0 oy
408 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar oğlum iki yaşında ikinci çocuğu istiyoruz aralarında 3 yaş ideal diye herkes söylüyor bazilarda  sana zor olur ikisinde birden senin peşini bırakmaz biraz daha bekle derdin ne diyo zor oluyordur illahaki ama  çocuk yapmayacak kadar zor oluyomu gerçekten 

14 Cevaplar

0 oy
(15,745 puan) tarafından
Kadın kendini ne zaman hazır hissediyorsa o zaman getirmeli bence 
tarafından
Ben çok seviyorum çocukları yani istiyorum fakat hamilelik zamanlarımı küçük bebeği falan çok özledim bide oğlum ilk çocuk yani cahilligime geldi kimse yardımcı olmadı büyütürken ikincide çok tecrübe oldu onu kendim bilinçli bir şekilde büyütmek istiyorum olsun istiyorum
(15,745 puan) tarafından
Benim oğlum 21.aylık ben 30 aylık olunca falan temeli atacağım bende özledim bebek bakmayı ☺☺ doğana kadar 3 yaşında olmuş olacak oğlum
(10,556 puan) tarafından
Fato kız doğur kız sana görücü gelecem
(15,745 puan) tarafından
Hele dur daha ortada bişey yok ☺☺☺
(10,556 puan) tarafından
Haha olur inşaallah hayırlı sağlıklı bi kızın olurda mavi boncuğuma alırım;))))
-Reklam-
0 oy
(1,921 puan) tarafından

Kizim nisanda 3 yasina gircek dogumumda nisanda uc yaş olacak Allah kismet ederse bence iyi ama bilemiyorum hersey olabilir :))

tarafından
İsallah güzel geçer her şey
(1,921 puan) tarafından
Insallah cnm :)
0 oy
tarafından
3 bence ideal bacı yani arayı cok acmamak lazım cokda kısa tutmamak lazım kendini hazır hissettiğinde düşünebilirsin. 
tarafından
Aynen bende öyle düşünüyorum yoksa tahammülü azalıyor insanın şimdi sıcağı sıcağına yapacaksın
0 oy
(586 puan) tarafından
Kimseyi ilgilendirmiyor çocuk senin büyüten sensin nasıl istersen öyle yap bu eşinle senin kararın bu konu kimsenin haddine değil kimseyi takma canın istiyorsa yap kendini hazır hissedip uygun goruruyorsan canm
tarafından
Milletin çenesi hiç susarmi  aman susalim ne yaparsa yapsın diyen yokki
(586 puan) tarafından
Takma milletle yaşarsan kendi hayatını yaşayamazsın Boş ver
0 oy
tarafından
Büyük kızımla küçük kızımın arası neredeyse üç yaş büyüğüm 4 yaşında küçüğüm 1.5 yaşında çok rahat büyüttüm kızım ilk doğduğunda büyüğümü cise alıştırdım her işimi de kolaylıkla yaptım bebekken sakindi ama küçük kızım büyüdükçe tozuttu ") şimdide üçüncüye hamileyim bakalım nasıl olacak zor olacağı kesinde ") ama hepside birden büyüyecek birden kurtulacam tam büyüdü deyip rahata erdim derken tekrar çocuk derdim olmayacak ") yani olumlu tarafından bakmaya çalışıyorum birazcık ")
tarafından
Hah kuzum bende onu istiyorum eşime diyorum ki öteki doğacak ben ozman 25 yaşında olcam 3 yıl sonra 3 uncuyu istiyorum ozmanda 28 yaşında olcam benim gençliğim bebek bakmakla geçecek nerde gezme tozma diyorum :) keşke ikiz olsa ikisini birden buyutsm bir kız bir erkek diyorum valla keşke olsa
tarafından
Nasip te varsa neden olmasın her zaman bir unut var ") bebim üçüncü sürpriz oldu bize bana kalsa yapmazdım ik i bile bana çoktu ") ama rabbimin varmış bir bildiği inşallah buda oğlan olurda iki dünya meyvesinide tatmış oluruz ") başka zeten yapmayacam kendimi kisirlastiracam hahahahaha adama da günlük şap "D hahahah
tarafından
Allah seni ::)))))
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Iki çocuğum arasın da 8 yaş var. Bana göre ideal :D
tarafından
Ay oda cokmus bacım naptın :))
0 oy
(622 puan) tarafından
Yaş aralığı az oldumu çok zor benim biri 20 aylık diğeri 6 buçuk aylık okadar zorki anlatamam
tarafından
Seninki de küçük kuzum ya 1 yılda çocuklar çok şey öğreniyorlar isallah çok zorlamaz beni
0 oy
tarafından
En az 4  5 yas olmali aralarinda
tarafından
Ay bende hemen olsun istiyorum nedense çok özledim küçük bebeği ama tek korkum oğlumu ihmal etmek başka bir korkum yok hamileyken falan kucağıma alamam oyun falan oynayamazsam diye korkuyorum
tarafından
Kizim 18 aylik dusunmuyoruz biz 3.5  4 sene
tarafından
Benim esimde istiyo ay bide seneye taşınmaz yaz sonu falan uzmana kadar dogsa çok iyi olur diyoruz
0 oy
tarafından

