0 oy
354 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (261 puan) tarafından

Melegimin elbiseleri geldi en ucuz bebek marketten sipariş vermiştim çok uygun tavsiye ederim. 

5li hastane çıkışı pembe 

5li hastane çıkışı turuncu 

2tane içlik 

1tane önlük 

1tane kilotlu çorap

3lü çorap

2 çift pembe eldiven 

4 tane uzun kollu cıtcıtlı badi 1 ay 3 ay 6ay ve 9 ay olarak. Geldi 

Ve bunların hepsi 110 TL cik tuttu hanımlar 

image

6 Cevaplar

0 oy
(1,327 puan) tarafından
Gule gule kullansim prenses hanim :) saglivakla gelsin
(261 puan) tarafından
Aminnnn canım Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(285 puan) tarafından
Çok uygunmuş gerçkten sağlıkla giysin insallh kapıda ödemesi varmı?
(261 puan) tarafından
Aminnnn canım Evet canım kapıda ödemeyle birlikte 110 tl tuttu. 100 tl üstü kargo ücreti almıyorlar
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Gule gule huzurla giysin insallah
(261 puan) tarafından
Aminnnn. Canım çok sağol
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Fiyat çok iyiymiş canım ya kumaşları nasıl beğendin mi renklerifalan çok hoşuma gitti güle güle giysin bebeğin inşallah:) 
(261 puan) tarafından
Canım benim çok hoşuma gitti gerçekten tereddütlerim vardı ama yanıldım gerçekten tavsiye ederim bi kaç parça eksigim kaldı onları da burdan sipariş vercem
(1,331 puan) tarafından
Ya bende hep duyuyorum alanlar memnunmuş Ama cesaret edemedim renkler falan çok güzelmiş fiyatı da uygun Ben de bakayım o zaman canım teşekkür ederim
(261 puan) tarafından
Çanım çok uyguna kıyafetler var bak emin ol sende memnun kalırsın
0 oy
(712 puan) tarafından
Allah'ım güzel güzel giymeyi nasip etsin kuzum bende o sayfayı merak ediyorum herkes begeniyo yorumlarda güzel kumaşlar nasıl bebeği yakacak cinsten mi yada söküğü vs. Bişey var mıydı
(261 puan) tarafından
Sırf bende hastalıktan dolayı çıkmadım canım bi bime gelen anne bebek çantası biberon emzik almak için çıktım bide beşik için çıkarım tamam. Zaten 2tane çocuk var bıde riskli gebelik geçiriyorum oturduğumuz yerden sipariş vererek en iyisini yapıyoruz
(712 puan) tarafından
Aynen öyle bacım Allah kolaylık versin seninki daha zor evde 2 tane daha melek var
(261 puan) tarafından
Aminnn canımmm Zor olmazmı 3. Sürpriz oldu planlı bebek değil yani yoksa çocuk falan yoktu aklımda zAten 20 aylık bi kızım vardı ama Rabbim bi tane daha verdi Rabbim verdiyse vardır bi bildiği
(712 puan) tarafından
Aynen kuzum hakkımızda hayırlısı olsun ne yapalım
(261 puan) tarafından
Aminnn canım Allah yardımcımız olsun
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Ayyy güle güle giysin canım iyi tutmuş bende bir hesap yapacam bakım :)
(261 puan) tarafından
Benim cinsiyet kesin değil ama aldım canım bi kız dediler bi erkek dediler bidaha kız dediler bende artık kız da karar kıldım ona göre aldım nasip kısmet bakalım
(261 puan) tarafından
Bişey değil canım aklında soru kalırsa sorabilirsiniz her zman
(2,126 puan) tarafından
Allah razı olsun canm rabbim saglikla kucağına almayı nasip etsin seninde hepimizin bende sipariş ettim bakalım gelsin post açarım
(261 puan) tarafından
İnşallah canım gelsin de post acarsın merak ettim bakalım senin cicileri nasıl Bende yenı cicileri bakıyorum canım bende yeniden sipariş vercem eksikler falan var ufak tefek
(2,126 puan) tarafından
He iyi bakim canm

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 363 göst.
0 oy
7 cevap 433 göst.
24 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 585 göst.
28 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy