0 oy
426 göst.
Diğer kategorisinde (492 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar Ben mutfağı temizliyordum bitirdim  kahve yapicaktim eşimde dedim ki yanıma gelsene tamam dedi mutfağa gittim gelmedi bende dedim ki gelme zaten hiç kalkma yerinden oda bağırdı Trip attı o kahveyi yaparsan icmicem dedi odaya gittim bende biraz durdu gittim yaptım önüne koydum kalktı gitti uyumaya canımı fena halde sıktı neymiş yorukuyormus sanki taş taşıyacak sandalyede oturan altı üstü 
notu ile kapatıldı: Başlık secimizi konunuzun içeriğini yansıtacak şekilde yapışınız.

5 Cevaplar

0 oy
(6,203 puan) tarafından
Son cumlene çok güldüm Allah affetsin:D Aman kalma bı tarafın eksilir deseydin.Bide anaokul bebesi gibi ben icmiycem diyo 
(492 puan) tarafından
Bezdim valla ☺️☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(222 puan) tarafından
Bi 20 sene sonra bunlar muhabbetçi oluyor. Şimdi değerimizi anlamıyorlar iş işten geçtikten sonra karı oluyor hanım. :(
(492 puan) tarafından
Hiç sorma canım
0 oy
tarafından
Bosa trip atmış esin. Aman erkeğin tripliside cok uğraştırıyor babamdan biliyorum. 
(492 puan) tarafından
Hemde nasıl canım
0 oy
(264 puan) tarafından
Bende mutfakta bişeyler yaparken yanımda dursun otursun ben iş yaparken muhabbet edelim isterdim hep çağırırım tamam derdi gelmezdi aynı senin mubbet bende çok sinir oluyordum şimdi amerikan mutfaklı evde oturuyoruz sıkıyorsa durmasın bakalım :) 
(492 puan) tarafından
En iyisi canım insanın çok ihtiyacı oluyor zaten aksama kadar onu bekliyorsun
0 oy
tarafından

Yani kızma. Lütfen ama altı üstü bi kahve yapacaksin. Mutfağa gelse nolur gelmese nolur. Yap kahveni gec adaminla otur yani.  Ev işi yoruyor ama inanin. Buna eşlerimizde işte yoruluyor. İnsan oturarak bile calissa beyin yorgunluğu olabiliyor ve eve geldiğinde. Hizmet bekliyor. Ve buda onların hakki.  Diye düşünüyorum. Ben suyunu bile ayağına getiriyorum. Hiçte pişman değilim. Öyle alıştirdigim için

(492 puan) tarafından
Televizyon izliyordu odada bende akşama kadar onun eve gelmesini bekliyorum dört duvar arasında geliyor televizyondan kafasını ayirmiyor senin düşüncen
tarafından
Tamam olabilir. Taki doguma kadar. Kızımı kaybedene kadar. Bakkala bile cıkmazdım. 4 duvar arasında. Beklerdim  ama asla onun keyfini. Bozmadım. Çünkü yorulduğunu. Bilirdim.
Herkesin düşüncesi farklıdır.  Saygım sonsuz. ❤️

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 217 göst.
3 Şubat 2021 Aile kategorisinde Elifhanim0101 (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,192 göst.
0 oy
11 cevap 639 göst.
6 Ocak 2021 Aile kategorisinde Eyupsema (1,505 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 727 göst.