0 oy
575 göst.
Aile kategorisinde (545 puan) tarafından

Biraz uzun olcak okuyanlara tskrler 

6 ay 26 gunluk oglum.var kizlar bebegimi dogurmaknicin ve yeni dogdugu zamanlarda annemlerin yanindaydim evimde tadilat vs bisiler yapiliodu hemen hemen 3 aya yakin annemlerde kaldim sonra kendi evime geldim.annemde ara ara bir haftaligina falan gelmeye devam etti bende gittim vs gelsin tabiki basimin ustunde yeri var ama bebegim yeni dogdugu zamanlardada biraz fazla aglayinca hemen beni suclardi ozamanlar hadi tecrubesizimndie belki ben biyerde yablis bisi yapiorumdur die pek sesimi cikarmazdim ama bebegim artik 7 aylik oldu 3. Ayimizdan beri yalniziz oglumla ve artik hareketlerini tanidigimi dusunuyorum. Bayram tatili diye annemlerin yazligina geldik esim calisicak die o geri dondu hadi ben birazcik daha kalayim dedim  bu sabah yine 6da uyandi oglum basta hersey guzeldi ki heraabah 6da uyanir 2 2.5 saate gene uykusu gelir az bi uyku daha uyur her sabah.. yine iste aradan 2 saTe yakin zaman gecti o arada annem uyandi oglanla oynadi bisiler yapti vs. Bebisim basladi huysuzlanmaya bende dedim uyku saati geldi heralde verde uyutim die iste yok oyle yok boyle bebek dahada huysuzlanmaya basladi o sirada annem cikti odadan iste ben bi meme veriorum bi kucagima aliorum baaya baya cok aglamaya basladi yavrum baktim annem geldi yok iste aglatarak uyutulmazmis kucuk cocukla inat ediomusum yok hep ben aglatiomusum boyle annelik olmazmis boyle yapcaksam bidaha gelmicekmisim ya oglan benim oglan sonuc itibariyle onunicin en ama en iyisini herkesten fazla ben dusunurum ben bilirim kaldiki anaokulu ogretmeniyim zaten. Agrima gitti oyle diyince bisi diyemedim zTen sabah sabah daha kendimede tam gelemedim suan aglamamak icin gercekten zor tjtuorum kendimk  evde yalnizken hoc boyle aglamazdi zaten oglum uykusu gelir memeye koyarim hop uyur giderdi bu sabah baya fazla aglasi nedenini cozemedim gerci ama annemin tavrindan gercekten cok rahatsiz oldum simdi esimi aramakla aramamak arasinda gidip geliorum hic istemiorum artik burda kalmayi planim iki hafta kadar kalip evime donmekti ama tadim kacti sizce bendemi var bi problem annem nie boyle yapio? Bebegime bi duzen olusturmaya calisorum yok herseyinizde merasimle saatli vs. Bisiler solenip duruo yeni yeni ek gidaya gectik gecen ay ve bebegim.mamada yiyen bi cocuk artik mamaya ne gerek var ek gidayi ver doyur bi guzel cocugu falanda dio. Hayir okadar eski kafali bi kadinda diildir aslinda ama bazen beni cileden cikartio gercekten suan gercekten goresim kalmadi kaynanam olsa zehirlerdi heralde beni

