0 oy
1,363 göst.
Aile kategorisinde (394 puan) tarafından
Dün sabah kontrole gittik hastanye saatler surdu doktor yogun aynı zamanda tüp bebek doktoru cokk yogun o yüzden çok bekledik ve ben çok acıktım eşime acıktım dedim bana cock musun sen dedi sonra artık dayanamıyorum midem ağrıyor hamileyim zaten acıktım dedim bidha banane dedi sonra yolda dukkna gidiyoruz cok acıktım dayanamıyorum artık dedm bnane param yok ztn dedi nyse dukkn dan elemanlrı aldık takımları aldık bnide eve bırakıp ordan işe gdckti arabdn indi bna ekmek almk için para verir misin dedm cebinde 100 lira cıkardı bnde sadece bu var dedi veremem hem dünden ekmk var onu ye dedi gtti yarım saat sonra aradım cocuk annmdydi onu getır dıye aradıgmda doner salonun da elemanlrla yemk yıyordu bunu duyunca basımdan asagya kaynr sular dokuldu halbuki bir simit alacktın bna dedm içim yandı bumu verdgn deger saatlerce agldm ona bagrıp cagrdm zaten evlilik yıl dönümümüz Du hiç bişe almamş hersey hediye de degil Bi yıl donmumz kutlu olsun bile demedi yuxume bıkmadı bu evlilik nereye gidiyor anlamıyorum bu adam napıyo anlamıyorum dukkna da gidemiyorum bnm dukknın tüm kazancnı harcayıp carcur edyo az önce bnde gdcm dukkna dedm o halınle ne işin var eleman duruyo işte dedi dukknmn basında durcm dedm otur yerine canım dedi kapıyı cekip gtti 

28 Cevaplar

+5 oy
tarafından

Akşam eşine yemek yapma acıktım derse çocuk musun? De.

(394 puan) tarafından
Kalkıp kendi yapar yer dun ypmdm ıkı yumurta kırıp onu yedi
tarafından
Aynen ktlym
tarafından
Ay adama bak ya
-Reklam-
+1 oy
tarafından
O parasinin  hayrini  gormesin  burnundan gelsin  insallah 
(394 puan) tarafından
:(( bişe diyemiyorum ama allahın dan bulsun..
+1 oy
tarafından
Sok oldum sna çocuk diyo ama kendi çocuk gibi banane demiş sna üzüldüm herzmn mi böyle eşin bide hamilesin
(394 puan) tarafından
Her zaman böyle değil ilk defa böyle bişe yapıyor dunden beri unutamıyorum içimi yakıyor dusundukce
+1 oy
(449 puan) tarafından
Ne dükkanı canım hesap kitap işini eline al bence. 
(394 puan) tarafından
Butik dukkni cnm bnmki
(4,698 puan) tarafından
Canım madem butik sakın fırsat verme işin başında ol sen dik dur o sana eğilsin
(3,136 puan) tarafından
Birde dükkan senin ama sana bunları mı yapıyor. Tavrını koyman lazım bence
+1 oy
(1,337 puan) tarafından
Çok üzüldüm okurken ve senin yerine kendimi koydum çok haklısn
(394 puan) tarafından
:( haklı olsam Ne fayda umrunda değil
(1,337 puan) tarafından
Gaz vermek istemem canim herkesin karakteri ve kişiliği farklıdr ama ben olsam kıyameti koparırdım bida asla sözümün üstüne söz söyleyemez hale getirirdim ve o dükkan işinide elime alırdm
(394 puan) tarafından
Kıyamet kopar dım zaten tlde ama ne fayda ki hamileyim erken dogum riskim var gidemiyorum o yüzden
0 oy
(1,707 puan) tarafından
Al karşına güzel güzel konuş. Bu erkekleri bir dk bile boş bırakmaya gelmiyor böyle erkeklerden de nefret ederim
(394 puan) tarafından
Biliyor musun konsmk yuzune bakmak içimden gelmiyor bu yaptgn dan sonra içim yandı resmen :(
0 oy
tarafından
Velhasıl gamsız adammış cekilmez
(394 puan) tarafından
Cekilmiyo zaten o adam bnm asık olup evlndgm adam işte
tarafından
Bence aşık olduğunu sandın inşallah düzelir canım brnim
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Lann el olsa alır insan eşisin evladını taşıyosun Allahın cezası boğazında kalsın yediği tövbe yarabbim ya sabah sabah sinirim bozuldu bunun lafımı olur hiç paran olmaz he o zaman da dersin alcak paramız yok sabret de evde yersin diye vicdansız öküzzz
(394 puan) tarafından
Öyle işte :((
(5,376 puan) tarafından
Hamile halinle şunu yapıoyüa Allah bildiği gibi yapsın yalnız sen hiç tepkivermiyon mu kuzum biraz sesini çıkar ya
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Allah merhametli insanlarla karşılaştırsın.anladigim kadarıyla dükkan senin mi canım eğer öyleyse bı işin gelirin var demekki 
(394 puan) tarafından
Evet var cnm ama hamileym erken dogum riskim var gideyrm
0 oy
(2,728 puan) tarafından
Böyle  düşüncesiz adammi olur hadi  herşeye  eywallah  dersinde karnını  bile doyurmayan  adamdan ne Hayir  bekliyon bide hamilesin  he yazıklar  olsun  bide o adama çocuk  dogurcaksin !!!
(394 puan) tarafından
:( evet Bnm aptllgm işte bu adama adadım haytmı
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Hamileyken insan 2 kat acıyor.Çok acımasızmış.Akşam gelip yemek sorduğunda banane de yemek falan yapma hatasını anlayıp özür dilesin
(394 puan) tarafından
Hatasını anlasana dun anlardı be cnm
(7,935 puan) tarafından
Sen yinede yemek memek yapma acıktım dediğinde banane de herşeyin bir bedeli vardır.
Biraz erken kendine yetim yap ye
0 oy
tarafından
Yolda hiç tanımadığı hamile bi kadın acıktım dese kik olursa olsun götürüp karnını doyurur.  Kocanın amacı ne çözemedim 
(394 puan) tarafından
Bnde cozemedim cnm
0 oy
(333 puan) tarafından
Eşin normalde öyle bir insan mı? Yani normalde birşey istediğin zaman aynı davranışta mı bulunur.
(333 puan) tarafından
Insanlar bazen kendi çapında küçük bir sıkıntı içine girerler. Hani icimde bir sıkıntı var diyoruz ya. Bu dedigimiz sey o işte. Bu konuda anlayışlı olmak lazım. Esinin aklına birsey takılmıştır yada işle ilgili endişesi falan vardır bundan dolayi kendi icinde bir sıkıntı yaşıyordur. Sende bu sıkıntının üstüne gelince seni kıracak seyler yapmış. Belki affetmeyecen ama en azından konuş neden o gün bana öyle davrandın diye karşına al konuş. Karşına alıp konuştuğunda ne kadar seni anlamasada tek birşey anlamis olcak. Senin ne kadar bilinçli olduğunu görecektir. O yüzden hemen ofkelenme canım. Benim dusuncem bu
(394 puan) tarafından
Öfkelnmedm o kadar hatta biliyor musun her zaman kinden daha sakin kaldım bagrdm cagrdm ama ilk defa o kadar sakindim bu adamin bna koca olmycgnı gordum dun ve o anlmdı belki ama ondn sessizce uzaklstm
(333 puan) tarafından
Esin istemeden hata yapmış ve güzel karısını kırmış. Ama hata yapmak biz insanlar icin degil midir ? Hata yapmadan doğru yolu nasıl bulacaz? Şöyle düşün eşin senin hic mi birşey yapmadi. Hic mi seni özel hissedirecek birsey yapmadı.
(394 puan) tarafından
Yaptıysada iki dakika sonra kufurleri ile darmadağın etti
(333 puan) tarafından
2 dakikada olsa da yapmış ve yapmak istemiş. Demek ki seni önemsiyor sana deger veriyor. Bu yuzden yaptığı bu hata yüzünden kendini üzme ve karşına al konuş
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Esin ne kadar vicdansız mis hamile kadına öyle mi davranilir
(394 puan) tarafından
Aslında vicdansız degil dişardki kopege bile vicdan eder ama bna böyle oldu işte
0 oy
(7,654 puan) tarafından
ALLAH içine merhamet versin 

