0 oy
338 göst.
Diğer kategorisinde (531 puan) tarafından
Kocam pazarlari da calistigi icin pazarlari hiic sevmiyorum yaa hic bir sosyal aktivitemiz yok

5 Cevaplar

0 oy
(465 puan) tarafından
Keske benim esimde calissaydi
(298 puan) tarafından
Allahım hidayet versin babası felan abisi yada konuşacak birisi yok mu zorla da olsa eşini işe sokacak birileri. Nasıl geçiniyorsunuz canım bunları düşünmüyor mu bebeğiniz de olacakmış allahım onun yüzüne baksın inşallah
(465 puan) tarafından
Babamin evine geldim geldi zorla geri aldi ailesinin yanndaydik zTen onlarda calissin istyr ama aileside soz geciremior 3 gun calisiyor 4 gun yok allah razi olsun rabbim herkese hayirli es nasip etsin
(298 puan) tarafından
Amin canım allahım sonumuzu hayır etsin
tarafından
Eşin evlenmeden önce çalışıyor muydu ki bunu bilerek mi evlendin ?
(465 puan) tarafından
Calisiyordu hayir bilmeyerek
-Reklam-
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Benim de aynı kuzum hiç bir pazar çıkmadık ki bugün çıkalım alıştım artık ben canım 
(531 puan) tarafından
Biz aksamlari da cikmiyoruz surekli evdeym bunaldm ii ce
(4,759 puan) tarafından
Aynen canım bizde aynı blde ben ev üstündeyim canım daha çok sıkılıyor moralim bozulıyor
0 oy
tarafından

Benim de hafta tatilim pazar eşimin cuma günü ya ben napiyim bide vardiyalı çalışıyo paşa vardiyasında o ise giderken ben eve geliyorum ben ise giderken de o evde oluyo hiç görüşemiyoruz :ermm:

(531 puan) tarafından
Senn de kotuyms
0 oy
tarafından
Benim esim hic pazarlari izinli olmadi özel sektor oldugu icin :) olmasn da zaten heryer kapali oluyo pazar gunleri
0 oy
(144 puan) tarafından

Bizde oyleyiz malesef pazar gunu gelince cok sinir oluyom.cunku biliuom ki herkes geziyoo:(

İlgili sorular

+1 oy
34 cevap 819 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Meleksss (4,654 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
22 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
11 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Aycaninannesi (3,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 362 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,933 soru

11,373,434 cevap

34,855 kullanıcı

...