0 oy
327 göst.
Aile kategorisinde tarafından

kizlar eşimden şüpheleniyorum ama bi kanıtım yok bir işler karistiriyo eşim uzman sürekli göreve gider zaten 3ay önce suriyeden geldi şimdi tokatta izinleri vardı kullandı ben gittim yanına 1hafta neyse eşimin telefonunda daha öncehesabı açmış bi kızla konuşmuş görüntü ben bunu yakaladım tlf nunu  kurcalarken tabi inkar etti ben konuşmadım defi bende inanamadım ama çocuklarım için inanmak istedim kapattım konuyu neyse geçen gün eve geldi tlfnuna baktım internet geçmişinde instagram facebook girmiş ama zaten uygulama olarak kullanıyor ortak hesap kullanıyoruz internetten girince içime bi şüphe girdi biliyorum yine birşeyler yapiyo ama kanitlayamiyorum napicam ben bi akıl verin 

az önce sorum kapatılmıştı başlığı değiştirip tkr sormak istedim 

image

6 Cevaplar

+1 oy
(4,698 puan) tarafından
Şüphe insanın içini kemirir 
tarafından
aynen ya 1 haftadır ne yaptığımı bilmiyorum
(4,698 puan) tarafından
Sabır bekleyecek göreceksin
(4,698 puan) tarafından
Sen akıl sağlığına dikkat et herşey olacağına varır
-Reklam-
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Burda kizlar whatsaptan takip ediyolar  bi programla yuklee esin gorevdeyken bak bakalm kimle ne konusuyo 
tarafından
canım çok uyanik öyle tlf no şunu veremez bilir benim huyumu bulurum
0 oy
tarafından
Canım içine daha çok şüphe düşürmek istemem ama uygulamada ortak hesap kullanıyorsanız belki başka bir hesabı vardır intertten ona girmiş olabilir 
tarafından
canım daha öncede yakalamıştım ama ikamet etti şimdi yine aynı şeyler biktim valla
tarafından
Öncelikle otur şunu düşün eğer kanıtlar dan gerçekten diyelim birileri ile konuştu ne yapacaksın ? Kavga edip devam mı edicksn yoksa farklı birşeyler mi yaoacksn ? Cunki biri yapan ikiyede yapar üçünde yapar
0 oy
tarafından
Eşin başka bir hesaptan bekar gibi kadınlarla yazısıyla buluşuyor olabilir canım kanıtlamak için takip etmen gerekir
0 oy
(1,262 puan) tarafından

Kanıtlasınız ne olacak huylu huyundan vazgeçmez canım :angry: hepsinin kökü kurusun be var haramda çok merak ediyorum ya yapan gene yapar karakter meselesi

0 oy
tarafından
Bir işler karıştırıyor gibi

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 50 göst.

383,010 soru

11,464,800 cevap

35,063 kullanıcı

...