0 oy
643 göst.
Aile kategorisinde (568 puan) tarafından
Arkadaşlar ben sürekli tesbih çeken bulduğum her duanın indirlis tarihine kadar araştıran eski zamanı merak eden ve yaşlı namazli abdestli insanlarla takılan biriydim ve şuan da virüsten biryere gidemedikce fırsat buldukça okuyorum sürekli eşimde benim zittim dini seylere merakı yok ve ne çıkarsa onlardan çıkar der ... Bugün iş yerinde kavga etmiş bende ona kandil die manevi annem var ona gidicem beni bi okusun dedim tamam dedi akşam geldi bana büyü mü yapiosunz dedi ben bulursam seni kapının önüne koyarım dedi bende şüphe insanı bitirir o zaman boşa beni ben böyle biri miyim dedim beş aylık hamileyim odun gibi her seferinde kalbimi kırıyor sonra pişman oluo napcam çok yoruldum gözümün yaşı dinmedi gitti bebekte etkilenio die korkuorm

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Belki sinirli olduğu için söylemiştir canım hemen boşanma konusunu açma. Aksine otur onunla bir kahve içip onunla dini konuları konuş onuda aydınlat. Birbirinizin kalbini kırmayın bak biriyle tartışmış diyorsun ondan öyle davranmıştır sende sıkıntı yapma kendine bebeğine yazık inşallah düzelir.

Bak bir kelime duymuştum hep aklımda kalır ve çok doğru. Bir tartışmadan kimin haklı çıktığı değil mutlu çıkmak önemli diye o yüzden birbirinizin gönlünü alın öyle büyük bi sorun yok zaten ortada. 
(568 puan) tarafından
Ah bı bilsem ne yapmam lazım yoruluorm hemen herşeyden anlamayana anlatmak çok zor
tarafından
Anladım canım üzme kendini eğer eşinin gözüne bu kadar batıyorsa onun önünde fazla tesbih çekme yada içinden çek Allah eşini de hidayet etsin ne diyim ama sen kendine stres yapma.
(568 puan) tarafından
Hocalar da o varken namaz kılma boşver okuma yanında dediler huzurum kaçmasın die Allah dan geç gelio o gelene kadar herşeyi yapmış oluorm
-Reklam-
0 oy
(1,330 puan) tarafından
Rabbim sabır versin inşallah sen çok gzuel bı insanasin biliyorsun ki o adam senin sinavinn olmuş, senin bu hayattaki sınavın eşin , ben halam açık biriydi , eşi öyle isterdi zaten akarabalrin içine girince gömlek uzun etek giyerdi ayaip olmasın diye kendi evinde çok farklıydı tabi , eşi her zman kenanara çeker kızardı istemiyorum boyel giyinmeni ne bu etek falan filann durumalrida com iyiydi oyel norml etke gitmezdi gider çeşit çeşit en güzelini alırdı neysee halam tesettüre girmek istedi eşi haliyle kızdı eti izin verdi halam gizli gizli komşuna giti hocaydi der aldı tövbe eti teseture girdi eşiyle çok zitlastilar tabi ama çabaladı şuan ikisinde bazında niyazinda feraceli halam , 15 yıllık evliler 32 yaşında 
(568 puan) tarafından
Ben 33 yaşındayım bir yıllık evliyiz ikinci evliligim bende coook acıktım eskiden sonra kanser oldum kapandım ve inancım çok başka oldu ama ne olursa olsun muska ile itham etmek çok başka ve hemileyim Dr lar imkansız demesine rağmen Allah bebek verdi onun için hep tesbih çekerim yüzüne baksam sen beni okuosun der ne yapiosn bana der
(1,330 puan) tarafından
Ahh ahh çok başka iki yapı yan yana rabbim yardımcın olsun inşallah ne dicegimi bilemedim gerçekten
(568 puan) tarafından
Allah razı olsun rabbim cocugumun yüzüne baksin inşallah
(1,330 puan) tarafından
İnsalalhhh
0 oy
(48,086 puan) tarafından
yani okumak ayri arastirmak ayri buyuyke ugrasmak ayri seni taniyamamis mi
(568 puan) tarafından
Beni çok iyi tanio aslında ama guvenmeselesi mi yoksa bilof mu yapio bilmiorm tek bildiğim çok yoruldum Allah insanı Allah dan korkanla karşılaştırsın
(48,086 puan) tarafından
aminn canim
0 oy
(365 puan) tarafından

Ne kadar alim ile tartıştıysam hep yendim. Ne kadar cahil ile tartıştıysam hep yenildim ne desen de anlamayacagi için oluruna bırak canm çünkü ne desende öyle bilecek 

(568 puan) tarafından
Cooook yoruldum ifade etmekten
(365 puan) tarafından
çoğu dinlemesini bilmeyen, sabit fikirli, cahil insanlardır. tabiri caizse ki caiz ömür törpüsü insanlar. tartısmaya girmek gibi bi hata yapılmamalı, ezkaza tartışmaya girildiğinde, anlamamakta ısrar ettiğinde susmalı.öyle bir hazırlamıştır ki kendini size cevap yetiştirmeye sen cevap verme süs kendini yorarsin üzülürsün canm tek tavsiyem bu sana Allah hidayet etsin
(568 puan) tarafından
Aminnn Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Insan esiñden şüphe eder mi yaa esinle konuş bu konuyu bence güzel bir dille bence eşinin aklına başkaları sokuyor bu fikirleri
(568 puan) tarafından
O kadar çok konuştum ki daha evvel ama galiba artık yoruldum
0 oy
tarafından
Ona dini hic anlatmamislar kendi de merak edip ogrenmemis Rabbim hidayet versin kalbine
(568 puan) tarafından
Evet dini bilgisi yok benim annem babam okuma yazma bilmio ama bizi yinede vicdanlı yetiştirdi öğretti herşeyi kayınpederim alkolik biri kayınvalidem dünya umrunda değil zaten
0 oy
tarafından
Sana büyü yapsam böyle mi olursun bir adama benzerdin deseydin 
(568 puan) tarafından
Vallahi okuduğum şeyler keşke dilini kapatsa yok susmaz o ya
tarafından
Ne diyim canım allah hidayet versin inşallah
(568 puan) tarafından
Aminnn inşallah Allah akıl fikir versin

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 90 göst.