0 oy
652 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından
Hadi bakalım en komikler puan alsın ❣️❣️❣️☺️☺️☺️

Doğru anladım ki bir çok insandan daha samimi değil mi toplantı salonunda düzenlenen törenle hizmete girdi köpük ve yardımcın bir sürü mühimmat çıkmış sorular var mı 1 elti 2 arkadaşım doğum yapacak birşey Yok sağlık balım oghhh afiyetle yee canım kardeşim görmedi ne zaman gittiniz

38 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Aşkım çocuğa tavsiyeler için doktorunuza sordum 65 yaşında bir çocuk gormedm yemin ederim ki Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz daha önce de çok mutlu oldum canım nedir bu arada hepimizin evladı hayırlı olsun canm ağız ve diş sağlığı merkezi var ya da bir iki saat sonra uyandirlm şuan gösteriliyor bir iki saat sonra uyandirlm bebekleri  (65 yaşında bir çocuk görmedim ne ya :D ) 
(12,264 puan) tarafından
Hahahhaha baya değişik bir çocuk harbiden
(44,603 puan) tarafından
Yaa bu nasil.oluyo nasil yaziliyo
(12,264 puan) tarafından
Otomatik klavye yi açıyorsun Allah ne verdiyse basıyorsun
tarafından
Klavye yi actiginda üstte onerilenler daha önceki yazdıkların çıkıyor yazmadm orda ne çıkıyorsa ona basıyorsun :D
-Reklam-
+3 oy
(4,995 puan) tarafından

Ben seni neden bilmiyorum memesi mi varmış kaç tane 9 tane biberon al emer meze nerede yandı geceler ola la

Bu ne be telefona format attım iki gün oldu hiç böyle cümleler kurmadım kimseye:P
tarafından
Memesi mi varmış kaç tane 9 tane:))) ay koptum ya aa
(735 puan) tarafından
Gece gece hiç güleceğim yoktu Allah seni ☺️
(4,995 puan) tarafından
Kız vallahi ben de şok oldum :D Kimin memesi varsa :D Bir de 9 Tane o nasıl oluyorsa :D
(307 puan) tarafından
Ayy gulmekten göbeğim hopladi valla :))
+2 oy
(735 puan) tarafından

Bu il başkanı Mehmet Ali Erbil ve ben doktorumun yaptıkları dışında Saraçoğlu Hastanesi'ne kaldırıldı ve ben doktorumun yaptıkları dışında bişey yiyemedim ondan sonra da gidicem inşallah sorun olmaz teşekkür ederim ki ::D 

O değilde benim klavyemde Mehmet Ali Erbil nabiyoooooğ :D
(735 puan) tarafından
Siz kardeşsiniz dimiiiğ
(12,264 puan) tarafından
Aynen bebeğim ;)) gardasiz evin en küçük prensesi :))❤️❤️❤️
(1,043 puan) tarafından
Kız öyle yaptım böyle oldu ben napayim cahil değiliz artık da :-D
(735 puan) tarafından
Yiaa ne güzel benimki de evlenirse getircem buraya :))
(12,264 puan) tarafından
Getir canım :))
+2 oy
(119 puan) tarafından
Ben seni sevdim diye düşünüyorum ama bilemedim alırlar mı emin değilim ama bu sefer de ben de seni çok seviyorum ya da arama yapabilirsiniz merhaba ben kaybolmuş bir şehrin en ahlaksız hırsızıyım 

BU NEEEE tövbeler olsun 
(307 puan) tarafından
Ahaa burda bi suçlu vaaarrr :))))) ayy ne güldüm yaa
+1 oy
tarafından
Bu nedenle çok güzel bir sürü şey yok askm şimdilik sadece bir kez daha ortaya çıktı kulaklık ve mikrofon girişi yap Yeni üyelik üyelik bilgilerim çok güzel bir şey yok ya da bir sürü şey yok ya da bir sürü insan kıyafet modelleri teması rahatlık versin inşallah
+1 oy
tarafından
Meyve mi kaldı çekirdeği ektik ağaç oldi bizim ki de yavaş kasaba halkı tarafından çekilen şut defans oyuncuları tehlikeli bir noktada kazandığı serbest vuruş için zaten aşırı kalın kıyafetleri yok yünlü bende sen gibi yelek de öyle düşsün ve yerine koymayan bi hastane görmedim ben kimseyi kocamdan da böyle gıcık olduğum yazınca fikrim olmasada inadına yaziyom bu kadar da olmaz ya karin hasta olması gerekiyor çünkü 

Çok saçma bisey oldu be :) futbolla ilgili hele hiç konuşmadım ben 
+1 oy
(307 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Tamam bitanem bende kizimiza mama icircem yikadim sonra ariyim olur mu yada uyumazsak bu dakikada uyumuşsun ne hikmetse var mı yoksa sadece cozcez mi durdu aman aman iyi ki da beni mı oyle bişey doğruyu söyle de ben seni çok özledim 

0 oy
(10,426 puan) tarafından
Nasılsın canım Sıkıldı şimdi uyuyacak oğlumu banyo yaptiracaz gorumcem çıkıyor ve yerine başka şeyler olabilir asla izin vermez hiç bir yere koyamam o yüzden yazmamıştın kaç kaç bitti Kendin için çok uğraşan insanlar var demekki rabbim verdiyse bi bildiği vardır 
0 oy
(1,262 puan) tarafından

Sen napyon o resimle ya da arama yapabilirsiniz merhaba canım nasılsın kız nasıl oldu geçen bediha gösterdide geçmiş olsun canım nasıl son durum nedir acaba bu kadar çocukla anca bu kadar yapabildim diyemem ama kal demekte gelmiyor içimden bir ses tonu  :D :woot: korkuyorum kocamla yazıştıklarım çıkacak diye 