10 Cevaplar

0 oy
(3,458 puan) tarafından
Yani malesef annelerde çok bilmiş gibi karışıyorlar sanki onlar her şeyi 4 4luk yapıp çocuk yetiştirmiş gibi. Sen çocuğunu nasıl biliyorsan öyle yetiştir annende öğrenecek saygı duymayi
-Reklam-
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Anneler işte çocuk yetiştirdigi için seninde ilk hicbrisey bilmediğini Sanip sana akıl vermeye düzelttirmeye çalısiyor kendi bilip kendini haklı olduğunu sanıyor alınma onlar tecrübelerinden dolayı böyleler halbuki aradan çok zaman geçti şimdiki çocuklar bir mi eski yaptıkları tarzlarla 
0 oy
(287 puan) tarafından
Çocuğun yer değiştirdiği icin mizmizlaniyor olabilir ki çocuktur ağlayacak tabi annenin yaptığı hos degil ben olsam kalamazdim cok uysal degilimdir kirmiyim diye durmazdim dönerdim
(545 puan) tarafından
Ya ben aalinda hic istemedim kalmayi ama dusundum aimdi kalabalik geldik donujce iki bas insan kalcaklar evde uzulurlee die hadi birazcik duragim dedim ama her seferinde burnumdan gelmeye basladi artik bende pek uysal biri sayilmam ama geecekten kalbim kirildi bisi diyemedim
(287 puan) tarafından
Bende gecen anneme gittiğimde annem bir yere gitmek zorunda kaldı ufak bi sorun oldu geldiği gibi eve dönüyorum dedim kaç gün içinde de döndüm tabi donene kadar oraya buraya gittim hep evin icinde durup kavga etmiyim diye
0 oy
(822 puan) tarafından
Bende sen gibiyim biraz canım bende annemdeyim eşim yurt dışında çalışıyo kızım 3 aylık kardeşim güvenlik ve vardiyalı çalışıyo kızım dün sabah erkenden uyanmış daha yeni yeni ses çıkarmaya başladığı için kendi kendine konuşuyo kardeşimde sesine uyandı annem iki gündür söyleniyor kızı ağlattın kardeşin erken uyandı kızım ağladığı zaman önce onu kucağıma almak yerine odanın kapısı kapatıyorum annelerimiz rahatlığa ve sessizliğe alışmış biz onların düzenini bozuyoruz inan benim gitme imkanım olsa dakka durmazdım kafam rahat olurdu buraya geldim geleli sanki stresten sütüm azalmış gibi :(((
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Kavga edip doneceginize bence eşinizi arayın gelip alsin sizi
(545 puan) tarafından
Darilmadim zaten darilmam annem o benim ama eve bikac gun sonra evime donmeye karar verdim yapamicam bole
0 oy
tarafından
Kötü bsy dememis ki sana 
(545 puan) tarafından
Uslubu yeterince kotuydu
0 oy
tarafından
Bana da babam yapiyo aynısıni .uyku saati gelince benim oğlum da çok ağlıyor.gecen kriz tuttu çok ağladı .ter bastı sırılsıklam oldu çocuk .zaten kucağımdaydi kucaktayken susuyo bırakınca agliyo falan.usumesin diye üstünü değişmek için yatırdım birkaç dkligina.odaya geldi babam Avaz Avaz bagiriyo çocuk bakmayı bilmyyon çocuğu önce bı sustur pat diye çekti aldı bide elimden .dayanamadım bende karşılık verdim.surekli böyleler canım.hepsi öyle demekki .çocuğun da duzeni bozulduğu için çok agliyo olabilir.cunku bebekler yerlerini yadirgiyor
(545 puan) tarafından
Aynen degisik yerdeyiz zaten onun tedirginligi var bide annem benide gerince bu sefer bebegim daha cok gerilio bikac gune gidicem evime olmicak bole anladim
0 oy
tarafından
Eyvah eyvah annen kaynanan gibi kiz Allah yardim etsin. Eger erkek cocugu varsa vah o gelinin haline=/ annen cok bilmislik yapmis cnm kusura bakma ama.  Valla bn olsam kalmazdm sen bilirsin yinede
(545 puan) tarafından
Bende gidicem bikac gun sonra
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Valla bilemedim canim hata kimde ama ilk cocuksa herkes herseyi senden daha iyi biliyomus gibi davranir cok akil verirler kendi yaptiklarini yaptirtmaya calisirlar ama ne sen ayni sensin ne de cocuk ayni cocuk ve zaman degisti artik hersey elimizin altinda ve arastirip ogreniyoruz en onemli dr a gidiyoruz ve bilgiliyiz ama kimse bunu anlamiyo bilmiyo anlamak da istemiyo. Isleri gucleri insani cileden cikarmak baska bisey degil. Oyle memlekete gitmeyi dusunuyorum bende. Biliyorum cocugumun uykusuna dahi karisiyorlar. Zorla uyandiriyolar sevmek icin. Bisey diyince parayla mi uyuyo bida uyusun diyolar. Sonra cocuk huysuzlanip aglayinca noldu beli ovala gazi mi var vs bid bid bid otuyolar. Oyy bende cok doluyum cok. Katil olmam umarim insallah....
0 oy
(42 puan) tarafından

Canim benim annemde oyle mamayi saatli veriyorum basliyo bagirmaya herseyi saatli yapicak falan filan ama emin ol bilmeden konusuyolar yani kendileri buyutmus biliyorum edasindalar birak oyle olsun onlarda kendince yorum yapiyo iste hic sıkma canini yine herzaman anne iyidir en ufak seyde basinda olucak kisi anneler bendede var o dert kırmıyorum ben banane diyorum istedigimi yaparim diyorum gülerek gecistiriyorum :)

(545 puan) tarafından
Dayanamiomus aglamasina sanki ben gaddarimda zevk aliorum sanki bebemin aglamasindan iste bi garipler kuzum gecti simdk baristik ama gercekten sinirlenioruum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 164 göst.
8 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 304 göst.
12 Mart 2023 Aile kategorisinde Miniminnaķ (2,852 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 725 göst.
0 oy
8 cevap 336 göst.
7 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu