0 oy
344 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,114 puan) tarafından
Kızlar 38+6 haftalık hamileyim yaklaşık bir saattir bebeğim kendini aşağıya ittiriyo hissediyorum o ittirdikce tuvaletim geliyo gibi oluyo ama sancim yok sadece baskı ve kasılma var baskı yaptıkça aşağıda sızı oluyor bide 

3 Cevaplar

0 oy
(3,458 puan) tarafından
Dakika tut sancin var ama hissetmiyor olabilirsin
(3,458 puan) tarafından
Bende yürüyünce aynı oluyorum bebek baş geliş duruyor o yüzden oluyor sanirim
(1,114 puan) tarafından
Yürüyünce de oluyo oturunca daha çok oluyo göğüs altım sıkışır gibi oluyo bide
(3,458 puan) tarafından
Kontrolün ne zaman peki belki doğum habercisidir bunlar
(1,114 puan) tarafından
Pazartesi sabah erken rndevu alcm cnm devlete gidiyorum
(3,458 puan) tarafından
Tmm o zaman hayırlı haberler alırsın insaallah :)
-Reklam-
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Canım ben 38+2 de bugün doğum yaptım. Aynı belirtiler vardi ama şancı hissetmedim acile geldim sancim varmış. Sezaryan olacağım icim hemen aldılar. Sende ihmal etme derim. Belki hissetmiyorsun dür.
(1,114 puan) tarafından
Gün içinde kasılmalar devam ederse gidicem cnm teşekkür ederim gece hafifledi biraz artmadı
(7,402 puan) tarafından
Su değil dedi suyun gelmemiş dedi canım. Akintiymis ben su sanmışım iyikide sanmışım cnm yoksa sancim bilemicektim. Bebek doğum pozisyonu almış zorluyor dedi hemen yatis verdiler canım. Sen yinede ıhmal etme cnm bise yoksada için rahat eder. Keşke dememek için git InşaAllah. Çünkü benim kasilmalarimda azalmıştı hastaneye gittigimde hiç kalmamıştı resmen sonradan bi başladı sonuç kızım yanimda:) Rabbim senide hayırla kurtarsın canım benim
(1,114 puan) tarafından
İnşallah cnm devam ediyo bı önceden sancı yoktu şimdi sancida giriyo kasilmayla beraber çok korkuyorum ilk doğumum bir aydır stresliydim zaten eşimi aricam işten gelmesi için
(7,402 puan) tarafından
Rabbim kolaylık versin. Haberdar et olurmu gidince dualarım seninle.
(1,114 puan) tarafından
Canım korkudan galiba eşimi aradıktan sonra ağrılarım kesildi gitmedik çünkü bi kere ağrım var diye gittim bin pisman oldum şimdi emin olmadan gitmek istemiyorum pazartesi günü kontrole gidip nstye flan gircem cnm o zmana kadr nişan su vs gelmezse inşallah
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Bebek gele bilir dikkatli ol Rabbim sag salim kucagna almayi nasip etsin
(1,114 puan) tarafından
Sağol cnm ama geçti iki saat sürdü öyle baskı yapması ama kasılmalar devam ediyor gün içinde devam ederse gidicem

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 331 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde bebisbirisi (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 349 göst.
31 Ocak 2024 Aile kategorisinde Asyahatunnn (356 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 130 göst.
7 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ayazmoms (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 228 göst.