
Yazık yavruma götür bence ya çocuk doktoruna mi götürmüştun olmadı özele falan götür baksınlar iyice
(1,298 puan) tarafından
Çocuk doktoruna çıkardım sabah 8.30da gördüm 10da doktora sıra buldum hemen gösterdim ama bekle dedi ilaç vermek için en iyisi beklememek
+1 oy
(477 puan) tarafından
Gecmis olsun cnm bence gotur kan idrar tahlilde yapsınlar belki başka birseydir cok gecmis olsun
+1 oy
(816 puan) tarafından
O doktor yanagına bakıp onu söylemiş belkı farklı birşey vucuda yayıldıgına gore bı acıle yada ozele gotur coookkk gecmiş olsun 
(1,298 puan) tarafından
Sağol canım
+1 oy
tarafından
El ayak hastalığı falan mı oldu acaba ya bütün vücuda yayılmış yazık kıyamam ben ona "(
(1,298 puan) tarafından
Bunun adı tokatlanmış yanak sendromu muş diğer adı 5.hastalık bi bak istersen netten
(12,856 puan) tarafından
Yeğenimde de olmuştu ama çok daha farklıydı ağzının içi bile yara olmuştu bı bakıyım
tarafından
Rabbim şifa versin inşallah naptınız gittiniz mı tekrar hastaneye
(1,298 puan) tarafından
Gitmedik canım kayboluyor tekrar çıkıyor çocuk doktoruna götüreceğiz pazartesi bu sürede kaybolur diye umut ediyoruz kırmızı lik lar
tarafından
Biranevvel geçer inşallah da kurtulur yavrucuk
+1 oy
(12,856 puan) tarafından
Canım acile götür ya daha konuşup derdini sıkıntısını anlatamaz ki sabaha kadar nasıl dayansın minik bedeni 
0 oy
tarafından
Canım bence bi doktora götür bişey alerji yapmış gibi yani o tokat sendromu diyen doktor belki başından salmıştır tüm vücuda yayıldıysa götür yazık kaşınıp yanıyordur.
0 oy
tarafından
Ya kıyamam götür tabi yazık yavruya geçmiş olsun 
0 oy
tarafından

Lutfen lutfen lutfen  gotur:'(

0 oy
(3,836 puan) tarafından
alerji olmadığına emin misiniz canım ? geçmiş olsun çok 
(1,298 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canım sabah saadece yanaklarda vardı doktor tokatlanmış yanak sendromu bu dedi sonra tüm vücuda yayıldı huzursuz yapıyor çocuğu
(3,836 puan) tarafından
alerjik birşeyse damlalarla cabuk toparlanirdi vücudu ondan dedim canım.
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Ayy çok kötü olmuş bence hemen git 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 384 göst.
2 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 170 göst.
24 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynepagd (353 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 158 göst.
24 Mayıs 2022 Aile kategorisinde sofianne (320 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
30 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bbtrngn (33 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...