0 oy
396 göst.
Diğer kategorisinde (3,770 puan) tarafından

image

image

Yazan yazmayack olan herkeze hayırlı geceler nasılsıniz bakalım:)❤️❤️

4 Cevaplar

+1 oy
(15,789 puan) tarafından
Ya kuzum beni yanlış anlama ama sana  bir şey demek istiyorum. Cevap verim mi vermiyim mi diye çok düşündüm ama en son vermeye karar verdim. Senin postlarının bir çoğu islamla ilgili bazılarını okudum bazılarına cevap verdim falan. Ama sende bir şey gördüm bütün bu paylaşımlarına rağmen sanki islamla ilgili nasıl desem az bilgisiz mi diyim daha önce duymadın mi diyim nasıl ifade edecegimi bilmiyorum ama biri bişey dediğinde arkasından post açıp o nasıl oluyor var mı yok mu gibi soru soruyorsun (az önceki kandil postunu kast ediyorum). Ya da geçen sefer actigin post mesela namaz kılarken ayağın kanamıştı abdestim bozuldu mu namazı tekrar mi etmem gerek vs vs. Yanlış anlama ama kaç yaşına gelmişsin bunları bilmiyor musun. 
(3,770 puan) tarafından
Canım 5yasjndaki bir ccgn bildiklrni bir büyük bilmeyebilir yani yaş ile alakalı değil din işi
Ve bilmemek değil öğrenmemek AYİPTİR...

YANLIŞ ANLAMİORM SENİ AMA BU ŞEKİLDE DE YAKLAŞMANIN DOĞRU OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORM

BEN AKMADİGO SURECE BOZMAUCGNİ BLİORM AMA YİNEDE EMİN OLMAK ADİNA SORDUM KAN İŞİNİ

VE HER BİRSEY DİYENE İNANMAM
SADECE SORGULARİM BEN ÖYLE HERSEUİ COK BLİORM İYİ BİLİORM DİYE BÖBÜRLENMEM;)
BİLDİKLRİME DAHA COK SEY KATMAYA ÇALIŞİRM OKDR
O POSTU ACAN ARKDS SAÇMALAYİP BENCE YANLIŞ BİLGİ VERDİ BU KONUDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ NEDEM BÖYLE BİRŞEY YAPMIŞ DÜŞÜNMÜŞ OLABİLİR ACABA DİYE MERAK EDİP AÇTIM

VE DİNLE İLGİLİ POSTLARI BEN AÇIYORUM DEDİĞİN GİBİ ÇÜNKÜ BURADA COGU KİSİ OKUMUOR BİLE O GUZEL PAYLAŞİMLARİ
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok doğru sözler. Rabbim hatalarımızı Affetsin inşallah amin. Hayırlı geceler canım ☺️
0 oy
(954 puan) tarafından
Güzel sözler ❤️❤️
(3,770 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Allah razı olsun cnm 
(3,770 puan) tarafından
Allah sendende razı olsun ♥️ cnm

İlgili sorular

+2 oy