0 oy
636 göst.
Aile kategorisinde (16 puan) tarafından
Selam herkese ben kaynanamla beraberim her kavga olduğunda "ben seni istemiyordum zorla istemeye geldim oglum dinlemedi illa olacak dedi" diyor her tartışmada bunu söylüyor hep içimde zoruma gidiyor bende karşılık veririm susmam sinirimi bozuyo çünkü hic bi yaptgmi beğenmez ben evlendim onun düzenine geldim onun evinde oturdum ne taki ne bsks biseyim olmadi gelinligimi başkasından aldım htta milletin icinde magdur olmasn diye sahte kolye taki taktrdm herseyi esimle hallettk salonumu bile ucuza getrdk esimin durumu yoktu babasi yillar ince birakp gtms hersey ona kalmis borc dert ev gecimi fatura herşey diger kardeşi bi kurus yardm etmemis evde ytmis anca eve faydasi olmamis halada destegi yk para pul vermz yer icer oturr en son ki kvgamz cok siddetli idi seni boşatcm git kopek gbi ananda doğur cocugum gözü önünde itekleme vs üstüme gelmeler olay aşırı büyüdü tabi bnde tepki karşılık veriyordum o itince bağırınca tokat atma sac cekme kazagimdan tutup asılmalar cok delirtti kriz gecirdm cırladım itekledm yaptgina karslk verdm ama asla el kaldrmadm vurmadim kesinlikle sadece o sinirle ittigim tuttugum icin kollari morarmis cok kotu olmuş cok sıktım cunku asiri delirtti yaptklarni bi görseniz belki siz doverdiniz agzina ederdnz bile ama bn vurmadm asla Rabbim yasattigini yasatsin bu eve gldim geleli mahfetti maddi sebeptn evi ayiramadim hic bekar oglu da var oda bzle hep dua ettim Rabbim o oglundan bulsun aldgi gelinden bulsun mumla arasn diye .. ama asla muhtc etmesin dedim .. O kadar zor ki anca bu kadar anlattım detaya girmeden anlatmaya calstm Ve esim bana cok düşkündür cok sevrr istedgmi yapar bunu da çekemez bi yere gidek oda glmek ister teklf etmzsk surat trip yapar kari koca demez laf yapar anca ve gittigimizde gec gelmeyn blmem ne der esimi arar laf sokar gbi sen karini al gt beni düşünme hic die ayy cok cok anlatrm da baya uzayacak k bkmayn yorumlari bekliyorum COK ZORUMA GIDIYO HERSEY  ?