(12,264 puan) tarafından
Hahahha;)
0 oy
tarafından
Tamam canım gönderiyorum inşallah bu kadar basit olay sadece bugunden ibaret değil daha düşük alsam içine kalın giydirmek zorunda kalacaktım bu kadar mı temizledi tarafından doldururuz kaç tane demeyi öğrettim eliyle yapar insan ailesine yapıyor bebekler diye düşündüm vs bekliyorum kartindan ödeme yapcam kuzum 
0 oy
(826 puan) tarafından
Tamam aşkım afiyet olsun inşallah anne ve baba adaylarının anneler günü kutlu olsun nice mutlu senelere bebitoooom merhaba İstanbul Avrupa yakası verilir Anadolu yakası alınır 4b lisans hemşire ve bu yüzden de bir şey var mı acaba diye düşünüyorum ama bu sefer kesin bilgi yayalım lütfen 
0 oy
tarafından
Hüso ben de seni çok seviyorum  nasılsın doğum günün kutlu olsun ozaman merhaba hanımlar beyler bayanlar için çok teşekkür ediyorum Sayın milletvekilleri ve bu yüzden bu ayakkabıları aldım nasılsın merhaba iyi akşamlar canım benim ya da arama yapabilirsiniz ama ben hala uyumadım merhaba hanımlar nasılsın 
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Et et buluyon atıyorum diye düşünüyorum sağlıklı oluşumlarda bu kadar gerçekten de öyledir ki geliyor sık sık bime veya a101 ed bekli biraz derim hem torbasız hem çekim gücü yetiyorsa askeri yargıtay başsavcılığı ve tbmm'nin aktif bir adım kaydetmemisken çocuktan bisey beklemek zaten haksızlık etme çabası ne zannediyorsunuz kendinizi bu durumda dışlanmış da yaz numaran var ben onu sorayim serifeye bu hafta ondan gittik 

bune saçma sapan şeyler cıktı :D
0 oy
tarafından
Canımın en içi sol korner atışı kazanıyor ne kadar 
0 oy
tarafından
Kız ne bilim balkondaydım belki de en çok da güzel olur ama ben hala uyumadım merhaba hanımlar beyler bayanlar için bir şey yok malesef banada 1 çay bardağı yarı yolda bırakmaz seni seviyorum diye mesaj atan insanlar için fazla neşeliyim 
0 oy
(94 puan) tarafından
Sen napiyon gülüm benim için üzülme dizisi ne zaman şöyle bir şey yok kız öğrenci yurdu için tıklayın bağlantısıyla görünümler arası geçiş yapabilirsiniz ama bu sefer de bu ürün için ilave bir resim bulunmamaktadır
0 oy
(56 puan) tarafından
Yemek yedim kozmetik bir gun var o zaman istersem bir gun var o  durum olursa olsun canim allah anali babalı bu halde iki 8 gun kaldi bir durum olursa olsun guzel düşün bu yili sende dedin asagi gelen giden var arayanlar gebeligim hergun oluyormuş bu halde iki ay var mi yok bence dönmüş 
0 oy
(119,070 puan) tarafından
Kuli kulii kukuliiii herifim nerdesin ben gelsem gitsekde gorsek oooffff cok sıkildım yarin gitceniz siz kacta saat ariyim ben 
Abooo hedaye almamis duruyaaa ben şoookkk!!!!!!!
(16,490 puan) tarafından
Haaahha:)
Ya şimdi geçen gün ayakkabı aldık
Kıyafet aldık eksiklerini tamamladık :)

Altın Künye parası köşede hazır onu yapcaz ama anladığında:)
(16,490 puan) tarafından
Oyuncak da sevmez :)
Uyku arkadaşı da var :))
Daha sen söyle ne alim haahq:))
Hem sen ne alcan gelinıne :)))
Kiz kuzeye babam bi kunye almisti dogdugunsa yazin verdi a buyuk geldi bende getirmedim ilk okulda anca olur koluna snr esim kucuk bi tane aldi o da buyuk geldi ☺️ kaldi oyle
(16,490 puan) tarafından
Biz duruya taktık inci hakiki hemde ama kopardı aciz oldu sevmedı hiç
0 oy
(830 puan) tarafından

Tamam canim ya da bir an önce durdurulmasını istedi ve çok sayıda kişi katıldı ve çok daha fazla mesajını bekliyorum arkadaşlar ben yeni admin on Facebook da virüsler mantarlar hangileridir çok şükür ki bu da bir türlü karar verelim dedik ki bu da bir başka güzel olmuş kiz kesin olarak bilinmemektedir :D

0 oy
(7,098 puan) tarafından

Vallahi bu kadar da kafaya taksakk ohooo yorumları hem ogrencilerin kitaplari da aynı şekilde edebi çeviri için yeterli olacaktır değil ama saygı duyuyorum vaalla bu gidisle sohbet ve bizim çocuklar için bu karar verdim bende kalmadi artik dogurmak ıstiyorum yorumları hem de cok saol inşallah aşkım inşallah canım çok seviyorum iyiki doğdun iyiki varsın iyi olur kiz yakininda yorumları hem ogrencilerin kitaplari da ayni 

Benim klavye kafayi yemis lannnn ne yasiyo boyle kendi ocinde :woot:

İlgili sorular

0 oy
56 cevap 846 göst.
+2 oy
105 cevap 1,021 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde 241224 (5,060 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 570 göst.
6 Ocak 2021 Diğer kategorisinde ceylin34 (1,699 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 883 göst.