0 oy
1,449 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

image

bu insan kilikli kopek benim dyson marka supurgemi bozdu benim kocamin haberi varken onun kocasının haberi yoktu biz kârı koca sorun yasamasin kadına kocası bağırmasın diye sustuk kadın bna 1 yılda 100tl 20 tl borc odedi baska arkdsla hiçbişey yokken darıldık bu kopekte bna tavır aldı buna neoluyosa artık ben allha havale ettim iyilik yaptim aldgim karşılığa bak

24 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Bu kadar sovdugune göre durduk yere değildir elbette ortalık karistiriyo sonra çekilen insana benziyor yorumlarda okuduguma göre yani onlara gelince senin kuyunu kazip sana gelince de ben karışmam diyip kenara çekilmeyi dusunuyo aklı sıra  en tehlikeli insan tipi 

Gözünün acilmasi çok güzel olmuş gerekirse al no ara ne varsa onda iste sonra görür çöpe at kıymet bilmez  ve buda ders olsun gerçekten tanımadığın insanlar ile dost olma dost deme elbet onlar da birbiri kuyusunu kazacaktir uzaktan izle 
tarafından
tarafından düzenlendi
Kurban olurum sana ben bide bunlar benm 3 yıllık arkdsimdilar bide
(12,777 puan) tarafından
Yani insan oğlu durduk yere küfür etmez aynı sofraya oturduk karnı doyan düşman oldu mishali boşver hiç takma bile
tarafından
Olsun buda geçer ders oldu bna acı bir ders
(12,777 puan) tarafından
Aynen insan oğlu mutlaka bı kazık yiyo boşver onlar üzülsün yakında birbirinin kuyusunu kazar elbet zamana bırak izle sadece
tarafından
Zaten öyle olacaklar
-Reklam-
+4 oy
(6,825 puan) tarafından
Kadın karşmam dedi diye dediğin laflara bak seninle arkadaş olunmayacağını düşünüyorum bu postuna göre..

Karışmaz karışmaz ayrıca insanlar snn kuklan dgl ki can dostum diye yazmış ona Kendi kendine bilenmisin belli kimse bişey yapmams
(1,635 puan) tarafından
Artılar yağdırmak istiyorum sana ☺️
(6,825 puan) tarafından
Tatlı resmi atıp senin sevmediğin biri ile..bu onu kop.ek ya da kah.pe vb bı sürü şeyler yazmsn baska senin sevmedigin biri diye bu nasıl karakter bacım kendine gel şu an net olarak anladım senden dost olmaz.
(6,825 puan) tarafından
Teşekkürler gam sat çığım :)) ❤️
(1,635 puan) tarafından
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ ben teşekkür ederim düşüncelerimi yazıya döktüğün için
tarafından
Kizlar anlamadgin şey benim arkdsmla arkds olup bu bayan ara bozdu
+3 oy
(8,081 puan) tarafından
Iyide karışmam demiş doğru da söylüyor o sizin aranızda. Hakaret etmeye gerek var mı 
tarafından
Halasini edicem dha bu ucu bunlar ben hamileykn bna oyun yaptilar tlfnla arayıp sesimi dinlediler 2si bide bu kopek  2gundur kadina gidip watsapta can dostum diye paylasimlar yapiyo
tarafından
Karismayan insan paylasimlarda bulunurmu
(8,081 puan) tarafından
Senin zoruna gitmiş O yüzden saldırıyorsun bence öfkeyle kalkan zararla oturur o yüzden boşver
(8,081 puan) tarafından
İyi de arkadaşının yaptığı yemeği paylaşmış Seninle alakalı bir şey yazmamış ki
tarafından
O öyle degil işte ne yazikki
+2 oy
(2 puan) tarafından
 madem ki cok iyi arkadaştiniz sadece iyi günler değil kötü günde de arkadaş olmanız gerekiyor..

