0 oy
1,834 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7,197 puan) tarafından

image

Yaşında doktora götüreceğim ama yine de merak ediyorum bu neden olur başına gelen oldu mu ? Ensesinin saç dibinde de çıkmış kabuklanma eskiden yoktu :( 

7 Cevaplar

0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım bebe yağı ve ya hindistan cevizi yağı, zeytin yağı sürebilirsin geçiriyor benim oglumdada oluyor arada sürüyorum
(7,197 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Her banyodan sonra pişik kremi sürmüştüm ben geçirmişti. 
(7,197 puan) tarafından
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Benim oglumkide ayni boyler canim krem suruyorum
(7,197 puan) tarafından
Bende süreyim canım doktora sormadan bir şey yapmayım dedim
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Banyodan sonra  kulaginn arkasını iyi durula. Kopuk kaldığı için orası öyle oluyo canım. Emin ol bidaha olmaz. Sudocrem sür gecer
(7,197 puan) tarafından
Ya olabilir banyodan nefret ediyor çıkartana kadar kıyametler kopuyor evde sanki çocuğa eziyet ediyor musum gibi davranıyor
0 oy
tarafından
Bebim kızıma şampuan alerji yapmıştı ondan olmuştu sampuanini değiştirince geçti bir şey kalmadı canım sende bi dene değiştir belki de sampuandandir yada mantar oluyordur kulak arkası ıslak kalıyordur 
(7,197 puan) tarafından
Sebamed kullanıyorum bir değiştireyim o halde
tarafından
Bi değiştir canım bide varsa travazol krem yada sudo krem sür iyi gelir inşallah
0 oy
(2,028 puan) tarafından

Bizdede oyle nemli tut gecer ben hep vazelin  kullanıyorum  simdi hicbirsey yok:)

(7,197 puan) tarafından
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Kuzumm islak kalmis mantar olmus trvazol sur ii kurula banyodan sonra falan mama sut icerken akiyorsa oraya ondan da olur

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 70 göst.
0 oy
11 cevap 2,178 göst.
8 Eylül 2019 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,759 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 30 göst.
18 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zisan (1,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 100 göst.
3 Nisan 2024 Aile kategorisinde Ege'nin annesi❤️ (2,537 puan) tarafından soruldu

380,170 soru

11,380,996 cevap

34,874 kullanıcı

...