13 Cevaplar

+1 oy
(4,961 puan) tarafından
Soğan ekmek yiyin ama kiraya çıkın o ne ya

Tobe bismillah 
(537 puan) tarafından
Aynn katılıyorum en azından huzur bulur gitceksede bayağı uzak bir yere gitsn
-Reklam-
0 oy
(177 puan) tarafından
Canım eşin birsey demiyır mu bu duruma hiç normal değil anlattıkların... 
(16 puan) tarafından
Esim napsn bir degl iki degl bu yaptgi genelde o yokken oluyo olanlar aglayarak da hakli olma cabasi inan hamileyim bide ilk cocuga hamileyken de ayni oldu hep agla ağla mahfoldum hissimi yedi bitrdi
(177 puan) tarafından
Senin günahına ne yapcak acaba bide hamileymissin rabbim sabır versin bacım.
0 oy
tarafından
Eşin sana karsi nasıl onemli olan o eger eşinle bir problemin yoksa kaynananın seni huzursuz etmesine izin verme ne derse desin hiç ama hic cevap verme 
(16 puan) tarafından
Yaptgi herseyi yüzüme vurur boyle biri olduğunu bilmezdm ayni evde olunca tanıdm onu anlattgmi dertlestgmi kvgada soyler basima kalkar kvgasi da işten guctn çıkıyor cocuklu ev her zmn duzenli olmuyo bide son hftam her zmn jilet gbi ypamam evi
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Sen daha önce böyle post acmistin diye hatırlıyorum aynı şekilde yazmıştın olay yeni değil o zaman hala böyle mi devam ediyor eşinle konuşup bir yolunu bulmalısın eşinde bitiyor her şey kaynanan a da kendini ezdirme git ailenin yanına eşine de dersin annen istemiyor ya ayrı bı evimiz olsun ya da ben oraua gelmem de beni istemiyor de 
(16 puan) tarafından
Kac kere gttm anneme onlardada olmuyo neticede evi blmiyolar ailem idare et o buyuk diyolar detaylari blmiyolar 3 yl once abim oldu kazadsn anneme herseyi anlatamiyom o yzdsn bide benim üzüntümü cekmesn diye
(2,323 puan) tarafından
Başınız sağolsun ya cok üzüldüm tek çare eşinin bı yol bulması o zaman
(16 puan) tarafından
Allah razi olsun oglumun adini abimin adini koymuştum yeri gelir ona bile laf eder ilk cocugu sen koydn simdi ben koycm blmemne cene verms Allah susmaz
(2,323 puan) tarafından
Valla kimi insan böyle napcan idare etcen eşin le bı yol bulun ben çok üzülüyorum böyle olmaz de
0 oy
(514 puan) tarafından
Kaba tabir ama skilmis ...min davasi surelmez de 
(16 puan) tarafından
O lafi blmiyom ama fedakarlgmi blmez eksgmi bulur anca daginiksa pis bi yer varsa nolck hersey tertmemz mi olck yani cocugum vr herkes bir degl yani idare edecegne laf laf anca
0 oy
tarafından
Bi kaç gün önce paylaşmadın mi sen bunu esin ne dedi die hatta yorum yapmıştım 
0 oy
(41 puan) tarafından

Valla böyle kaynana kazanda kaynaya. Pis kârı ne kadar menfaatci bi insanmış nefsine yenik düşüyor Allah böylelerini ıslah etsin ben okudukça üzülüyorum ağladığım bile oluyor. Canlarım benim siz nasıl sabrediyorsunuz Rabbim yardımcımız olsun inşallah <3

