0 oy
442 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (702 puan) tarafından

149 tl olan dolabi almayi istyorum mutfagmda fazla dolap yok bazi şeylerim acikta kalyor sizce iyimidir hic denk geldinizmi gordunuzmu

imagea

16 Cevaplar

0 oy
(222 puan) tarafından
Ben aldım çok memnunum, hem ayakkabılık, hemde şu tek olan 149 TL uzun dolabı aldım banyo için. Küçük ama yayıntı topluyor. Tavsiyem yerin varsa nereye kullanacaksın bilmiyorum ama çift olanı al. 
(702 puan) tarafından
Yerim yok kuzum mutfagm kucuk ve dolabi az o uzun ince olan anca sigaf
(222 puan) tarafından
Anladım. Ölçüleri yazıyor gerçi belki sığar. Ben yeni eve taşındım yine banyoya koydum. Plastik ayaklı yerden yüksek, mutfaktada iş görür.
-Reklam-
0 oy
(407 puan) tarafından
Evet canım ben aldım bunlardan değil ama ortasına mikrodalga giriyo altta ve üstte çift kapaklı bölmesi var bakliyatlarımı ve baharatları mı koyuyorum memnunum ama küçük biraz
(662 puan) tarafından
Canim bende o dedginden almak istiorm mikrodlga yerine firin girer mi acaba bi resmini atar misin senden rica etsem
(407 puan) tarafından
Fırın sığmıyor canım bende onun için almıştım önce de dediğim gibi küçük mikrodalgayı koymak için bile arkasını kestik biz
(391 puan) tarafından
Evet bende de ondan var gayet kullanışlı ama fırın girmez ben banyoda kullanıyorum gercide boyutunu şöyle soyleyim 12 kağıt havlu falan alıyor
0 oy
(6,807 puan) tarafından
Cok kaliteziz canim burdaki magzada kurmuslar ama o kadar dandik duruyor ki
0 oy
(14,831 puan) tarafından
Benim de bir mutfak dolabına ihtiyacım var. Keşke güzel olsa da alsak bundan 
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Ben almıştım geçen sene mutfağıma gayet memnunum. İvir sivir icerisinde
0 oy
(295 puan) tarafından
Ben aldım gayet güzel ve kullanışlı tek çekmeceli olandan aldım kızımın kıyafetlerini koyuyorjm
0 oy
(49 puan) tarafından
Aldım 149 olanı daha yeni ama küçük 
0 oy
(3,036 puan) tarafından

image

canım biz bebek için aldık daha hina benzer 2 tane var evde banyoda ve kapı girişinde:)
0 oy
(2,537 puan) tarafından
149 olan değil de 179 olanı aldık çok da iyi memnunumm
tarafından
Servis yok dimi siz eve getirdiniz
(2,537 puan) tarafından
Zaten montajsız halde o yüzden taşıması kolay
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Onu degilde 179 luk.olandan gordum arkadasiminda.mutfagi dar oldugu icin balkona koydu gayet kullanisli bende almayi dusunuyorum 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Soldakinden var bende ama 101 den almamıştım cok işe yarıyor valla topluyor herşeyi 
0 oy
(594 puan) tarafından
Ben marangoza yaptırdım. Eşim pek sevmiyor bunlrı MDF mi acaba bunlar degil sanırım onlar daha kaliteli olur.
0 oy
tarafından
Benim aldigim dolabin aynisi ama bide biz montaj.icim para vermistik marangoza fena degil dolabi
0 oy
tarafından
Bunlarda su deyince şişme falan oluyo imkanin varsa yaptır canım bi fiyat al en azindan pek bi ise yaramiyo bunlar 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Annem aldi kullaniyor cokca memnun 
0 oy
tarafından
149tl olanı kullanıyorumçok memnunum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 75 göst.
15 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Annne3 (177 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 290 göst.
20 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Perii2345 (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 172 göst.
17 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde GSmsl (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 153 göst.
13 Ekim 2022 Moda kategorisinde Hacerhale (331 puan) tarafından soruldu

377,284 soru

11,290,754 cevap

34,705 kullanıcı