0 oy
5,435 göst.
Diğer kategorisinde (783 puan) tarafından

(624 puan) 

Arkadaslar catlatma ignesinin 14 günündeyim. Bir çoğunuz 14. Günü test yap dedi yaptım ve belirgin silik çıktı. Ignenin etkisi gitmiş mıdır. Allah aşkına hamile miyim ben 

image

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canim senin umutlarini asla kirmak istemem ben 15.günde yapmistim test 1 saat sonrada olsa silik cikmisti hamileyim diye sevindim ama igne etkisiymis bilmemistim . Sen birkacgun daha bekle emin olursun hem 
(783 puan) tarafından
11. Gün yaptım çok silikti gorunmucek şeklinde etkisi bitmişti iğnenin şimdi yaptım baya koyu oldu. Herkes var diyor hayırlısı bakalim
tarafından
Sen yinede kan ver canim duzenli olarak beta hcg artarsa insAllah artar ozaman kesindir Rabbim kucagini bos birakmasin
(783 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(44 puan) tarafından
Cbn bnde yaotrmismdm 13.gubde bundan silik cijkmisti ama iğnenin  etkisinden cikmis  diyenler olmustur 15 gun gecer  se vardir kesin kan ver yarin ins hamilesindir icimden oyle doguyor bence hamilelik cardir
(44 puan) tarafından
Valla bn inanamamstim 1 haftafa 8 tane yapmistim alaha sukur simfi kizim 8 aylik allah herkesin  gönlüne  gore versin.
(44 puan) tarafından
Duam seninle bnde yasadgim icin cok zor bise
(783 puan) tarafından
Rabbim bağışlasın bebeğini sana. Inşallah bend3 alırım kucağıma
(44 puan) tarafından
Ins cnm kesinlesince haber et olurmu icini feraht tut
(783 puan) tarafından
Haber verir8m tabiki
0 oy
tarafından
Ay bence hamilesin ya 14. Gün olmuş sonuçta ya
(783 puan) tarafından
Inşallah öyleyimdir
0 oy
(783 puan) tarafından

Ikinci yaptığım test

image

(783 puan) tarafından
Ben kaset olanı hemen çektim ama daha koyu oldu
tarafından
Doktoruna sordunmu canım ? Ben internette araştırdım da çoğu diyor 14. Gün varsa hamilelik çıkar yazıyor diyor yinede umutlandirmayim seni
(783 puan) tarafından
Yok doktor dedi adetin 5. Günü betana baktır
tarafından
Ooo onlarda illa adet geçmesini istiyorlar bence var canım yani ne deyim yarın bidaha yap bakalım yarın da 15. Gün
(783 puan) tarafından
Testim kalmadı yarın direk kan vericem
0 oy
tarafından
Hamilesin tebrikler benim 11.gun böyleydi hamileydim etkisi kalmaz 10.gunde bitiyor 
(783 puan) tarafından
Hayırlısı insallah
0 oy
(119,722 puan) tarafından
Kiz insaallah hamilesindir bi kan ver ama yoksada umutsuzluga kapilma 
(783 puan) tarafından
Ikı tane yaptim can ikisi pozitif
0 oy
(41 puan) tarafından
Tatlım idrarda görünüyorsa mutlaka kan da da çıkar kan ver rahatla en azından rahat edersin
(41 puan) tarafından
Hadi bakalım olur inşallah
Birde değerin 2000 3000 üstüne çıkmadan doktora gitme kese görünmüyor kolay kolay ve gebelik yok diyip eve yolluyorlar bende öyle oldu moralim çok bozuldu ve üstüne ailemden hastalanma oldu yoğun bakımlık ondan dolayı düşük yapmıştık ben strese bağlı kaldığım için sende dikkat et değerlerini kendin kontrol et sürekli kan ver yukseliyorsa sıkıntı yoktur zatem
(783 puan) tarafından
Evet ama doktorum iyi ya o zaten bana moral oldu sen hamile kalacaksın dedi. Panik yapma stres yapma dedi
(41 puan) tarafından
Doktor önemli zaten canım onlar moral vermesi ve ya her şeyi olduğu gibi anlatmasi
(783 puan) tarafından
Evet sağolsun beni strese sokmadı. Ben 1 yıldır evliyim 7 aydır istiyordum. Hep olumlu konuştu bana. Hamd olsun eşimle sağlık problemimizde yoktu. Rabbim hayırlı olan neyse onu nasip etsin
(41 puan) tarafından
Amin canım benim Inşallah herşey için

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 416 göst.
26 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zezeee (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 226 göst.
24 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zezeee (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 230 göst.
25 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zezeee (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 31 göst.

382,479 soru

11,450,821 cevap

35,028 kullanıcı

...