0 oy
759 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ay kadın başına adamı öldürüp nasıl ikiye bölmüş nasıl yakmış Allah'ım Yarabbi nasıl yapmış ya hala inanamadim:O

28 Cevaplar

0 oy
(285 puan) tarafından
Gördüm yaa öldürmüş hadi kız nasıl ikiye bolebilipte yakmış. Allahım daha neler duyucaz. Basa verme yarabbim.
-Reklam-
0 oy
(10,772 puan) tarafından
Bir cinnet her şeyi halleder... 
0 oy
tarafından

Hal etmiş ki yapmış 

Bir ülkede kadın kocasını doğramış düdüklü tencerede de haşlamış 
tarafından
Ay yemek yiyemicem şimdi öne öyle :)
tarafından
Rabbim kimseyi o raddeye getirmesin ya çok günah ama herkes tavuk öldürür gibi insanlar birbirlerini öldürüyor
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Ay yorumlari ağzım açık okudum bu işin kadını erkeği yok malesef giden bir can var ne olursa olsun bu gözler müge anlidan neler gördü duydu kadın adamı aldaditiyir sevgilis ile kocasını öldürüp gomuyorlar erkek hak etmiş diye bir cümle kurulması kadar saçma birşey yok o zaman kadın da mı hak etti diyelim onemli olan Allah'ın verdiği cana bir başkasının kast etmiş olması kimse ölümü bu şekilde hak etmez ne kadın ne de erkek 
0 oy
(610 puan) tarafından
Hayat bazen pubg gibidir.hayatta kalmak icin erken davranmak gerekir.kadinda onu yapmis blliki....
0 oy
tarafından
Canı ne kadar yandıysa demek. Ama bence bu cinnet halidir normal bi kadın ozellikle bunü yapamaz 
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Rabbim kimseyi o raddeye getirmesinn gercektende cok zor bi durum rabbim min verdigi cani rabbimden baska kimse alamaz rabbim seytana uydurmasin kimseyii  
0 oy
(120,083 puan) tarafından
Az korksunlar bizden 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 89 göst.
0 oy
2 cevap 80 göst.
5 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Ranahale34 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 164 göst.
15 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 1bebe1anne (275 puan) tarafından soruldu