0 oy
389 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2,792 puan) tarafından

Kızlar harika bi beşik gördüm az önce ve neden daha önce görmedim ki dedim çünkü görseydim muhtemelen alırdım,neyse almayanlara beşik almayı düşünenlere fikir olsun,sizlerde etrafınızdakilere önerebilirsiniz.

7 farklı şekle giriyor,başlıkta yazıyor zaten ne hallere girdiği,ben linkini de bırakayım girip fotoğraflarına bakın daha detaylı gösteriyor daha iyi anlarsınız.

Her şeyi dahil (uyku seti cibinlik yatak) 1590 lira bence gayet uygun çünkü çok fazla şey var içinde 3 tane yatak felan var yani 2 tane uyku seti felan,siz girin içeriğine bakın(almayı düşünenler)..

https://www.hepsiburada.com/heyner-ahsap-mese-renk-play-stokke-7-in-1-sepet-besik-anne-yani-besik-karyola-alt-degistirme-sehpasi-masa-sandalye-sari-yildiz-uyku-seti-soft-yataklari-pm-HB00000P3PFP

bu videoda da beşiği alan bir anne var anlatıyor herşeyiyle 13.45 'ten başlıyor..

image

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bn boyke parmaklik gibi olan besikleri sevmiyorum ya tehlikeli oluyo onlem almazsan
tarafından
kuzenimin bebeginin besigi de parmaklikliydi  biraz genismis onunki kiz kafasini sıkıstirmis aglaya aglaya ölecekmis nerdeyse gorumcem zor kurtarmis cocugu o yuzden sevmiyorum
(2,792 puan) tarafından
Parmaklık arası fazla olanlar sıkıntılı evet ama hepsi öyle değil ki buna kafası girmez mesela,benim beşiğim de parmaklıklı ama araları 8cm dar yani
tarafından
Birde icine koruyucu  bisey takiyolar cnm  istersen onlardan da al
(2,792 puan) tarafından
Aldım taktım kuzum,bak post atmıştım bak istersenn:))
tarafından
Bakiyim bi :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dün bunu youtubır birinde gördüm çok hoşuma gitti
(2,792 puan) tarafından
Evet bende bayıldım ya bir sürü farklı şekile giriyor harika
tarafından
Aynen çok güzel
0 oy
tarafından
Büyüyünce düşer bundan
(2,792 puan) tarafından
Kademeli canım alta iniyor yatağı
0 oy
(146 puan) tarafından
Şekli falan cok guzel bunlarin şekile girmeyenlerinden ablam almıştı ve bebek yatmamis daha cok bez gibi olan besikler varya nedense bebisler onda rahat ediyor benim gorrduklerim en azindan hamak besik deniliyor ablam iki bebeginide onda buyuttu bu tarz bisey almisti oda çop oldu tabi belki degisir bu ben gordugumu paylasmak istedim 
(2,792 puan) tarafından
Olabilir canım bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 59 göst.
3 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Meryemoyku (4 puan) tarafından soruldu

377,940 soru

11,312,603 cevap

34,745 kullanıcı

...