0 oy
2,294 göst.
Diğer kategorisinde (13,702 puan) tarafından
Ve nasıl delirmeden durabiliyosunuz?

Delirtiyo beni gicirtisi ya.

Gitgide berbat hale geldi ya.

Çocuğu sallarken bana sinir basiyo resmen

14 Cevaplar

0 oy
(3,921 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Aynen valla gicirdiyor
-Reklam-
0 oy
(867 puan) tarafından
Ben hiç sallamıyorum canım.
0 oy
tarafından
Aynen ya o kadar ovduler aldım suan gicirdiyo çocuk gozlerini aciyo sinirleniyorum eşime zorla aldirdim o tahtalardan alacaktı tüllü falan pişmanım 
0 oy
tarafından
Ben sallamıyorum böyle güzel bi çözüm buldum
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Amaaaan olsun  merve boşver çocuk uyusun da gıcırtısı vızzzz gelir tırısssss gider 
0 oy
(3,107 puan) tarafından

Bizimki ilk günden beri sallanıyor artık alıştı o sesle uyuyor :D

0 oy
tarafından
Bizim hiç gicirdamiyo ama ben sallamadim hiç ondan olabilir 
0 oy
(48,690 puan) tarafından
hic sallamadigim icin gicirdamiyor canim
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ay mobilya beşikte oyle merve bizimki mobilya gicirdamasindan kiz uyuyamaz oldu geçen hafta yaptırdık şuanda yine aynı dahada yaptirmam 
tarafından
Edama arti
tarafından
Aynen bizimde beşik öyle biz sallaya sallaya tahtaları bile bozuldu marangozdan parça alıp yaptık şimdi de çok gıcırdama var uyuyamıyorum yalayıp vidayı sıkıyorum 2 gün sonra yine aynı
(22,070 puan) tarafından
Saol rabisimmm

Sibel biz neler yapmadık bi gorsen ama yok 1 gün iyiyse 10 gün kötü:D şuanda bile kiz hareket ettikçe tak tük sesler cikiyo
tarafından
Yandan sürekli sallanan kısımdaki vidaları itip sıkın canım öyle yapınca bari biraz düzeliyor.
(22,070 puan) tarafından
Kiz elimizde hep pense hahahaha:DD ay git bak yine sinirlerim bozuldu:D
0 oy
(1,168 puan) tarafından
Gıcırtı yüüzünden gece uyanınca ayağımda sallamak zorunda kalıyorum çıkardım aparatı en azından sabit duruyor demir takılı iken kayıp duruyordu. Bi de yere yakın altında yün de olmasına rağmen ısınmıyor gibi geliyor yanıma alıyorum. Park beşik pişmanlıktır:) 
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Evet hem gıcırdıyo hem  hışırdıyo güvenlik açısından ve yer kaplamaması açısından tercih ettim ilk aylar hamak beşik kullandım 8 aylık oldu park beşiği yeni kullanıyorum 
0 oy
(222 puan) tarafından

Gıcırdayan yerlere makine yağı sürün, ben geçen kapı gıcırdıyor diye çiçekyağı sürmüştüm. :D

0 oy
(1 puan) tarafından
Bende öyle muzdaribim ki gece hiç uyuyamıyoruz 6 aylık bebeğimin gece her hareketinde yatak gacır gucur sonuç : uyanan bir Ahlas. Yatakta oğluşumu sallamak ne mümkün başımız ağrıyor resmen 
(13,021 puan) tarafından
Eski post canım
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Evet canım herkes dedi  bende gicirdiyo diye almadım   sepet beşik aldim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 1,869 göst.
19 Şubat 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 403 göst.
2 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu