0 oy
389 göst.
Aile kategorisinde (327 puan) tarafından
Bi kedi var surekli evin cevresinde hiç-bir zaman ayrılmıyor başka yere gitmiyor gecen çamaşır serdim balkonun camlarını açtım girmiş kovamin içinde uyuyor yerler hep çiş olmuş midem bulandı eşime diyorum kediyi evden uzaklaştirsak çünkü sürekli balkondan eve bile giriyor kapıları açıp hava bile alamıyorum arabamız var kediyi temiz kutunun içine koyup evden uzaklasirsak yine gelir mi 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Balkona sirke dök gelmez. Uzaklastırmayın yazık günah başına neler gelir kim bilir bilmediği yerlerde 
tarafından
Öyle gercekten de cok ağır vebali. Bn hiç kıyamıyorum. Hangi eve taşınırsam mutlaka bi kedi bulur bni bnde beslerim. Çünkü doğrusu bu hediye onlar allahtan misafir
(1,008 puan) tarafından
Evimde 3 tane kedim.var 1 tanesini cocuklar istedi diye sahiplendim diğer ikisi yavru ve zor.sartlardaydi mecbur kaldım sahiplendiremedik kaldo bize 3 tane.olunca zor ama ev ortamına alıştılar büyüdüler onların günahına giremem rabnim.omur verdikçe bakicam yeni bebegim oldu onla alistiriyirum yavas yavas birlikte buucekler
(1,008 puan) tarafından
Hep bir kedi gelmesi cok ilginç vardir bir hikmeti allah razi.olsun guzel gönlünüze göre versin ins
tarafından
Allah sizden de Razi olsun ne kadar iyisiniz sizin gibi insanlar hep varolsunlar. Bnmde bi kedim vardi. Bi tane de sokaktan sahiplendim çok muhtaç durumdaydı.maddi durumum el verdikçede sokaktakilere bakmaya çalısıyorum. Bebeklerim oldular onlar sayesinde anneliği tattim:) simdi de 5 aylık hamileyim kızımın kedi abileri olacak iki tane :)
(1,008 puan) tarafından
Kedi abii :)) guzelmis bizim.2 abi 1.abla var tabi normal.abi ablada var tabi
-Reklam-
+1 oy
(13,202 puan) tarafından
Bir kap yemek  koyup sahiplenseniz daha mantıklı olmaz mı? Tuvalet olarak orayı seçtiyse gitmez zaten 
tarafından
Bencede.. Keske duyarlı olsalar ama tahammül edemiyorlar ne yazıkki bazi insanlar
(13,202 puan) tarafından
Hem burda kedi köpek öldürenleri eziyet edenleri kınıyorlar sonra ortaya mı görürsek buraya mı atsak. Sonra bu tip çocuklar yetişiyor toplum böyle bozuluyor
tarafından
Evet maalesef öyleler :( lafta herkes Müslüman herkes hayvansever
(13,202 puan) tarafından
Maalesef inşallah vicdan sahibi olurlar.
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Çoook uzağa götürmeniz lazım,diğer türlü gelir
(327 puan) tarafından
Eşimde öyle dedi gelir nasıl bulabilir ki evimi
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Sizim kokunuzu beynine kaydetmişse

Sen onu buraya batmana getirsen o yıne gelmek isterse gelır :)))

Ama uzağa götürün gelmez inşallah 
(327 puan) tarafından
Kız nasıl bulur yaa hayret ediyorum temiz çamaşır aşırıyorum hava alsın diye cam balkonu açıyorum içeri giriyor birden görünce korktum gitmek nedir bilmiyor yapışmış eve birde ıkinci kattayım bundan önceki kiracı alıştırmış yemek vermiş sürekli çıkıyor evime kadar giriyor
(16,506 puan) tarafından
Valla bmmde aklım almıo nasıl buluyorlar dıue
Teyzem evinden 1 saat uzaklıkta piknik alanına bırakmıştı
4 gün sonra yıne geldı :))
(327 puan) tarafından
Bursanin iznik ilcesindeyim başka ilçeye gotursem gelmez heralde dimi temiz çamaşırlarımın üstünde uyuyor yaa
(16,506 puan) tarafından
Yok ya gelmez bence

Ama gelirsede yaz bana geldı dıye
Bi şok daha yaşıyayım. :)
A
0 oy
(590 puan) tarafından
İstanbulda iseniz kadikoydemi ne bir yerde kedileri oraya birakiyolar orda bakiyolar ama neresi oldugunu hatirlamiyorum 
(327 puan) tarafından
Eşime ciddiyim götürelim dedim yine bulur dedi:(
(590 puan) tarafından
Kediyi bilmiyorumda kopek geliyor valla :) denendi ve sabahinda gelmisti yine
(327 puan) tarafından
Köpekler mahallede geziyor eve gelmiyor bi kedi var 7 24 evin cevresinde babannem bile bu kedi bizim diyor:))
0 oy
tarafından
Yavrusu falan varsa yapmayın ben çok üzülüyorumnya geçen ay bir yavru kedi getirmişler gözünü kediler parçalamis resmen saldırıyolar yabancı olan kedilere annesi nerde bilmiyorz süt bile içmedi bir şey yemedi o günün akşamı kayboldu nereye gitti bilmiyorm inşallah ölmemiştir 
(327 puan) tarafından
Yavru değil canım bildiğin büyük kedi acıktiginda evin balkonu açik görünce giriyor hemen köpekler öyle değil mahallede gezerler kediler neden evin içine giriyor
tarafından
Alışkanlık haline getirmiş annemin evine de girer sürekli ya annem de senin gibi bir yeri açmaya korkuyo büyükse bir çaresine bakılmalı ben çok korkuyorum ya hiç açamam
tarafından
Belki bebekleri fln vardır yazık uzaga atmayın. Sizde bi anne değilmisiniz
0 oy
tarafından
Geldiginde kovala bagir kotu davran gelmwz bi daha
(1,008 puan) tarafından
Yorumunda ciddimisin kotu davran bagir ne ya oda bir can allajhn yarattığı  dilsiz kulu günahtır sineklik vs yapılabilir önlem alınır ama kotu davranmanın vebali var
tarafından
Ne kadar kötü yüreklisiniz yaaa
0 oy
tarafından
Ay kiz acimi destin bi ara kedi kakasini yaomisti ama nasil kokuyordu anlatamam camasir suyunu bosalttim kapinin onune binadakiler bana kufur etti resmen bu ne koku diye
0 oy
(505 puan) tarafından
Bizim bi kopek vardi iki saatlik mesafeye goturduk gene geldi
0 oy
tarafından
Hayret birşey ama kediler temiz hayvanlardir, tuvaletlerini kuma yaparlar üstünü de kapatırlar bu değişik birşey demekki, götürün kuzum başka yere bırakın ama öyle sokağa atmayın ha 
0 oy
tarafından
Evden baya uzağa götürmeniz lazım yoksa bulur gelir yine

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 441 göst.
25 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Misafirrrrrr (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 199 göst.
14 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,205 göst.