0 oy
642 göst.
Aile kategorisinde (223 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kızlar bugun 2 sorum.. Eşimle 3 yıllık evliyim. 1 bebehım var.. 1 sene nişanlı kaldım... O zamanlar bana sordu hic saglam bir ılıskın oldu mu bende hayır dedim.. Aslında 3 yıllık cok guzel bir ılıskın oldu.. O zamanlar unv dedim.. Cok sevdik o astsubaydı.. Evlenecejtık okul bitince beni terk etti.. Iıcne oturdu. Cok aglaıdm. Ama o da bende cok svedık.. Yalan bile soylesem hıssetım..eşime bunu soykemedkm... Kimse bilmez bunu annem biliyor... Sizce soylemelı mı.. Soylesem zaten aramız kotu daha kotu olur.. Eşim boşanmaya gider eminim.. Soylemeyecem. Benimle sır olacak.. Sizce? Ogrenme sansı yok. Ben numaramı degıstırıdm, farklı sehirlere yerleştik.. Kimse bilmez bilmiyor.. Ogrenöedı bu zamana 

31 Cevaplar

+16 oy
(12,264 puan) tarafından

Derdin yokta dertmi arıyorsun kendine bacım hayırdır 

:ermm:

(759 puan) tarafından
Çok doru dedin ya artı oy  dert arama başına akışına bırak her şeyi
(12,264 puan) tarafından
Kız ne gerek var ömür boyu başına kakar vallahi
tarafından
Artıladım bacı
(4,698 puan) tarafından
Hak ettin Bir artıyı :DD
(12,264 puan) tarafından
Teşekkürler canım beybitolar ❤️❤️☺️☺️ ama puanım yükselmiyor ;)) yinede çok teşekkür ederim ❤️❤️
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Sorduğunda söyleyecektin bacım şimdi ne adını an ne bir şey de sende unut artık nikâhlasın bir esin evladın var kafanı bunlara yorma eminim o eski sevgilinde çoktan unutmuş yolunu tutmuştur 
(223 puan) tarafından
Kesınlklee o adam ıcın bosanmada gerek yok.. Yara bandı oldum ben der Kocam beni mahvedie
0 oy
tarafından
Bence söyleme 
0 oy
(187 puan) tarafından
Kuzum söyleme zaten bilen yokmuş sen ve annen arasında sır olsun geçmiş geçmişte kaldı bunu unutma yok de boşver aranız daha çok bozulmasın

♥️
(223 puan) tarafından
Kesınlklee canım... Kimse bilmez
(187 puan) tarafından
Boşver gülüm o zman unut takma kafana ♥️
0 oy
tarafından
Soyleme cnm bncede
0 oy
(2,882 puan) tarafından
Hiç gerek yok söyleme 
(223 puan) tarafından
Benı rahatlatınjz tesekurler
0 oy
(2,028 puan) tarafından
İlk  sordugu zamn soylemeliydin  artık  zamn gecmis söyleme artık  . Eşin  o soruyu yönettiğinde  vereceğin her cevaba hazırdı  ama artık  degil
0 oy
(374 puan) tarafından
CNM söyleme öğrenirse aman eskide olan bir şey bana ne der kapatırsın konuyu
0 oy
(119,289 puan) tarafından
Gecmis gitmis o da evlidir soyleme esine
0 oy
(601 puan) tarafından
Canim evlenmissiniz 3 yıl olmuş ne onun önceki hayatı seni nede senin önceki hayatın onu ilgilendirir atı alan Üsküdari geçmiş napcak eskiyi kurcalayip gündeme getirmeye gerek yok.evladinda olmuş o sahista gelip seni bulcak hali yok ya nisanla beraber 4 yıl geçmiş aradan bulmak istese bulurdu sende desme hiç konuyu unut gitsin ..
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Soyleme araniz saha cok bozulmasin sende unut artik 
0 oy
(242 puan) tarafından
kesinlikle soylememelisiniz hem icinizde uhde kalmis sanirim sizin onu sevdiginize suphemiz yok fakat o sizi sevse terketmezdi cok guzel bi evliliginiz varmis hic problem cikarmayin derim
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Bosver ortaligi karstrma canm esin uzaklasir senden sordugunda deseydn belki bisi demezdi ama su durumda yalan soyledin diyede guveni sarsilir nerden ogrencek hem 
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Hiç söyleme artık o sorduğunda söyleyecektin şimdi kalkıp onu söylersen kötü olur boşver hiç karıştırma eskiyide hiç düşünme ikimizde çok sevmistik beni terketti diyorsun demekki sen sevmişsin ama o sevememiş sevse terketmezdi 
0 oy
(568 puan) tarafından
Eşimle biz arkadaştık evlenmeden önce ama onun bana aşık olduğunu son 1 yılda anladım ve her derdimi anlatırdım bende senin gibi görevde olana birine aşıktım düğünden önce evli olduğunu öğrendim yıkıldım tabi sonra o bana hep akıl verdi kısa sürede toparlandım aradan bir yıl geçti bana evlenme teklifi etti bende kabul ettim daha iyisini mi bulucaktim die ve zamanla canım biseye sikilsa eşim onu mu düşünüyorsun dedi sakın anlatma erkekler asla unutmaz ve her fırsatta ordan vurur seni 
0 oy
(583 puan) tarafından
Geçmiş adı üstünde anlatman  gereksiz huzursuzluktan başka bişey olmaz
0 oy
(477 puan) tarafından
Bir söz var ben gecmisimi çöpe attim onu kurcalayalar köpekler dir diye  yani sen at çöpe o zaman söylememişsin  simdi söylemenin mantığı yok  bosa  gerginlik olur 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Cok rahatsin galiba rahat mi batti cnm sana:)) birak ne karistryon eskileri..aklina mi geldi dicek al basina bela soleyip soleyip durur kakar başına..tut ceneni bosver:)
0 oy
(1,597 puan) tarafından
Ne gerek var dertsiz başına dertmi almak istiyosun otur oturduğun yerde şimdiye kadar bı şey söylememissn bundan sonra da soyleme
0 oy
(774 puan) tarafından
Bence söyleme sen söylemiyene kadar o nerden bilecek

İlgili bir soru bulunamadı

379,648 soru

11,364,682 cevap

34,841 kullanıcı

...