0 oy
385 göst.
Diğer kategorisinde (3,753 puan) tarafından

Şimdi fikirlerinize ve düşüncelerinizi  söylerken lütfen ilk önce düşünmeden yazmayın 

Burada herkes anne ve tecrübeli yada tecrübesiz insan sonucda kırmadan yorum yapmayi deneyin 
Yardımcı olmaya çalışın eleştirip  de  elinize ne geçecek anlamış değilim herkes evladına en iyi şekilde büyütmeye çalısiyo gecesini gunduzu onun için cabaliyo.

Şimdi bunuda elestiriceksiniz  .

16 Cevaplar

0 oy
(1,287 puan) tarafından
Cokndogru söylüyorsun bazılarını kendini bisey sanıyor işte birilerini kırmakla 
(3,753 puan) tarafından
Yorum yaparken çok bilgiliymis herşeyi biliyomus  gbi cvp verip elestiriyolar ..herkes burada anne ve merhamet vicdani tabi var
-Reklam-
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Çok haklısın 
(3,753 puan) tarafından
Sağol cnm  olması gerejn iyi niyetli  olmak burada birbirimize yardımcı olmak
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Ne oldu kız yine?

(3,753 puan) tarafından
Aynen ama merhametsiz filan diyolar bilinçsiz anneymis
(3,753 puan) tarafından
Yok kapanmamis
(2,704 puan) tarafından
Bayanın kullanıcı adı ne bacım?
(3,753 puan) tarafından
Emirsmom diye  gozukuyo
(2,704 puan) tarafından
Buldum, yorumlar şaşırtmadı :D
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Genelde eleştirici biri deyilim ama konu dovmek helede kucucuk çocugu vurmaksa bagiaksa kendimi durduramiyorum..bir anlik kendi çocugum gozumde canlaniyo dayanamiyorum
(3,753 puan) tarafından
Dövdüm demiyoki zaten yaptığnin Yannis olduğu bilyio buraya kendini rahatlamak için yazmış
(6,681 puan) tarafından
Onu demiyorum ben dun gece biride yazmişdi eşi 7aylik cocugu vurmus ona kizdim
(3,753 puan) tarafından
Hadiya Allahim ıslah etsin
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Biz anneyiz robot değiliz üzgün olacağımız yorgun olacağımız ,sınırlı,mutlu olacağımiz zamanda olacak sırtımızda bir sürü yük ve ev iş yemek çamaşır çocuk vs derken çok yıpraniyoruz bazen tercübe de ise yaramıyor cocugu hiç durmayan kişilere çok hak veriyorum geçen bebeğimin gazı yok karnı tok altı temiz uyumamak için inat etti gözünden uyku akiyo ama uyumuyo sonra çok huysuz oluyo bende sinirlendim ister istemez 
(3,753 puan) tarafından
Öyle cnm insanız doğal bişey yorumlara takılmaz inşallah o bayan yorumları gordunmu merhametsiz oldu  bayan  öyle diyolar
(3,739 puan) tarafından
Merhametsiz diye ben kime derim biliyor musun çocuğunu çöpe atanlara , bile bile iskence edenlere ;) o çocuğa bağrilir mi diyen kişiler hiç mi sinirlenmiyo ufacikta olsa bağırmıyo ben inanmıyorum
(3,753 puan) tarafından
Aynen Allah korusun zaten  oylelerini anne fisati dışında  insan değiller.
Zaten sinirlenirsek bile canı aciyo elimizden bişey gelmiyo endişesi  niye agliyo neyi var derken olabiliyo
(3,739 puan) tarafından
O gün az bir şey bağırdım diye sabaha kadar vicdan azabından uyuymadim ağladım sürekli :(
0 oy
tarafından
