0 oy
324 göst.
Aile kategorisinde (941 puan) tarafından
Sebebini bilmiyorum herşeyden çok sıkıldım. Hayat Beni boğuyor gibi hissediyorum. Sebebsizce ağlamak istiyorum.  İçim acıyor sıkılıyor herşeyi dağıtıp bağıra çağıra ağlamak istiyorum neden böyle bilmiyorum ,70 günlük bebeğim var ona sarılıyorum 

11 Cevaplar

+1 oy
(50 puan) tarafından
Bunun sebebi Allah a olan uzakligimiz. Sebebini bilmeden bazen bunalıma gireriz . Sıkılırız . Kuran okumadığımiz için . Allahla bağımızı guclendirmedigimiz için maalesef .
-Reklam-
0 oy
(790 puan) tarafından
Aynen o durumdayim cnm allah yardm etsn
(941 puan) tarafından
Amin.
0 oy
(48 puan) tarafından
Bende öyle herseyden soğudum hep vesvese aklımda korku Allah sonumuzu hayır etsin
(941 puan) tarafından
Amin niye böyle yaa
(48 puan) tarafından
Valla bilmiyorum dünya kotu oldu insanlar belki kaygılarımiz çoğaldı çocuklarımızı düşünüyoruz ondan
(941 puan) tarafından
Olabilir televizyon daki reklamlar bile saçma filmler diziler herşey çok saçma geliy
0 oy
tarafından
Keşke benim de bebeğim olsa da sarılıp ağlasam ben tek başıma ağlıyorum duvara bakıyorum duvar bana bakıyor 

Rabbim gönlümüze gönül ferahlığı versin ben iyle olunca namaz kılıyorum dua ediyorum sana da tavsiye ederim 
(941 puan) tarafından
Teşekkür ederim bende dua ediyorum
(3,459 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda kucağını doldursun senin..Hayırlı evlat versin..
(941 puan) tarafından
Amiiinn olmasını isteyen herkese inşallah
tarafından
Aminñnnn Allah razı olsun sizden
0 oy
(249 puan) tarafından
Kuzum bu arada bebeginde bi sıkıntı yok dimi düştü diye post acmistin o gunden beri aklimda nasil oldu ??
(941 puan) tarafından
Senin bebiş 2 aylık aşısı gelmiş bizde bugün olduk
(249 puan) tarafından
Ayyy sorma ya onun yerine ben korkuyorum kizceme 4 kasimda atesi felan ciktimi kuzum
(941 puan) tarafından
Daha bugun olduk ben ateşlenmesn diye bı çay kaşığı calpol verdim inşallah ateşleme olmaz
(249 puan) tarafından
Insallah olmaz canım cok onemliymis o asi hemsire mutlaka getir dedi
(941 puan) tarafından
Evet rotavirus verem başka biseyler daha vardı işte kolda iz birakan aşı
0 oy
(13,961 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım aşırı sıkıldım virüs yüzünden hep evdeyiz bunalıma girdim resmen kaynanamda ameliyat oldu sürekli temizlik yemek OFF her gün aynı geçiyor 
(941 puan) tarafından
Geçmiş olsun. Ne ameliyati. Allah yardımcın olsun bende kaynanamin yanındayım 4 gündür
(13,961 puan) tarafından
Dizinde 3 tane yırtık vardı canım onu diktiler evim de alt katta inan mekik dokuyorum sürekli alt kat üst kat arasında oğlum da küçük daha 6 aylık aşırı yoryluyorum Rabbim mükafatını versin insallah suan bile çorba karıştırıyorum :)
(941 puan) tarafından
Gorumcen eltin falan yokmu
(13,961 puan) tarafından
Eltim yok tek erkek eşim. 3 tane görümcem var ikisi evli 1 hafta zor kaldılar koşarak evlerine gittiler sanki onların değilse benim annem. Diğeri de bekar staja falan gidiyor onun da bana bi hayri yok sağolsun yer içer yatardi ama artık sinir olmaya başladım bırakıyorum işleri ona yapsın benim de canım var
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Sanırım bu virüsten dolayı herkes öyle doğru düzgün dışarı çıkılmıyor allah yardımcımız olsun 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım dua et Allah'a güven Allah'a sığın Allah her zaman senin yanında konuş bol bol içinden geliyorsa ağla evladını sar sarmala 
0 oy
(1,398 puan) tarafından

Canım herşey geçici bu sıkıntılar bile, bu mübarek günde bol bol dua et inşirah suresini oku, bilmiyorsan aç telefondan bakara suresini telefonun sesini az aç evinde duyulsun emin ol sıkıntına iyi gelecektir, kandiliniz mübarek olsun bu arada :)

0 oy
(774 puan) tarafından

Arada banada öyle oluyo ama hemen kalkıp silkenip kendime geliyorum çünkü zararı hep bana oluyo:(

0 oy
(12,264 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım gacilar olarak bunalimdayiz Allah yardımcımız olsun inşallah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 116 göst.
3 Haziran 2023 Aile kategorisinde Karagoz2525 (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 240 göst.
15 Haziran 2021 Aile kategorisinde Adamasaliii (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 478 göst.
23 Ağustos 2019 Aile kategorisinde ❤ Sihemin ❤Annesi ❤ (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 255 göst.
16 Kasım 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu

374,681 soru

11,207,276 cevap

34,510 kullanıcı

...