0 oy
961 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Arkadaşlarım çevrem herkes ikinci çocuğa erken diyor evet erken ola bilir ama çocuktan cocuga fark var 16 aylık oldu inatcı ola bilir ama süreli aglayan yatmayan bi bebek degil.. Bugun de arkadaşlarım sen kafanı taşlara vurursun diyor lahavle adetim 2 gündür geçiyor çok olumsuz konuşuyorlar çevremdekiler bian istiyorum bi an istemiyorum olmasın diyorum istememekle günahada giriyorum sonuçta o canı Allah veriyor onlar iki cocugu var iyi bilir diyorum ama sonra şartlar olumlu olunca istiyorum. Bacaklarım çok agrıyor kasıklarım ilk gün test yaptım bişey yoktu erken mi acaba..? 

36 Cevaplar

+1 oy
(2,704 puan) tarafından

Ne için erken mi? Test için erken evet, çevreni duyma her çocuk farklı canım. Rabbim gönlüne göre versin

-Reklam-
+1 oy
tarafından
Çocuklarımın arası 2 yaş 1 ay evet çok yorucu bazen yeter bile diyorum ama beraber büyüyorlar sonrası güzel olacak diyorum. Ama şimdi ki aklım olsa biraz daha beklerdim evet güzel bir his ama kendinden geçiyorsun
0 oy
tarafından
Kime ne ki yapan sensin bakan sensin herkes aşağı bı otursun yerini haddini bilsin bence 
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Rabbim ne zaman uygunsa o zaman verir o boş konusanlara kulak asma sağlıklı olsunda biraz yorul birşey olmaz hayirlisi olsun hakkinizda
0 oy
tarafından
Sen milleti Boş ver nasil istiyorsan öyle yap canım 
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Elalemi bosver sanki onlar bakacaklar sen kendine güveniyorsan neden olmasın 

Kasik agrisi adet yakin olduğu zaman da oluyor
0 oy
(3,662 puan) tarafından
Aman boşversene sen milletin dediklerine bakma bakacak olan sensin verende rabbim kime ne bosverr rabbim dağına göre kar veriyor
0 oy
(568 puan) tarafından
Bebeği bugün yapınca haftaya gelmioki 10 ay o serüven bence en güzeli arası olmaması oğlum 12 yaşında ve ben şuan beş aylık hamileyim unuttum herşeyi annem büyüttü zaten şimdi o kadar korkuorm ki doğumdan bakmaktan herşeyden herşey zamanında güzel bence 
0 oy
tarafından
Abartıyorlar bence yani ne kadar zor olabilirki. 1 yaşına gelince zaten rahatlarsın. Bu ikinci bebek olayını abartanlar tuvalete gitmeye usenenlerdir. Oğlum 16 aylık istiyorum ama çevredeki insanların tepkilerinden dolayı vazgeçiyorum.dunyanin sonu gelecek miş gibi konuşuyorlar. Bence çok fazla yaş farkı olmazsa daha iyi beraber buyurler
0 oy
(912 puan) tarafından
Aman canim bakma sen kimseye benim kizim dogdu dogali uyumuyor,kolikti,huysuzlugu bitmedi yasina geldi herkes sen 4-5 sene cocuk dusunme.dio ama ben okadar uzatmayi.dusunmuyorum kizim biraz daha büyüsün bitane daha olsun diyorum ikisi beraber büyür. Allah gönlüne göre versn.
0 oy
(10,452 puan) tarafından
Sanki Rabbim verince o çevrenin lafina göre veriyor ya ne değişik insanlar var evet benimde öyle oldu zor mu zor ama çok ta güzel çok şükür 
0 oy
(586 puan) tarafından
Insanların sozlerrini bu kadar önemsemeyin siz kendi kafaniza yatanı yapın kendini hazır hissediyorsan yap çocuk  hayatınızı elaleme göre onların söylediklerine gire yaşamayın canınız ne isterse onu yapın çocuk konusunda bunu sadece eşinle sen bilirsin kimseden fikir almana gerek yok bu konuda eğer eşimle konuşurum uygun görürsek yaparız kimseyi de ilgilendirmez. Sen kendi istediğin herşeyi yap canm 
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Rabbim sabrını da veriyor canım ikisi bir büyünce sonra rahata erersin şu an herşeyin zorluğunu biliyorsun ama rahata erince sonradan daha çok zorluk çekiyormuş kızım şu an 6 aylık 1.5 yaşına gelince bende Bi daha isterim. 
0 oy
tarafından
Canım bakacak olan sensin eğer bebeğin çok huysuz değilse uyku problemi fln yoksa yap sen bakıyorsun sonuçta. Ben mesela kızımın uyku problemi sağlık problemi var 1 yaşında hala yemek yemeyi yutkunmayı fln bilmiyor bana da kayınvalidem bitane daha yap diyor annemde diyor ama ben Rabbim affetsin artık kesinlikle düşünmüyorum ha Rabbim nasip ederse spiral ile kalırsam başım gözüm üstüne ama 1 yıldır ne çektiğimi bir ben biliyorum bi Allah Yanlız başıma artık psikolojim bozuldu o yüzden eşime de dedim asla istemiyorum diye yoksa banada yap diyorlar dinlemiyorum sonuçta senin çocuğun sen bakacaksın senin ailenin bir ferdi olacak kimseyi takma kendin istediğin gibi yap canım hakkında hayırlısı olsun. 
0 oy
(365 puan) tarafından
Birgün isteyecek erken geç fark etmez sen ne istiyorsan öyle yap bakan sen olacaksın senin kararın her çocuk aynı değil .. cnm
0 oy
(260 puan) tarafından
Benimde kaynanamla görümcemden imalı imalı konuşup ikinci çocuğu yapmayın diyor hep eşimde eskiden çok isterdi şimdi 10 sene sonra belki yaparız diyo anlamadım gitti kimene yaa sanki onlar bakıyor 
0 oy
tarafından
Senin hayatın sen bakcaksin kimseyi ilgilendirmez 
0 oy
(10,783 puan) tarafından
Onlara ne onlar mı bakacakmış? Doguracak olan bakacak olan sen kime ne istersen pesi pesine 8 tane dogurursun bakma sen onnlara. Agzı olan konusuyor.
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Ayy bizim milletimiz de ağzı olan konuşur senin kendi isteğin ney ona bak cano
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Gencsen yeni evliysen tek cocukla hayatınızı bıraz yasayın iki çocukla biraz zor oluyor artık eskisi gibi olmuyor hayat bide yalnızsan hastane falan işi zor oluyor e maddi olarak hersey pahallı zaten belkı seni düsünmüşlerdir 

Haa sen bakarım ederim dersen Allah ta nasip ederse kimene

İlgili bir soru bulunamadı

378,180 soru

11,318,882 cevap

34,764 kullanıcı

...