Ben bu düşün eyi doğru bulmuyorum heleki örnek verdiğin postta yapılan yorumlara hususi girip baktım empati yapamayacam o yüzden hiç ben çocuğuma bu demedim bunun yüzünden demedim 9.5 aylık bir bebek uyumuyorsa vardır elbet bir derdi bağırıp çağırmak yerine acaba derdi ne diye düşünmek lazım bir büyüğe sormak lazım daha olmadı alıp bi doktora gitmek lazım ağlıyor ama neden niye uyumuyor ben kızım daha 95 günlüktü çok ağır idrar yolu enfeksiyonu geçirdi 95 gün de toplasan 5 gün uyumadım yavrum ağlar ben ağlarım yalvaririm artık doktora gidelim diye sağ dan soldan bir şeyler duyar benim oduncuk e işte el kadar çocuğun derdi olmaz mis ağlar mis yahu diyorum öyle çocuk ağlaması değil bu bak bir derdi var etme gel doktora gidelim yok diredi ayağını 3 ay dile kolay hiç uyumadan geçti çocuğum gelişmiyor bir yandan ben kaldım zombi gibi eridim üzüntüden bir yandan en sonunda babam eşime gurleyip çabuk bu çocuk hastaneye gidiyor demeseydi belkide benim çocuğum ne hallere düşerdi daha da kötü olurdu ben o günleri düşündükçe çocuğuma bakıp daha çok ağlıyorum ona sarılıp sana çektirdiğim acı için beni affet diye böyle olsun istemedim diye vicdan azabı cekiyorum ne yapayım ben şimdi temelli sen uyumuyorsun sen hastasın bunun yüzünden bende hastalandım uykusuzum yeter biktim diye bağırıp çağırayım kaldırıp bir kenara mı atayım evlat dünyada ki en zor ama en değerli varlıktır evlat hem bu dünya hem de ahirettir evlat senin nefesin senin kalbin senin beynin senin dünün bu günün yarının dır yüreğinde onun sevgisini hissediyorsan her derdine de katlanırsın bazi seylerin empatisi olur bazi seylerin olmaz ben cocuguna bagirip cagiran ondan hoslanmayan insanlarla empati kuramıyorum kimse kusura bakmasın 
tarafından
Valla bende bi şey demedim zaten ") ama ben böyle durumlardan hoşlanmıyorum ne yapayım bende de var iki tane çocuk üstüne hamilelik zeynep bu ara zaten iyice kendini aştı gece geç yatıp sabahın kör gözünde kalkıp oturuyo ne yapam bende şimdi bu bebenin yüzünden uyuyamiyorum yiterr diye isyan mı edem tek bir saçının telini yapamam o çocuğun rabbim yaratmış ver mis bide güzel seviyorlar hiç bir karşılık beklemeden ay ne bileyim işte empati yapamadım ")
(3,753 puan) tarafından
Bı sinirle yazmış galiba buraya sorarken nasıl yorum geleceğini tahmin etmeliydi ben sadece yorumlar çok eleştirici  yaptığın  doğru olmadığı anlatabilirler daha  olumlu bı şekilde
tarafından
Sana da bir şey demiyorum zaten canım ben öyle ıçimden geleni yazdım
(3,753 puan) tarafından
Doğrudur .Allah kolaylık versin bütün annelere
(48,481 puan) tarafından
orasi öyle canim evlat bambaska birşey
0 oy
(622 puan) tarafından
Canım o senin dediğin ne yazikki burda geçmiyor burda çok az sayıda düşünceli insan var
(3,753 puan) tarafından
Aynen katılıyorum sormayicaksinn şimdi okuyunca daha morali bozulacak
(622 puan) tarafından
Ahaahaahaa çok doğru dedin şimdi sana demediklerini bırakmayacak lar
0 oy
(992 puan) tarafından
Buraya birşey sormayacaksın bacım açacaksın google ordan bakcansın ben  burayı okuyup geçiyorum  ayrıntı verme hayatınla ilgili . 
(3,753 puan) tarafından
Aynen sormayicaksinn en iyisi
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Bazıları öyle post açıyorlar ki inan bisey dememek için kendimi zor tutuyorum geçen gün bi anne ben çocuğuma tv izletiyorum telefon veriyorum günün büyük bir kısmında ve bundan çok memnunum yazmış çünkü işlerini yapabiliyormuş nasıl olsa başka yerden görecekmiş telefonu illa yıl 2020 bu nasıl cahillik ki zaten öyle bi post açıyorsan gelecek olan tepkileride düşünmeli insan 
(3,753 puan) tarafından
Herkes fikir farklı olabilir eleştirirken çok bilgisi varmış gibi yapıyorlar düşünmeden cvp veriyolar
0 oy
tarafından

Öyle olursa ego tatmin edecek yer kalmaz öyle deme ama. 

(3,753 puan) tarafından
Herşey bilmek kolay değil eleştirerek gözümüze sokacaklar
tarafından
Ben soyleyim ben böyleyim millet kendini övmeye yer arıyor
(3,753 puan) tarafından
Öyle maalesef
0 oy
tarafından
Dedigin postu okudum tabi insanız sabrimiz bir yere kadar ama insan bebeginden bahsederken "bütün gecem bunu emzirmekle geciyor yeter ya" diye isyankâr konuşursa tabiki tepki alir 9 bucuk aylik bir bebek durduk yere aglamaz vardir mutlaka sebebi sinirlenmek bagirmak yerine çözüm yolu arayabilir
(3,753 puan) tarafından
Sinirlenmek doğal bişey tabi ne derece orası bilemem ama herkes eleştirirken düşünerek yapmali
tarafından
Bende çocuğuma sesimi yükseltiyorum elimde olmadan bazen, kızmak istemiyorum anlamıyor zaten ama herkesin hayat standarti bir olmuyor bazılarının sinirleri daha çok yipranmis olabiliyor
(3,753 puan) tarafından
Öyle kim sinirlenmek isterki
tarafından
Evet haklısın kimsenin hayat standartları bir değil ama kim ne yaşarsa yaşasın cocuguna bağırmamalı hele ki laftan anlamaz bir yaştaysa   bagiriyorsa normal değil o anne yada baba çünkü cocukluktaki travmalar asla ama asla unutulmuyor kendimden biliyorum be bildigim icin de cocuklarima yasatmiyorum
tarafından
Öyle doğru olan da o ama işte insanın elinde olmuyor ki maalesef ben dua ediyorum evladıma Hayırli bir anne olabilmek için düşün..
0 oy
tarafından
Noldu yine merak ettim şimdi 
0 oy
(233 puan) tarafından
Valla ben dün bi soru sordum iki üç arkadaş bi vatan haini ilan etmedikleri kaldı görümcemle komşusu gelicek demiştim sanki koronayı ben çıkarmışım gibi davrandılar bende 2 çocuk annesiyim başta evlatlarımı ailemi herkesten fazla düşünüyorum kimi evime alıp kimi davet etmiycemi çok iyi biliyorum kalabalığa girmedim düğüne cenazeye çarşıya gitmedim alt tarafı iki kişi gelicek dedim kaldı ki burda biçok kişi bununla ilgili sorular soruyor onların hiçbirinde böyle yorumlara rastlamadım üzüldüm açıkçası sorduğuma sorucağıma pişman oldum insanları tanımadan cahil kendini bilmez diye suçlamak ne kadar kolay 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Gene ekşın kaçırdım yaa ne olmuş kız
(25,224 puan) tarafından
Ne diyosun sen ya :D sen cok aklı başındasın maşallah. Madem öyle aklı başında olmayan insanların içinde işin ne. Sizin gibiler yüzünden şaka da yapılmıyor sana taş atmadım hadi işine bak
tarafından
Burda bir çok aklıbaşında insan var siz onlardan değilsiniz herkesin postunun altına dalga geçer cesine yorum yapıyosunuz ayrıca benimle kankanmışım gibi konuşmayın  üslubunu düzelt ilk önce
(25,224 puan) tarafından
Valla sabah sabah hiç çekemicem. Ben samimi olduğum sevdiğim her insana oldugu gibi doğal davranırım bu ne seni ne başkasını ilgilendirir. Bebim burda kşmle ne muhabbetim var sen bilemezsin nasıl konuşacagıma da karışamazsın hadi...
tarafından
Hayat sana laf anlatmak için çok kısa
(25,224 puan) tarafından
Kesinlikle sanada öyle.
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Bende diyorunki simdi bu post kapanir:D

Tartismaya acik diye kutt gider:D

0 oy
(1,939 puan) tarafından
Zaten hangimiz her seyi bilerek xocuk dogurduk ki kendi annelerimiz bile rastgele büyütmüş resmen tecrübe edinerek büyütüyoruz yanlış yaparak büyütüyoruz ama bi sekilde büyütüyoruz bu olmuyor ki çocuğumuzu düşünmüyoruz her anne gözünden bile sakınır ha doğruyu bilmeyebilir ama yasayarak öğrenir 

İlgili sorular

+2 oy
32 cevap 1,533 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,402 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
0 oy
4 cevap 88 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nur ay_ (2,983 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 268 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Dilek06 (404 puan) tarafından soruldu