(16 puan) tarafından
Borc varya o boynumu büküyor canm toplasan 30 bin borc var ee baba gdnce ev degismis esya bankalardan kredi hepso esimde kuzum o oduyo sadece kaderim yokmus
(41 puan) tarafından
Anladım canım inşallah tez vakitte kurtulursun rabbimin imtihanı zorladığı kadar kolaylığı da vardır inşallah hayırlısı olsun hakkinizda
0 oy
(14,015 puan) tarafından
Ben senin yerinde olsam sadece kendi odamı temizlerim kendime kocama yeterlik yemek yaparım sadece kendi camasirlarimizi yikarim madem beni istemiyor yaptığım yemeği de yemesin evi de *** götürsün hiç umurunda olmaz. İnşallah bir An önce kurtulursun yaa 
(16 puan) tarafından
Onu ypsam tamam dili durmaz neler ypar kim bilir ben aptalım iste herseye bu halimle kosmaya calisirim camasr yemek vs hersey ona hic is yptrmiyom bile cocuga bk yeter diyom eline cayi alir salona gecer cocuk kndi halinde anca uzaktn seslenir gel oglum ypma oglm der en buyuk sorunum o ztn kimse degl
(14,015 puan) tarafından
Böyle de konuşuyor bırak öyle de konuşsun o zaman brseyler yapman gerekiyor
0 oy
tarafından
Kuzum bu konuyu kaç gündür yazıyorsun belli ki çok üzülüyorsun anlıyorum seni bence eşinle ufak bi tatile gidin ailen başka şehirdeyse oraya gidin ailende kalın maddi imkan yok anlaşılan. En azından bi süre uzak kalmak size iyi gelir. Eşin seni seviyo senden yana kaynanan cadı bence o konuşsun dursun sen sus bakalım ne yapacak hiç bişey deme kudursun elleme
(16 puan) tarafından
Cnm hamileyim 1 hfta kldi 40 hfta olck maddiyat tan cikamiyoz iste
tarafından
Anladım canım Allah kurtarsın seni bol bol dua et
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Terbiyesz kadınmis.
(16 puan) tarafından
Kvga geciyo da söylenen kafadan gtmiyo inan her lafi kalbmde beynmde cikmaz ki o beni yikan dayak yesem iyi o laflardan
0 oy
tarafından
Ben olsam eşime derim anlaşamıyoruz evi ayır anene kardeşin baksın diye ayırırken evini olmaz kuzum böyle nereye kadar dayancaksin kadın Allah'tan korkmaz herşeyi yapar yuvanın bozmadan gidin o evden zaten herşeyi kendiniz yapmissiniz gene yaparsınız ******** e bak sen yolaydin giz saçını başını haketmis senle itisiyo kopppek uracan ağzına iki tane konusamicak işte böyledir eşinin aklına gir gidin ordan madem sözünü dinliyor eşin 
(16 puan) tarafından
Aslinda kaynana evlilik ypti kvga etmsti adamla aylarca burdaydı adam ev aldi tapuyu verdi ona o eve biz geccez oyle demişti bn o kvga olunca anneme gttm burayada istemeyrek mecburen geldim yoksa evde oturtmam bugn gelmiyosa hic gelmesn demis bnde o yzdn geldm o eve sizi geçirm derdi gerci buyuk kvgamz oldu ama o eve tasincaz yavastn nasipse yüzsüz gibi evinde oturcam yine millet belki beni kötüler belki nasl kizsin diye ama hersy paraya bakiyo kira da zor umudum o evdi hep ... kaynanamla konusuyom ama buz gbiyim sevmiyorum artk oğlan için arar  benlede konsr hala kizim der o evde ona uzak baya umarim bi ömür kimseyle kalmam cok perişan etti cok nfret ediyom
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bende seni istemiyordum ama kocamın anasının işte diyeydin 
(16 puan) tarafından
Utanmiyo iste kocaman kadin kıskançlk baska bsey degl ana tamam ama kimse kimseyle isteyerek ztn kalmaz hayat pahali bn cok mu meraklym sanki dmi bileydim en bastan tepkimi koyardm cok iyi göründü pamuk gibiydi ztn enayilk bnde bu hyatta hep merhametmden kybederm
(16 puan) tarafından
Emin ol idare edilcek yasanacsk biri degil
0 oy
tarafından
Aynı babaannem Allah yardımcın olsun Kayın validende en sevdiğinden bulur merak etme bizimki buldu çünkü 
(16 puan) tarafından
O bekarn bi gram faydasi yk azarlar agzina eder ama en iyi o onu yuksek gorur onu korur o belr ypar esim icin o evli yapamaz vakitli glck vs her halta karışr karisi var bn sesimi kesiyim gecimi ypan onlar demez maydonoz gibi
tarafından
Bu tarz Kayın valideleri okuyunca aklıma ilk gelen babaannem olur çok dua etmiştim bekarken annesi babası olmasın diye Allahta kabul etmiş ama bende görümceden çekiyorum herkesin bir imtihanı var Allah yardımcın olsun
(16 puan) tarafından
Sen beraber mi oturuyorsn ne diye cektirirlerss guzl anlasmk varkn
tarafından
Bir oturmuyoruz fakat her hafta gelir aramız arabayla 15 dakika yok dolmuşla otobüsle 20-25 dakika gelince kalır bir kaç gün aramızı bozmadanda gitmez nekadar çocuğa yapmadığımız şey varsa yapar gider çok güzel kendi aklar seni suçlu çıkarır laflarıyla hacılık hocalık işleri vardır valla daha ne diyeyim kimi görümceden kimi kaynanadan çekiyor :)
(16 puan) tarafından
Ortaligi karistiriyorsa ne die geliyo evinde otursun aslinda var ya kapiya bilr almican da mecburen yuzune hasret kaldgmz icin degl arada cocuklar esler var malesef mecburiyetlikten geliyo hersey :(

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,049 göst.
18 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 391 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde ikiiprensesinannesi (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 293 göst.
24 Kasım 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Maviimm (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 179 göst.
18 Nisan 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,952 soru

11,312,882 cevap

34,747 kullanıcı

...