0 oy
365 göst.
Diğer kategorisinde (881 puan) tarafından
5 gün oldu doğum yapalı ağrı yapıyor kızlar ne zaman geçer bu durum sürekli batikonla temizliyorum oda fena yakıyor 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimki 20 günde felan iglesmeye başlamışti
-Reklam-
0 oy
(386 puan) tarafından
Canım bünyeden bünyeye değişiyor ya benim 26 gün oldu açıldı dikişler ama daha düşmedi nezaman düşecek bilmiyorum ağrı kesici vermedi mi doktorun? 
0 oy
(413 puan) tarafından
Ilk dikisim 18 gun sonra düştü 5 dikisim vardi zaten 23.gün hepsi bitti canim daha cok erken ağrısı yanmasi olur dusmeye yakin zamanda kaşıntı yapiyor sık sık temizlen pedini degistir surekli soguk suyla yikan rahatlatiyo islak bırakma bide kuru tutmaya çalış 
0 oy
(346 puan) tarafından
canim benim 3 gun sonra düştü digeride 4 gun sonra yani arka arkaya düştü simdi 58 gun oldu hala aci var biraz
0 oy
tarafından
1 ay sonra canım ama benim ki anormal olduğu için o kadar sürdü 2 kere dikiş açıldı ve tekrar atıldı normal de temiz ve kuru tutarsan 1 hafta veya 10 güne düşer 
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Batikon yakmaz ama neden yakıyo acaba inşallah açılma falan olmamıştır 10 gğn olduğunda doktora gitcek misin kontrole?? Benim 15 gün sonra acı ağrı pek kalmamıştı batikonu pek düzenli kullanmadıpım için 35 günde falan düştü dikişlerim. Bunarada hayırlı olsun seni biliyorum sorularına yorumlarına çok denk geldim sağlıjla büyüt bebişini :)
0 oy
(410 puan) tarafından
Dogıçum yapalı 12 gun oldu dıkıslerımın yarısı dun dustu yarısı daha duruyor ama acı yok bna batıkon degıl hametan krem verdı doktorum sabah öğle aksam kullanıyorum agrı olursa hemen ağrısını alıyor deneybılırsın
0 oy
(976 puan) tarafından
Benim 28 gün oldu halâ düşmedi dikişler ama ağrı yok 
0 oy
(8,311 puan) tarafından
Fıto krem al eczaneden canım ebe tavsıyesı bos kaldıgın an bı carsaf ser ac altını otur hava alsın.kuru tut sureklı fön makınasını da yakmadan tutabılırsın.bıraz sabır 
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Batikon yakmiyorki cnm her gün banyo yap yapazsan bile belden assagi su ile  yıka arkasından sprey batikonla pansuman yap 15 gün deyince bütün dış dikisler gitti iç kaldı 40 gün olduğunda zaten kesik yeri tamamen iglesti tabiki eskisi gibi olmaz 
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Canım ben sana hemen krem soylım cok ıyı gelıo dıkıslerı yumusatıp yanmayı ortadan kaldırıo ve dıkıs izi sılıo esın eczaneden getirsin vaginorm jel bu arada bebıs nasıl 
0 oy
tarafından
10 güne düştü bnm i

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 94 göst.
4 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Biryenianne (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 96 göst.
5 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 66 göst.
28 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Myangell (562 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 151 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde GnlRenat (10 puan) tarafından soruldu

379,207 soru

11,351,516 cevap

34,822 kullanıcı

...