Yanlislikla adam bile ölür derler kaldi ki siz supurgeden bahsediyorsunuz. Belki de bozduğu şeyi yerine getirecek durumu yok. Laflarınız cok yanlış insanlara bu denli hitap edilmez.. terbiyesizce buldum bence arkadaşınızi idare etmeliydiniz kaldi ki siz burda ifşa ediyor zeytinyağı gibi üste çıkıyorsunuz birde
tarafından
Haklıyım çünkü parası var supurgemi bozdgnu vakit nakit 4binlirya oturma grubu aldı ve diyer bayanla heryere gidip bunun evnde sohbet muhabbet ediyorlar yemeğe icmeye olunca bna geliyorlar ben onlarin cocuklarna kendi evimds sahip cikiyorum onlar biyere gittiklernde ama benim çocuklara gelince burnumdan getiyorlar 40 kere ararlar ayak ustunden 40 yalan sayarlar dha saymami istersen sayarım once başkasını savunurken bu kadın niye bukdr kızmış neolmus demeyi bilin 3 yıldır 2siyle arkdstim ama gel gorki bunlar biri birlerni okulda gorurken yuzlerne bakmıyormuşlar ben onları bir araya getirip arkds ettim ben döndüyle kahvalti ederken elifide çağıralım dedim hiç 2 yüzlülük etmedim ama onlar ben hamiyken beni arayıp sesimi dinlediler soframi kalbimi açtım sonuç ben döndüyle konusmuyorum diye bile bile elif hanımcık can dostum arkdsim vs seyler yazıp paylasiyo
+1 oy
(1,175 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Olayı kendin yaşadıgın icin sanki bizde biliyomusuz gibi düşünüp anlattın galiba hic bişi anlamadım. Açklamandan sonra cözdüm olayı. Postunu düzenleyeblrisn
(1,175 puan) tarafından
Sana yazmdmcnm
tarafından
Havvacim sorunu anlattım burayla ilgisi yok bide dengesz demk icn önce insani tanıyıp bilmk lazm dimi
(1,633 puan) tarafından
Cnm ne demek istediğini anlamadım arkadaş demis bende yanlış buldum herneyse
(1,633 puan) tarafından
Anladim
tarafından
Tmm canim
+1 oy
(12,861 puan) tarafından
Verilen şey geri istenmez onun kullandığı şeyleri nabicaksın ki
tarafından
Çöpe aticam tabikide
(12,861 puan) tarafından
Amannnn boşver başımın gözümün sadakası olsun de
tarafından
Çok üzüldüm çok 3 yıldır tanimamism
+1 oy
(1,755 puan) tarafından
Evet seni kışkırtmışlar ama seninde yaptıkların tepkilerin baştan sona yanlış. Konuşma tarzın bikere çok yanlış. Bırak verdiğin gitsin haa onlar böyle mi tepki verdi iyi oldu gerçek yüzlerini gördün sil engelle ikisinide annen baban değiller olmasa da olurlar. Süpürge bozulsa  çıldırırım evet ama vermem de madem en başından nekadar yakın olursak olalım bozulunca üzüleceğim şeyi paylaşmam veya geri isticwgim şeyi vermem en başından sen kendine çeki düzen ver uzaklaş ikisindende
tarafından
Bitti zaten
+1 oy
(1,494 puan) tarafından
Yorumların hepsini okudum. Herkes seni yanlış terbiyesi.z bulmuş sinem hanimm  konuştuğun üsluba dikkat et Kelimelerini düşün ondan sonra şöyle 
tarafından
Gerek yok ben dilim döndüğünce anlatmya calistm k8m ne anlarsa anlasin beni anlayanlar var
0 oy
tarafından
süpürgenin bozulmasıyla mı oldu bunlar sadece
tarafından
Supurgemi bozdu bide arkdsmla bir olup bna kumpas kurdular
0 oy
(27,367 puan) tarafından

