0 oy
292 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ben çay koymak için mutfağa gittim gorumcem kızımın emzigini yıkamaya geldi dolabımı açtı marmelat a batırdı giti deidm niye batırdın annem istedi dedi sütüm dolsun diye marmlet vermiş ne mana bzzen mama veriyor ben gündüz sürekli emziriyorum geceleri veriyorum mama günde en fazla 2 kez veriyorum Bi gece birde uykusundan huysuz kalkarsa veriyorum kayinvalidem severim ama bu olayı biraz tuhafıma gitti göğsüm küçülmüş sütüm azalmış öyle ddi  bana biraz zoruma gitti söylemedim ama 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Kızım daha 27 günlük kızlar bu arada 
-Reklam-
0 oy
(2,794 puan) tarafından
Ya 27 günlük bebeğe tatlı verilir mi Allahım bu kaynanaları alıp bi çukura atıp üstüne beton dökmek lazım
tarafından
Bisye olmaz diyor bugün emzigini verdim almadı marmlet istiyor sanki bende sütümu damlattim veridm
(2,794 puan) tarafından
Çok biliyor kaynanan bişey olmazmış su bile vermeyin diyorlar doktorlar okumuşlar doktor olmuşlar onlar mi biliyor eskiler mi
tarafından
Ah ah yoruldum valla
0 oy
(7,096 puan) tarafından
O kadarcik bebege su bile verilmiyo marmelat ne alaka ya allahim sen akil fikir ver sakin bidaha boyle biseye izin verme kuzum yazik bebegine
tarafından
Zararı olur mu ya içime dert oldu
(7,096 puan) tarafından
Kiz olmaz mi olur tabi el kadar bebek
0 oy
(6,200 puan) tarafından
Ya izin verme alla alla.Marmelat ne çocuğun şeker komasına girse ne yapacaksin
tarafından
Bi zararı olur mu ya içi. E dert oldu şimdi uyuyor bu olay 3 gün önce oldu
(6,200 puan) tarafından
Tabiki de olur Allah aşkına yapma çocuğuna bunu.Sutun varsa doyuyodur ve aç olan çocuk sürekli ağlar.Ben kendim hemsireyim ve sırf şekerli su verdi diye kızı komaya girip,2hafta yoğun bakimda yatan bir kadın vardi.İzin verme bunu yapmasına 6aylik olana kadar su bile yasak
tarafından
Sadece doğdun da ben okunmuş zem zem suyunu gögsime sürdüm emzirdim ordan alsın tadı diye okunmuş Zemzemdi oda başka bisey vermem ben
(6,200 puan) tarafından
Hiçbir şey vermeyin kimsenin vermesine de izin vermeyin.
0 oy
(120,691 puan) tarafından
Senin kaynanan zir deli 
tarafından
Kız bisey yapmazdı torunu doğunca değişti
(120,691 puan) tarafından
Daha ne yapsin bebegine zarar vermis
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Bu eski devir kaynanaları anlamak zor ne buluyorlarsa vermek istiyorlar yapsınlar Bi tane bakıversinler :) 
0 oy
tarafından
Yazık daha küçücük bebeğe verilir mi yaa

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 588 göst.
20 Mart 2021 Diğer kategorisinde Aslı saray (377 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
5 Ekim 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Mutluu annee (488 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 151 göst.
2 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Nisan KC (4,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 68 göst.
15 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu

396,380 soru

11,856,726 cevap

35,951 kullanıcı

...