0 oy
854 göst.
Diğer kategorisinde (6,827 puan) tarafından
Kizlar simdi kaynanam beni ve oglumu hic bir sekilde benimsemiyor bende ayni sekilde onu benimsemiyorum esim annesine duskun pek gitmez gelmez ama yinede duskun bi yerden bi laf duydum cok onceden esim abisi ve bi akrabalari oturuyomus boyle konu konuyu acmis hanginiz bakarsiniz ananiza demis kaynim ben bakamam ayagima bag olur demis esimde o ne demek tabi ben bakarim o bize bakti demis 

Amaa kaynanam kaynimi daha cok tutar evine cocuguna karisina oyle bir bakar ki 

Yani iyi gununde onlarin kotu gununde bende rezilligini cekemem oyle degil mi beni bilmeyeni bende bilmem ksb 

Ben dogum yaptim 1 gun hastanede duramadi simdi kardesinin karisi yapti 1 haftaya yakindir hem hastanede hem evde bakti dun esimle bi konu gecti bende dedim ki simdi kime bakiyosa ozamnda onlar ona bakar dedim herkes ne ekerse onu bicer dedim haksizmiyim

56 Cevaplar

+6 oy
(27,352 puan) tarafından

Ele duserse tabiki bakarim Rabbim mukafatini verir emin ol.

