0 oy
1,997 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Dün eşimle mesajlaşıyordum eşim bana oyle cevaplar verdi mutlu oldum aslında ama. Eşimin oyle cevaplar vermeyeceğini biliyordum neyse dedim akşam geldi oturduk sordum bende oda bana iş yerindeki kızın elindeydi tlfnum o cevap verdi dedi bende şok oldum çok sinirlendim kızdım bağırdım oda beni çok kötü dövdü sırtımda el izleri bile var sizce ben mi haksızım sen evlisin tlfnun onun elinde napıyor onu geçtim niye cevap veriyor belki özel bişi de yazardım darmadağın olmuş gibiyim 

58 Cevaplar

0 oy
(194 puan) tarafından
Yuh yaa hem suçlu hem güçlü diyecek bişey bulamıyorum 
-Reklam-
0 oy
(370 puan) tarafından
Ey yarabbim ya. Bole insanlari bagliycan yas bi odunla vur allah vur ozaman anlarlar karsilik veremeyince nasil oluyor kocan tam bi yavsag mis bacim elin kizinda tel ne alaka 
0 oy
(848 puan) tarafından
Büyük konuşmayım ama kendimi az bişe tanıyorsam hiçbişey aklıma gelmez baktım gücüm yetmiyor en kudretlisinin gücü 1 bıçağa bakar öldürür gider içerde paşa paşa yatarım. 

En kötü hiç darp raporu al şikayet et be bacım. Kilitle kapını işten gelince açamasın defolsun gitsin baktın  gitmiyor kapıda olay çıkarıyor polisi ara. 
0 oy
(620 puan) tarafından
Pislik adam, erkekler bi şekilde kendilerini haklı görüyorlar sinir oluyorum. Elin kadininda ne işi var telefonunun. Bi de dövmek nedir. Sabretme canım boşver naparsa yapsın. Git ailenin yanına. Bunun arkası gelir emin ol. içinde kalır hep o adama sıcak bakamazsin.
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Darp raporu  al ve şikayetçi  ol  sonra  boşa  hem  suçlu  hem güçlü  daha  ileriye  gitmecini kimseni  bilemez 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
camım yaa iyimisin şimdi haksız yere vurmuş sana ailen arkandaysa git bi süre orda kal devamı da gelir Allah korusun 
0 oy
tarafından
Darp raporu alıp şikayet et lütfen o şerefsizi 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Özür dileyip bir daha vermem diyeceği yere birde dövüyor yüzsüz ..

Ailene söyle yanlarına git hatasını anlayıp özür dilesin
0 oy
tarafından
Oha ağzım açık kaldım.is yerindeki kızın eline veriyor telefonunu onun adina yazisiyor üstünede seni dövüyor tam bir ş.refsizlik
0 oy
(735 puan) tarafından
Allah islah etsin. Sanada çok geçmiş olsun canım. 

0 oy
(1,186 puan) tarafından
Ya ne demek elin kizi alicakta birde benimle konusacak gebertirim ikisinide bu ne rahatlik ya direk bosarim ben buyuk konusmayayim cok sinirlendim ya sana kalkan el kirilsin millete gelince kedi eve gelince aslan kesilen su lanetlere sinir oluyorum ya 
0 oy
(1,262 puan) tarafından

Hem tlfonu başkasına verecek hem dövecek bende öylr Bi gurur varki kusura bakma bana el kaldıracak kendime hasret bırakırım o kim k*p*k sen gidip darp raporu alıp onu. Evden uzaklaştırmayıp sadece buraya yazıyorsan sanada pes diyorum ezdirme kendini nasıl kendini dövdürüyorsun valla ben onun o elini Bi yerine monte ederim onun edepsiz herif :angry:

0 oy
(1,597 puan) tarafından
Hem suçlu hem güçlü bu olsa gerek. Sen ne duruyorsun ki ben olsam evden kovarimw darp raporu alirim. Hiç bı zaman susma sustukça zaten kadınlar ölüme gidiyor. O iş yerinde ki o.p bulub bı güzel benzetmek lazım kaşıntısı çok her halde
0 oy
(146 puan) tarafından
Yok artık dayak yemissin bide ben haksizmiyim diyorsun sen hala o adamin yaninda duruyormusun gercekten pes
0 oy
tarafından
Bide haksizmiyim diye sorman hala haksiz olduğunu düşünmen ve eşinin sana bunu aşılaması

Yerinde olsam.bende onu doverdim 
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Yok artık bi taşıma daha girdim bu nasil bir sorumsuzluk hem hatalı birde seni mi dövuyoo hagi dağda yetişmiş o a...y....i kocan
0 oy
tarafından
Boyle ******.pu çocuklarına yüz verirsen astarini isterler aklini basina al git şikayet et
0 oy
(479 puan) tarafından
Oha yani günahları boyunlarına ama başka bişey olabilir bence git r@por al ayrıca takip ett eşini bir haltlar karıştırıyor olabilir 
(826 puan) tarafından
bence dayak izıeri iyileşmiş artık rapor vermezelr daha)))
(6,136 puan) tarafından
Da eski post
(479 puan) tarafından
Keşke hemen gitswymiş

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 1,062 göst.
9 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,228 göst.
12 Haziran 2021 Aile kategorisinde Nur_91 (37 puan) tarafından soruldu
0 oy