0 oy
660 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kişileri kafama takmaktan nefret ediyorum nasıl vazgeçebilirim sizce 

10 Cevaplar

0 oy
(48,695 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
uyari veren iki arkadas ne.oldu uyari verdinizde
tarafından
Ilk başta hanımlar sevmediğim kisiler dedim onun için uyarı vermişler sonra düzelttim cidden şaşırıyorum bu insanlara
tarafından
Aynen öyle
(7,412 puan) tarafından
okadar kurallara uyar olmuslar:DD
bosver canim. nefret etmekte istemeden o kişilere kotu de olsa deger vermek oluyo nefret etmicen umursamican o zaman aklina gelmez
(48,695 puan) tarafından
dört uyari verildi sonra baslik olayi sıktı istegimiz postu açamıyoruz.diye.post acarlar ☺️
tarafından
Haklısın canım
-Reklam-
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Adı üstünde sevmediğin. Niye enerjini onlara harcıyorsun ki sevdiklerini daha çok severek harca☺ 
tarafından
:) doğru diyosun canım
0 oy
(860 puan) tarafından
Onlar gelince aklına hep salavat çek dua et kuran ac dinle çok iyi geliyor 
tarafından
Sagol canım Allah razı olsun :)
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Umursamayarak canim en iyisi hic görmezden gel yoklarmış gibi gör 
tarafından
Oyle yapmaya çalışıyorum ama olmuyo kfayı yıyıcem
0 oy
(196 puan) tarafından
Valla bu hepimizde var hem hoşlanmadığımiz kişileri hemde onların sözlerini takabiliyoruz bende çok yaşıyorum bunu o kişiler genelde kendimizi kötü hissettirmis olduğu için atamiyoruz aklımızdan atmanın yolu o kişileri önemsememek
0 oy
(264 puan) tarafından
Ah keşke bende bilsem ben sevmediğim bu kişilerle aklımda kavga ediyorum bişey olursa şunları tek tek söylicem diye prova yapıyorum o bunu söylerse bende şöyle karşılık veririm diyorum bide :) iyice kafayı yedim 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hoşlanmadığım kişileri kafaya takmaya üşenirim ben :D başka şeyler düşün hoşlandıklarını mesela
0 oy
tarafından
Canından senden hayatından kıymetli değiller yaaa benim gibi ölümle burun buruna gelmeden vazgeçmeye çalış güzel şeyler düşün onları düşünemeye çalış aklıma onlar mi geldi hemen oynak müzik aç yada kitap oku telefonla oyna yemek ye dışarı çık hava al ev temizle keskine bir uğraş bul aklına gelmez 
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Ben olabildiğince uzak kalmaya çalışıyorum mesafe olarak kalamiyorsam da yüzyüze gelince bildiğin yüzüne bakamıyorum görmüyorum bile en temizi karsidaki deli oluyor

İlgili bir soru bulunamadı

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...