(6,827 puan) tarafından
Anladim canim
-Reklam-
+3 oy
(2,323 puan) tarafından
Kaynanamla konuşmuyoruz ama muhtaç olsa bakarım eşimin annesi sonuçta ne kadar konuşmasak da o bizi evinden kovmus olsa da ben ona bakarım Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin
+3 oy
(1,072 puan) tarafından
Her ne olursa olsun eşim hatrına Allah rızası için bakarım ...
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Haklısın bence.           
(6,827 puan) tarafından
Saol canim
0 oy
(735 puan) tarafından
Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin.
(6,827 puan) tarafından
Aynn oyle ama bu tarafindan bakimca bence hakliyim
0 oy
tarafından
Gozumden dusmese bakardim :(
(6,827 puan) tarafından
Hmm anladim canim
tarafından
Gozumun onunde olse bile umrumda olmaz yaptiginin ustune
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Oldu kaynım sefa sursun eltim sefa sursun görümcem sefa sursun torunlarina baksın belini ayağını mahfetsin bakmaya gelince de bana kalsın ben bakmam oğlu gitsin baksın çok istiyorsa işim olmaz. İnsan olsaydı Allah rızası için derdim ayırdığı için de bakmam 
(6,827 puan) tarafından
Haklisin canim insan olsalar neysede degiller malesef
0 oy
tarafından
Ben bakarım oda bana çok baktı gelini olmama rağmen evladı gibi 2 doğum yaptım bana ve çocuklarıma baktı hasta oldum baktı Bi ihtiyacım oldu hemen geldi hala çocuklarım telefonda babanne gel desin hemen arabaya biner gelir ben anne gel diyim neden demez hemen gelir Allah razı olsun bende ona kendi annem gibi bakarım 
(6,827 puan) tarafından
Ama seninki sana yapmis canim benimki onlara sefa surdurup beni rezillige surukler
0 oy
tarafından
Haklısın tabi canım. Bende bakmak pek istemem inş elden ayaktan düşmezler de... 
(6,827 puan) tarafından
Insallh canim bizi onlara onlarida bize muhtac etmesin rabbim
0 oy
(10,378 puan) tarafından
Ben bakarım, bana kötü de olsa bakarım eşim isterse. Biz de düşeceğiz elden ayaktan Rabbim muhtaç etmesini 
(6,827 puan) tarafından
Amin kimseyi kimseye muhtac etmesin
0 oy
tarafından
Esimin babaannesine baktim ama kaynanama bakmam
(6,827 puan) tarafından
Anladim canim
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Eşimin hatrı ve Allah razısi için bakarım 
(6,827 puan) tarafından
Anladim canim
0 oy
(294 puan) tarafından
Allah kimseyi kimseye muhtac etmesin çoğu kişi bakmam demis ben bakarm ne ederse etsn esimin annesi oldugu için bakarm çün Kü o ne olursa olsun Bi anne rabbim verir karsılıgını belki bu dınya da belki öbür dünyada yaptığın iyiliği kimse için diyil Allah için yapacaksın insanın için de ne olursa olsun önce vicdan olmalı karsında ki sana taş arsa bile sen ona cicek at cünkü öyle bir din bizim ki 
(6,827 puan) tarafından
Haklisim canim
0 oy
tarafından
Bakarım tabiki eşimin hatrı için bakarım nasılki annemin oğulları gelinleri tarafından sahipsiz bırakılmamasını istiyorsam kayınvalideme de bakarım. Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin ama muhtaç duruma gelirse tabiki bakmalıyız Allah herşeyi görüyor sonuçta herkesin iyiliği kendine..
(6,827 puan) tarafından
Haklisim canim
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Ne olursa olsun eşinin annesi. Dövse de sövse de bakarım neden bakmıyım. Elhamdülillah aramızda iyi, Rabbim ele avuca düşürmesin tabiki ama, kötü olsak da bakardım. O onun ayıbı, Allah beni de onu da ayrı hesaba çekecek sonuçta
0 oy
tarafından
Yani benim kaynanam iyidir hoştur ama dediğin gibi beni değil diğerini daha çok benimser benden önce baya birlikte oturmuş çocuklarını büyütmüş gelirim 2 gün kalır giderim ama çok memnuniyetsz hep şikayet eder herkes kızıyor bu huyuna ben bakamam heralde ama eşim de çok düşkün annesine o benim aileme Bakar bende ona bakarim
(6,827 puan) tarafından
Benim esim benim aileme bakmaz canim
0 oy
tarafından
Biz eşimle kavga etmiştik. Kaynanam geldi oda karıstı kavgaya. Olay ayrılmaya kadar gitti. Eşimde anasını tuttu. Bzi adliyeye götürmeye kalkıştı. Bnm annemi aradı biz kızınızı yollucaz ankaraya fln dedi. Eşime de boşanmazsan hakkımı helal etmem dedi. Gittim iki ay ailemde kaldim ne arayan ne soran oldu. Sonra eşim geldi barıstık. O yüzden ben hiç bakmak istemiyorum kaynanaya bu yaptıklarından dolayi 
(6,827 puan) tarafından
Bende boyle cok olay yasadim canim sadece yukarda yasadiklarim degil ki
tarafından
Dogrudur canım. Hepimiz bi çok seyler yasıyoruz ve izi kalıyor kırılıyoruz mecbur kalıyoruz hep bişeylere inş bizim elimize düşmezler.
0 oy
(2,312 puan) tarafından
Siz zamani gelmeden neden kendi kendinize dert ediyorsunuz ki allah ele avuca koymasin yazik kimseyi benimde annem var annem ortada kalsin istemem bilakis esimin annesini de istemem yaşlılık herkese var haaa kaynanamla da çok sorun yaşadık ama yinede o bir anne
(6,827 puan) tarafından
Haklisim canim ama  icimden gelmiyor
(2,312 puan) tarafından
Allah kimseye muhtac etmesin ele avuca koymasin diye dua edelim boşver
0 oy
tarafından
Bir bardak su istese onu bile vermem beni kime tercih ettiyse ona gitsin. Kötü günümde yanımda olmayanın ben yüzüne bile bakmam.
(6,827 puan) tarafından
Bende senin gbiyim
0 oy
tarafından
Benim esim annemede kardeslerimede bakiyor valla babam vefat etti annem hastalandi piskolojik olarak yanimiza aldik kendi kardrsine annesine yapmadigi yakinligi gosteriyor tabiki bende allah korusun ele ayaga muhtac duserde caresizlesirse bakarim tabi 

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 291 göst.
18 Nisan 2024 Aile kategorisinde Sarakurak (914 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 122 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Anonim (313 puan) tarafından soruldu
+1 oy
71 cevap 1,238 göst.
14 Ocak 2024 Aile kategorisinde Cansuu54 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 248 göst.