0 oy
337 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
Ay bu sabah üçüncü postum Ömer bey uyuyo can sıkıntısına buraya sardım :D kahvaltıya değişik şeyler söyleyin bakayım kocamda evde bu hafta bina karantinaya alınır diye işe gitmiyo zaten iş yerinde abisi gelme dedi beraber çalışıyorlar ne olur ne olmaz dedi. Benimde işime yaradı valla içim rahat gözümün önünde en azından dışarılar çok tehlikeli :/

8 Cevaplar

0 oy
(544 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun kuzum dikkat edin kahwaltıyı da benimde aklıma bişey gelmiyor :) 
(25,224 puan) tarafından
Sağol canım benim olsun buluruz bşyler şmdi :)
(544 puan) tarafından
İnşallah canım ömüşü yerime öp kuzucugu
(25,224 puan) tarafından
Öperim teyzesi :)
-Reklam-
0 oy
(3,823 puan) tarafından
https://www.instagram.com/p/CFjU0b5pmkS/?igshid=rf5y0srt379v

Bunu yapabilirsin güzel oluyor sadece yağı az kullan çok yağlı oluyor onun dediği Bi yağ dökersen 
(25,224 puan) tarafından
Güzele benziyor deniyelim :D
(3,823 puan) tarafından
Afiyet olsun :)
0 oy
tarafından
Pişi 

Patetes kızartması 

Tava böreği 

Melemen 

Biber yemeği 

Kaşarlı patates omleti 
(25,224 puan) tarafından
Off süper seçicem
tarafından
Hadi hazırlada bende geliyom beş dk ya "))
0 oy
(44,696 puan) tarafından

Kasık dokmesi kasarda rendele icine ımmmm:P

(25,224 puan) tarafından
Puhahahah hani nerde
(44,696 puan) tarafından
Postun adi 11 aylik bebeklerinize gun icinde neler yediriyosunuz bu
Gel okkali bi yorum yap :))
(25,224 puan) tarafından
Vallahi bakmadan bu kişinin beril isimli gereksiz şahıs oldugunu şıp diye anladım Allah düşmanıma vermesin öyle Birini  :D
(44,696 puan) tarafından
Ahahahhaa niye kizz senledemi ole bisey oldu
(44,696 puan) tarafından
O degilde yaa ordaki bolume giremiyom giris istiyo niye ole oldu birden
0 oy
(834 puan) tarafından
Patatesleri küp küp doğrayıp biraz yağda altı çok açık olmayacak şekilde tavada pişiriyorum iyice pişimce üstüne kaşar rendesi döküyorum. Sonra diğer tarafını da kızartınca dışı çıtır içi yumuşak bi patatesli kahvaltılık oluyo eşim bayılıyo.

Evde bayat ekmeğin varsa da taze varsa da yaptığım bi tarif var. Ekmekleri dilimleyip heryerlerini biraz margarinle yağlıyorum. Fırın tepsisine diziyorum. Üstüne dilimlediğim kaşarı onun üstüne dilimlediğim sucukları koyuyorum. En son çörek otu serpip fırında kaşar eriyip kızarmaya da başlayıncaya kadar pişiriyorum. Fırından alınca eşim onun üstüne ketçao mayonez döküp bazen de baharat döküp yemeye bayılıyor. Yalancı küçük pizza gibi düşün...
(25,224 puan) tarafından
Cok sağol cnm denicem patatesi
(4,040 puan) tarafından
Patatesli olan sadece patates ve kasar mi tavaya yapismiyor mu
(834 puan) tarafından
Kuzum hayır kızartana kadar pişiriyorum çünkü . Hemen eridiği gibi almıyorum. Bi de tavayla alakalı sanırım :) bu arada patatesi daha yumuşak olması için kapağını da kapatabilirsiniz. Bigün yumurta da haşlıycaktım. Yanlışlıkla dalgınlıkla tavadaki patatesin içine kırmışım. Valla o da öyle güzel oldu ki :D bazen yumurtalı kaşarlı patates yapıyorum. Eşim diyor ki içine sosis de kızartıp at bana bunu ekmek arası yap ver içine ketçap filan sıkıp yemeye bayılıyor.
(4,040 puan) tarafından
Yapışmaz tava var tefalin kizardigindan suphe etmiştim denicem bakalım sağol :)
0 oy
(8 puan) tarafından
Patates tost yap:D
0 oy
(56 puan) tarafından
Mucver yapabilirsin canim biz kahvaltimizi yaptik bile kahvemizi bile ictik  afiyet olsun size

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 82 göst.
29 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (2,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 215 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 217 göst.
7 Mart 2022 Diğer kategorisinde Prensesp (7,415 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 427 göst.
8 Aralık 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Kvsrtsc (11 puan) tarafından soruldu

380,128 soru

11,379,564 cevap

34,867 kullanıcı

...