Böyle adamlara 2.çocuk vermeyin
(394 puan) tarafından
Bu adam böyle degildi kii cnm :((
(7,654 puan) tarafından
Eşref saatinde degildi demekki eşek saatine denk gelmişsin
0 oy
tarafından
sabah sabah sinirlerim bozuldu neden bu kadar düşüncesiz bi insanla evlendin yada bu erkekler nıye bu kadar değişiyor evlenince? içim cız etti şu platformda tarif sorarken bile hamıleler girmesin vs. yazılıyor canı çekmesin diye. senın kocan açım diye kaç kere söylemene rağmen bi simidi bile çok görmüş o pideler boğazında kalsın. pes vallahi pes:( hamilesin tabi acıkacaksın benim ağzım hiç boş durmazdı eşimde ye diye gözüme bakardı 
(394 puan) tarafından
Bu adam çok degişti böyle degil dii Malesf
0 oy
tarafından
Böyle herife 2. Çocuk çocuk filan yapmam ben ay okurken bogasim geldi, hemde gebesin. Ne kadar acımasız 
(394 puan) tarafından
İnan böyle olcgni bilsydm yapmazdım
0 oy
tarafından
Dün eşini savunmustum ama bugün savunmam. Ne demek ya seni aç birakip da elemanlarla yemek. Herşeyden önce önceliği sen olmalısın seni dusunmesi lazım

Birde şuna evlililk yıl dönümü için hayaller kuruyorsun. Değmez bacım böyle insanlara değmez.  kocaniz da olsa yeri gelince kendinizi küçük düşürmeyin karşısında her zaman dik durun. Bırak o sana birşeyler yapsın. 
(394 puan) tarafından
Evlilik yıl dönümü için ne hayalı kurmuşum hiç bir erkeğe babam olsa dahi bugune kadar boyun eğmedim egmem de hamilym dogum dan sonra çocuklarımı alıp ayrı eve cıkıcam dukknmda vR gecinmye calscm
tarafından
Sen dün demedin mi evlilik yıl dönümü için eşimi aradım diye. Demek ki bir planın vardı eşinle. Bunu diyorum. Eğme tabi.
(394 puan) tarafından
Eve ne zaman gelicek dıye aramıştım
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Terbiyesiz ya hamilesin bide
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Insan hamile kadına bulamıyosa yaratır dilenir ister ama bulur bir şekilde. Çok üzüldüm kuzum. Allah akıl fikir versin eşine. 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 759 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Meryemmozer (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 936 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Fatma2 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 622 göst.
26 Ocak 2021 Aile kategorisinde Ozlemiray (568 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 109 göst.
1 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EbruColak (1,238 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,415 cevap

34,884 kullanıcı

...