NickiN karşılığı gibi olmuş bacım sende kalmasın işte iyilik yapma boş ver böyle insanları

tarafından
Zaten bitti iyilik yapmm
0 oy
(141 puan) tarafından
Ben bişey anlamadim yeşil yazilar seninmi yoksa bunlar sana gelen yazilarmi ekran alinip sanami atildi
tarafından
Evt benim yesiller
(141 puan) tarafından
Yanliş anlamani istemem ama madem yakın arkadaşın süpürgenin lafımı olur yani 100 tl 20 tl olarak ödedi demişsiniz yanliş anlamadiysam birde verilen eşyayi geri istemek çok ayıp onlara cvp verirken bile hata yapmişsiniz keşke bu arkadasinizlada sohpetinizi kesseydiniz durumlarini sona alsydiniz
tarafından
Durumu sonda zaten bu arkds cok kıskanç biri ben kizma ne alirsam oda alır benim arkdslik ettgim3kadna yamandı işte
(141 puan) tarafından
Hepsiyle baglantini kes ugraşma boş gereksiz insanlarla hayat onlarla ugraşmak icin çok kısa
tarafından
Zaten bitti benim ekmegimi yiyip yuzume gülüp arkamdan dedikodumu yaptılar
0 oy
(723 puan) tarafından
Karışmak istememiş Bence kadın sen sürekli üsteleme misin Burada bence karışmak istemem işte sadece ya öyle görünüyor yani
tarafından
Çünkü o diyerine haber veriyo her bo.ku yiyorlar 2si
(723 puan) tarafından
Gözünle gördün mü canım
tarafından
Gormesem soylemem
0 oy
(2,756 puan) tarafından
Hersey zamanında  güzel  çatır çatır  alsaydın  süpürge  bozuldu diye sana destek olacak degil !
tarafından
Biz acıdık işte boylede kahpelik yapti
(2,756 puan) tarafından
Acırsan  acinacak hale düşersin diye boşuna  dememisler
tarafından
Aynen öyle smdi bu yazdiklarmi yetstemistir diyerine
0 oy
(3,167 puan) tarafından

bn hiçbirşey anlamadım desem:ermm:

tarafından
Bak smdi askm bu bayan benm darildgm arkdsla bir.olup bna hava atiyorlar
0 oy
(1,091 puan) tarafından
Madem bunlar size kötülük etti niye hala takip ediyorsunuz? Sizde kin ve kıskancşık almış başını gidiyor.. Boşverin düşünüp görüp mutsuz olacağınıza görmeyin duymayın bilmeyin mutlu olun
tarafından
Kiskanclik yok cok şükür ***** yerine koydular
0 oy
(48,735 puan) tarafından
ee hala niye kayitli sende engelle bunuda
tarafından
Onunla işim bitmedi dha ben watsapta durum paylasiyom diyerine yetistiriyo ben bunlarla konusurken bende yiyip icip giderdiler ben gidince onlara birsey vermezler elletmezlerdi
(9,284 puan) tarafından
Çocuksu davranşlar durum paylaşp gorsun die fln
tarafından
Yok ben hep durum paylaşrm
0 oy
tarafından
Peşine düşüceğiniz şeyleri vermiceksiniz başkasına elektronik ürün bunlar bozulabiliceğini tahmin edip vermemeniz lazımdı aranızda geçen bir komuşmayıda ekran görüntüsü alıp buraya atmanızda hoş değil 
tarafından
Benim yasadgim terbiyesizlikler köprü olur
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Konuşma tarzınız cok yanlis sahsen siz kırılandan alinandan çok beraber iyi olup seni dışlamalarina kinlenmişsin ama şunu düşünememissin kimse kimseyi sevmek konuşmak zorunda değil 
tarafından
Aynn dedikodu yapabilirler benim ekmegimi yiyip canagma s.ca.bilirler doğrusun
(2,381 puan) tarafından
O onlarin edepsizligi herkes kendine yakışanı yapar
tarafından
Yaptılar zaten:(
0 oy
tarafından
Ben sadece Dyson süpürgeye yanarım :)
tarafından
5binlra çöpe gitti
0 oy