0 oy
1,426 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Büyük oğluma yarın tören için bayrak yapıyordum 7 ylık bebeğim de eşimdeydi sürekli ağlayan bir çocuk zaten kucağında ağlarken ufakta olsa bacağına tokatqttı çok büyük tepki verdim. Abarttım mı sizce:((

22 Cevaplar

+3 oy
(3,213 puan) tarafından
Şoktayım nasıl yorumlar. 7 aylık bebeğe ne olursa olsun ufak da büyük de vurulmaz. 7 ayı geçtim kimseye vurulmaz. Ne anlasın sabi vurmaktan aa tamam bidaha yapmayayım der mi? Çok haklısın tepkinde. Allah eşine akıl fikir versin. 
-Reklam-
+2 oy
(1,233 puan) tarafından

Çok saçma sorular sorup başınız iş açıyorsunuz emnmki sadece anki tepkisini eşinizin sanmıyorum cocugu dğvsün bazen sorunlarımızın sınırı olmalı şuan eşini cani yaptın eşinin bu davranışı yanlış olabilir burada bunu dile getirmeniz apayrı yanlış sakın yanlış anlaşılmasın sonucta oda Bi baba tepkinizi verdiyseniz orda kalsın yarın Bi gün oğlumu babası cok seviyo diye post açarsınız bu post önunuze cıkar yapmayın lutfen :) ufak tavsiye

+1 oy
tarafından
Doverde severde ne ya ben kabul etmiyorum kimse dovemez ben de dovmem kusura bakmasın bu lafi soyleyenler . 

Canım iyi yapmışsın alismasin öyle 
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Şimdiden tepki ver ki anlasın farketssin . Bir DHA cesaret edemesin diye. 
0 oy
(6,792 puan) tarafından

:ermm: Allahım şefkat versin ne diyim eşinize. 

0 oy
(48,671 puan) tarafından
bugun ufak vuran yarın öbür gün buyudugunde terbiye adi altinda hep vurur tepkini koy canim
0 oy
(7,009 puan) tarafından
Hiç abartmamışsın canım o daha bebe vurulur mu 
0 oy
tarafından
Şaka olarak mı vurdu yoksa ciddi ciddi sinirli şekilde mi? 
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Az bile yapmişsin..kucucuk çocuga vurulurmu??
0 oy
tarafından
Allahım merhamet versin.bazen ben çıldırıyorum uyumuyor die oğluma bagirma die benden alır bı saat gezdirir evin içinde. Hele oğlum kolikti el üstünde değil kafasının üstünde taşıdı sesini dahi yukseltmedi 
0 oy
(29 puan) tarafından
Şaka amaçlı mıydı yoksa ciddi miydi. Çünkü bebekler bunu anlayabiliyor.
0 oy
tarafından
Severek mi vurdu yoksa ciddimiydi 
0 oy
tarafından
7 aylık bebeğe vurmak ne demek az da olsa vurmuş sonuçta kesinlikle izin verme
0 oy
tarafından
7 aylik bebe ne bilsin saka amaclimi yapti acaba koy tepkini canim 18 aylik oglum esim az sesini yukseltse ses tonuna dikkat et diye kızarım cok zoruma gider bazen ben çıldırırım hemen esim alir oğlumu karışma oğluma diye kolik bebekti saçlarımı yolardim resmen sinirimden bazen sesim yukselirdi neden susmuyor neyi var diye esim hemen sakin ol cocuk anliyor gerginliğini der alir gezdirirdi bence cok yanlis canim koy tepkini 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
7aylık bebeğe tahammül edemeyen de ne bileyim çok şaşırdım ağrısı vardır tabi ağlar bildiği tek şey ağlamak hafif bile vursa ne demek vurmak ya çok yanlış çok.
0 oy
(3,535 puan) tarafından
Ne olursa olsun daha 7 aylık süt bebesine hiç bir şekilde vurulmaz yorumlarda okudum babası ne var döverde severde vs konuşmuşlar bence siz bir psikoloğa görünün ulan 7 aylık bebek kim bilir ne sıkıntısı var ağzımı bozmak istemiyorum. 
0 oy
tarafından
Az bile yapmışsn ben eşimin basinda kultablasi kırdım kızıma vurdu diye a
(2,596 puan) tarafından
Baya abartmışsıın sende
tarafından
Neden abartayim küçücük çocuğa vururken o çocuğun psikolojisini düşünüyorlar mi. Ayrıca bir kere yapan her zaman yapar önünü almazsan ohoo. Ben çocuğumu vursun diye dogurmadim
0 oy
(10,904 puan) tarafından
Ay benimki de vurmaz ama cok siddet li seviyor cocugu bogusıyor cocukla resmen. Bir bakıyorum bacagı morarmıs oynarken bpgusurken carpıyor haliyle. Onda bile cok kızıyorum yapma diye. Bir de ciddi ciddi vuracak ha valla bir yerinin cok sıkı olması lazım yapabilmesi için
0 oy
(1,630 puan) tarafından
Ne abartması ben boşanma tehdidi bile yapardım açık söyleyeyim. Bu 7 aylıkken böyle ise 7 yaşında nasıl baba olacak çok merak ettim doğrusu. 
0 oy
(1,597 puan) tarafından
7 aylık bebeğe vurulurmu benim eşim şakadan kızdırmak için yapiyo ona bile kızıyorum senin eşinde ciddi ciddi vurmussa Allah ıslah etsin

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 208 göst.
6 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 768 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde Bst.24 (4 puan) tarafından soruldu

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı

...