0 oy
362 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar yuzde 100 pamuklu  terletmeyen oglum zaten ince giydirsemde terliyor  ama napim ustunu ortturmuyor sbaha kadar acik onerebileceginiz bi uyku tulumu var mi nerden aldiniz

9 Cevaplar

0 oy
(392 puan) tarafından
Aynı durumdayım. Şurada bekleyeyim
tarafından
Bekle canim
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Ben ince aldım LCW dan  tulum üstünü nasılsa kışın yorgan ortuyorum kalinlar terletiyor 
tarafından
Iste benimkide normalde de cok terler kalinda hani yuzde 100 pamuk olursa terlemez belki dedim incede altina ne giydiriyorsun
(12,777 puan) tarafından
Henüz giydirmedim ama uzun kol zıbın ve tayt giydiriririm
tarafından
Iste benimki terliyor oyle giydirsem  ya napacagimi sasirdim akil ver ;)
(12,777 puan) tarafından
Tek kat tulum giydir o zaman  cnm içine tek zıbın ile yoksa giydirme uyku tulumu kızım üstünü çok acıyor diye aldım
0 oy
(3,881 puan) tarafından
ben de ariyorum ya fiyatinin da uygun olmasi lazim 2  tane almam lazim az :(
tarafından
Kac aylik canim
(3,881 puan) tarafından
17 aylik : ) sizinki
tarafından
2 yasina girecek 27 simde canim hani bizim bez nadir tasiyor omdam sordum her gece yatmadan once mutlaka al
(3,881 puan) tarafından
aliyorum muhakkak , bez olarak da sleepy ve prima kullandik  ikisinde de eger gece uyandiginda altini degistirmezsem sabaha tasmis oluyor . gece sut iciyor baya onun etkisi olabilir
tarafından
Bilmiyorum canim bizimkide mama yiyor gece molfix kulkaniyorum bende dogdugundan beri ne bilim
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Ben e bebekten aldım dışı ve iç astarı oamuk içinde elyaf var 1.5 tog bir haftadır kullanıyorum terlemedi hiç. Tümü pamuk olanlar 300-500 lira onu vermeye de kıyamadım açıkçası. 
tarafından
Ay cokta pahalliymis ya ebebekte var mi ondan bizimki  zaten cok terleyen bir bebk
(3,213 puan) tarafından
Var var direk uyku tulumu yaz çıkar. Kalınlıkları farklı farklı ona dikkat et.
tarafından
Biizm buraya yeni acilmis bakarim olmazsa kuzum cok sagol
(3,213 puan) tarafından
Güle güle giysin kuzucuk
tarafından
;*******
0 oy
(947 puan) tarafından
Benim de aradığım ve sormayı düşündüğüm soru buydu . Almışken iki tane mi alsam diyorum benimki sadece beline kadar açıyor acaba gerek var mı ki . Bazen tamamen açıyor hadi şimdi şöyle böyle iyi iyice soğudu mu napariz
tarafından
Ben iyisini bulsam alcamda bir tame aldim ter icinde kaldi kalimdi ustunude ortturmuyor
(947 puan) tarafından
E bebek de kiler nasıl ya gidip bakmak lazım
tarafından
Ben lc den almistim ebebekten bakmadim ya yuzde 100 pamuklar cok iyi ama pahalliymis
(947 puan) tarafından
Anladım canım tmm
0 oy
(588 puan) tarafından

image

ben de bugün bunu sipariş verdim. İnşallah güzeldir.
tarafından
Insallah canim fiyati da uygun guzelse haber ver hangi siteden aldin
(588 puan) tarafından
Lcwaikikinin kendi sitesi canım
0 oy
tarafından
2 gün önce lwcden aldim öneririm 90 tlydi pamuk du sıcak tutuyor terlemiyor
tarafından
Bende ordan aldim kalin benimki terliyor bayagi zaten terleyen bir bebek
tarafından
Ev sıcak ola bilir benim kızım aşiri terleyen biri ama hiç terlemedi
0 oy
tarafından
Canım H&M de çok güzel tulumlar var kullanmadım ama duydum ve gördüm bütçene uyarmı bilmem ama öneririm
tarafından
Kuzum terletmez ve iyiyse alirim napim ya ustu acik sabaha kadr icim aciyir valla bakarim ama sagol tatlım
tarafından
Ne demek canım oraya bak sen

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 37 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Aayfer (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 103 göst.
18 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hanifemm (1,493 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
24 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde ozlem4141 (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 184 göst.
5 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde G.ll0 (1,546 puan) tarafından soruldu

382,328 soru

11,446,931 cevap

35,021 kullanıcı

...