0 oy
932 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
Biraz uzun olacak k. Bakmayin ama hergun aglamaxan dusunmeden kendimi yiyip bitiriyorum.. 

SIMDI.. Ben nisanda ikinci ogluma dogum yaptim esim 1 ay oncesinde bi degisime girdi vi tuaflasti dogum sonrasi bebegim kuveze girdi esim dogum yaptigmda yzume tersters bakti gecmis olsun bile demedi bana hic bi şekilde destek olmadı bn 4 gunlukkken bana eltimin evini temizletmeye kalkti sonra bana 4.gununden 15.gunume kadar ailesi ve abisi gil yaz trmixligi yapiyo diye bana hergyn oglen aksam yemek yaptirdii ve ellerini bir bardaga dahi vurmafilar neyse bigun terasta mangal yapacaklar kaynm gil kendilerin misafiri var  ve bn terasin bi alt katinda oturuyorum fiye bnden butun esyalari istediker bnde sinirlendim vernedim esim geldi bana terbiyesiz ahlaksiz dedi bagirdi gittu onlarla yemek yedi sonra bn her dafasinfa arayi düzeltme taraftati oldum bayrami kus gecitmim diye bn gonlunu alfim sonra bayrami ve sonrasini bana zehir etti kurban bayramina kadar hergun geceleri arkadaşlarıyla disari cikti ben iki cocugunla yalnızım bir ara düzelir gibi olduk dediki sizi antalyaya tatile goturcem sonra vazgecti cocukalr hasta olur dedi bahane etti neyse tekrar  gecelero 3 4 5 6 hergun o satlerde geldi bayram da annemlere birakti bebi oyaladi bn su saatr bu saatr gelcem diye gelmedi bnde eve geldikten sonra konustum yapma boyle sana ihtiycamiz var sana nolfu niye böylesin evine erken gel cocuklarinla benimle ilgilen drdim ama dahada kotu oldu benle bu arada 1 ay oncesine kadr dogumfan beridir hic iyatakta  bile yaklasmafii bana ve bayram sonrasi arkadadlariyla tatile gitmeye karar vermis vr bana gitmezden 2 sat once soyluyo bn tatile gidecem annen gilmi gelsin annrnleremi gidersin diye bnde bak biz kotuyuz gel aramizi düzeltelim dedim yok dedi ozaman cocuklari annrme bırakalım birlikte gidip sorrunumuzu halledelim gelelim dedim yok dedi bnde aramizi düzeltelim yine git dedim yok deddi bnde anrmlere gidefim bidaha gelmem dedim neyse gittm annemlere 5 gun tatil yapti beyfendi 4.gun aradi ozur diledi hataliyim sana kotu davranfim evimizr gidelim ii olcaz falan tamm dedim ama duzelmedi halrn ayniyfi ama eve gec gelmedi sadece ama arkadaslarindanda kopmadi ustelik bitanr arkadasiyla giyimci dukkani acti ve bundan bebim actiktan 2 3 gun sonra haberim oluyo atkadadi 1 tl bilr koymadi suan o calistiriyo o yiyo o  dukkanfan 1 tl bile gecmiyi esim buna goz yumuyo bilerek ona yediriyo bana karsifa cimriligi var ben nasil edecem nr yapacam bu adam cok degisti noldu benim esim hic boyle degildii arkadaslarifa kotu ayak hic ii yok aralarinda :((

11 Cevaplar

0 oy
(7,402 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim cok zorr durum. bak bugun kandil bol bol ac ellerini duaet. Rabbim esine ve tum sıkıntılı eşlere hidayet versin. 
(25 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım. Kafasını karıştıran biri olmali
(25 puan) tarafından
3tane kotu huylu arkadaslari var muhtemel onlar zaten cunku onlari cok ii taniyorum vr esimin huyud onlara cok benziyo git gide :( daha kotu olmasindan korkuyorum
tarafından
Yaa ne desem bilmiyorum rabbim yardımcın olsun canım keşke onlarla konuşturmayabilsen .
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun. 
(25 puan) tarafından
Allah razi olsun sagol :/
0 oy
(399 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canm 
(25 puan) tarafından
Allah razi olsun
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım arkadaşlarından kopması lazım onlar evli değil mi 
(25 puan) tarafından
Evliler ve esleri evlendigi gubden5 beridir cekiyi onlari
0 oy
(295 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bence ailenin evine git 15   20 gün gelme   onu hiç aramada belki biraz olsun yokluğu anlar düzelir 
0 oy
tarafından
Büyüklerinden yardım alsana cnm eşinin saygı duyduğu korktuğu kimse yokmu anlat durumu alsın karsisina konuşsun yada baban konuşsun gözünü korkutsun çünkü böyle değildi diyorsun duzelebilir bnc kocan pes etme arkadaşlaarina yedirme koçanı. 
(25 puan) tarafından
Konustuk canm kendi ailesiyle abileriyle babasiyla ama ilk defa bu konufa ailesinden cekinmiyo korkmuyo normalfe babasinn sozundrn cikmaz hatta babasi esini bosa desin bosar o derece ama bu arkadas konusunf a kimseyi dinlemiyo malesefd :(
0 oy
(760 puan) tarafından
Yalnız bırakılır mı hiç tatile kuzum aklını karıştırmak gibi olmasın ama bu davranışlarla o adama güven kalmaz
(25 puan) tarafından
Beni birakri gitti bn tutamadım elimden bisey gelmedi :(
0 oy
tarafından
Erkegi arkadas cok fazla etkiliyor canim malesef benim esim de bir ara arkadas yuzunden berbat birine dönüşmüştu evliligim bitecekti ne zaman ki hayatimizdan cikti gereksiz eşim geri eski haline döndü düzeldi hersey insallah darisi sizin başınıza olsun cok dua et sabir et insallah 
(25 puan) tarafından
Insallah inşallah daha bide arkadaşıyla ortak dükkan acti tam olarak ortak denemez benim eşim acti o yiyoo malesef :( nasil kopacak bilmiyorum
tarafından
Dualarla canim benim esimde asla kopmaz derdim ortak is yapti onlarda araba gerekirse satilsin yoksa yuvam yıkılacak diye Allaha yalvardim evet araba satildi parasini yedi kazigi da yedi esim ve düşman oldular cok şükür malım gitti ama bambaska biri oldu hamd olsun anladi arkadasin bos herseyin aile olduğunu imkansizlari imkanli hale getiren yüce Rabbim cokca dua et canim
0 oy
(778 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsn cnm ins düzelir eşinin annesi yada babasına desen konuşsa yani eşine lafı geçecek biri yok mu
(25 puan) tarafından
Ailede babasin sadece sozu gecer babasi esini bosa desin bosar ama bu konuda ne abileri ne aplari nede annesi babasi sozu geçmiyor ilk defa :(
0 oy
(391 puan) tarafından
Yanlış anlamayın ama hayatında biri olabilir mi ? 
(25 puan) tarafından
Yok canm o konuda eminim arkadas yuzune böyleyiz malesef.
(391 puan) tarafından
Yani al çocuğu annenin evine git bi burnu sürtsn

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 184 göst.
3 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 672 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Es25 (3,757 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 323 göst.
6 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Minik20 (5,277 puan) tarafından soruldu