2bucuk 3 süper tam zamanı da bekleme fazla ara verme hemen çalışmalara basla:D

tarafından
Baslicam hem 3 ayda kendimi toplanan lazım zaten oğlum ozmanda kadar 28 aylık olur Doğanay kadar 3 yaşına yaklaşıyor :)
tarafından
Bence süper benim iki büyüklerin arasında 2bucuk 3yasa yakın arasi var  şimdi çok iyi anlaşıyorlar hiç zorlanmadim 13-10 buçuk yaşındalar

Küçükler arasında 1yas var biri 2.5 biri 1.5 yaşında çok zorlanıyorum
0 oy
(44,744 puan) tarafından
Benim kizimla oglumun arasinda 4 yas 3 ay var
0 oy
(514 puan) tarafından
Kiz bunu dogurup daha yapmiycam valla iyi cesaret :)
tarafından
Aşkım ben 3 çocuk istiyorum ama eşim ilki oğlan bu kız olursa yapmam bidaha diyo ama ben istiyorum ya 3 çocuk çünkü ben tek çocuğum eşimde tek erkek bitane kız kardeşi var ondada bişey anlamamis oyuzden kardeş çok olsun birbirine destek olsunlar büyüdüklerinde
(514 puan) tarafından
Esime izin benden asker yurt disindan diyorum cocuk yapiyosan yap turkiye de olmasin benden de ikinciyi bekleme diye :D
tarafından
Ay kız öyle denir mi hayatta demem imada etmem valla zaten hep yanyanayiz biz iş yerinde binanın altı üstte ben oturuyorum
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Bence 10  yaş olmalı diğeri büyüsün ondan kısıp öbürüne vermek bana yanlış geliyo 10 yaşına gelsin kendi ihtiyaçlarını giderebilsin kardeşlik duygusunu tadabilsin sahiplenme duygusu gelişsin ödevlerini kendi yapabilsin ki bende diğer çocuğumla ilgilenebileyim bana yardımcı bile olur 10 yaşındaki çocuk
tarafından
Bence çok fazla ya ben beraber oynasinlar eglensinler istiyorum kardeş duygusu illa 10 yaşında olmuyoki 3 4 yaşında çocukta biliyo kardeşi olduğunu anlıyoruz en azından beraber oynuyorlar beraber bisyler paylaşıyorlar en azından kıskançlık falan olmuyor okadar 10 yaşındaki bir çocuk hep ilgiye alıştığı için kardeşini kabul etmez gibi geliyor tavırları çok başka olur tabi o senin düşüncen buda benim düşüncem teşekkür ederim canım
0 oy
(2,039 puan) tarafından

3 yaş bence de en güzeli canım millete baksan zaten ağzı olan konuşuyor kimisi bekle der kimisi ikisi beraber büyüsün der kimisi gençlikte kolay oluyor yaş gittikçe çocuk bakmak zor oluyor diyor derler derler yani :)  sen istiyor musun ona bak birde oğlun çok hırçın tabiatli bir çocuk değilse bebekleri filan seviyorsa yapabilirsin sonuçta Allah ne zaman nasip ederse o zaman olacak 

0 oy
(6,203 puan) tarafından
10sene yapacağım için 10yas ideal.Valla uğraşamam iki bebeyrle birden.Benim okulumu bitirip kızıma iyi bir gelecek hazırlamam lazim,en güzel zamanlarını da beraber geçirmem lazim

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 505 göst.
22 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Aysedem (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 854 göst.
5 Mart 2019 Diğer kategorisinde ttugba (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 508 göst.
13 Mart 2021 Aile kategorisinde Seker bal (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 225 göst.