0 oy
706 göst.
Diğer kategorisinde (62 puan) tarafından
Bu gün çok mutluyum nedense içimde çok güzel bi mutluluk var oğluşuma canıma inşallah 25 gün sonra kavuşacam  bugün kıyafetleri ütüledim hastane çantamı hazırlıyorum şimdi anlatılmaz bir duygu yaşayan bilir rabbim  hepimize kolay doğumlar sağlıklı doğumlar nasip etsin bir avazda kurtarsın inşallah sizde nasıl gidiyor  şafaklar kaç

14 Cevaplar

0 oy
tarafından

Son 43 Allahın izniyle <3

(62 puan) tarafından
Ay maşallah sağ salim alırsın inşallah kucağına
tarafından
Amin hepimiz inşallah canım
-Reklam-
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Insallah sag salim alirsin bebegni kucagna Ben dogum yaptim 25 gunluyuz darisi sana insallah 
(62 puan) tarafından
Hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah Amin inşallah  çok tsk ederim
(1,254 puan) tarafından
Sen azerimisin?
(62 puan) tarafından
Yok kız nerden çıkardın
(1,254 puan) tarafından
)))Ozur dilerim birden icimden sormak geldi
(62 puan) tarafından
Önemli değil  türküm kayseride yaşıyorum
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn inşallah tatlım aminnnnnnnnn bebeğim şafak 46 canım 
(62 puan) tarafından
Maşallah az kalmış gün geçtikçe heyecan büyüyo bende yeni yeni anladım
(4,759 puan) tarafından
Aynen öyle tatlım
0 oy
(2,181 puan) tarafından
ay masallah bitirmissiniz yolu Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin:) bizim daha safak 122 coook var :) 
(62 puan) tarafından
inşallah geçer sayılı gün çabuk geçer  bir bakmışsın 20 30 lardasın inşallah
(2,181 puan) tarafından
bakalim ya simdiden cok heyecanliyiz :)
0 oy
(834 puan) tarafından

Canım benim ya benim de 16 gün kaldı <3  b3n de oluşumun eşyalarını yıkadım ütülerim hastane çantamı yaptım kapının ağzında herşey hazır bekliyoruz. :angel: hatırla sağlıkla kucağımıza alırız inşallah

(834 puan) tarafından
Canım hayırlı akşamlar. Ben şu minik yastık hurcu denen hurçlar var ya onların birine oda için lazım olacak eşyaları ( kağıt rulo, ıslak mendil, el havlusu vs) koydum öbürüne de kendim için lazım olanları ( göğüs pedi, hasta bezi, bol bir gecelik, bir lohusa pijaması ve sabahalığı, küçük bi cüzdan gibi bişeye bi bb krem göz kalemi ve rimel koydum ama sürmek aklıma gelir mi bilmem :D, tülbentler, iç çamaşırlar ve sporcu sutyenleri koydum  en 3er tane koydum bunları. Bir de ben çarşaf giyiyorum bu yüzden  hastaneden çıkarken giymek için bişeyler ayarlamama gerek olmuyor. :) Sen de rahat salaş bişeyler almak isteyebilirsin. Bu şrkilde valizin bir kapağını bu iki küçük hurçla doldurdum. Sonra diğer kapağa bebiş için olan eşyaları koydum. Bir tane kaın battaniye iki tane ince battaniye, bebeğim için lazım olacak eşyaların olduğu bebek bakım çantası, hemşireye doğumda verilecek doğum torbası olarak ayırdım. Doğum torbasında 10lu hastane çıkışı var.  Ayrı koyöamın sebebi acil olursa çantanın içinde aramasınlar diye hemen valizi açar açmaz bulmaları için onu çantadan ayrı yaptım.
(834 puan) tarafından
Bebek çantasında nelee var diyorsan, 12 tane bebek bezi, 10 tane bebek temizlene pamuğu, 2 tane alt açma örtüsü, 4 tane ağız bezi, desitin pişik kremi, ufak yenidoğan cam biberon, yedek kıyafet olarak 2 tane alt üst takım iki tane ince zıbın 1 tane ince tulum içlerine çorap  koydum ekstra, bebek banyo havlusu, yenidoğan ıslak mendili vs koydum. Yazmayı unuttuğum olabilir ama ben devlette yapacağım için teçhizatlı gideceğim. İlçede oturuyorum imkanları pek yok hastanenin. O yüzden herşeyimi alarak gideceğim. Odada lazım olacak pet bardak vs daha almadım canım o oradan da tenin edilir açıkçası çantaya koymayı düşünmüyorum.  Ha bir de bebeği çıkartırken taşımak için anakucağım var. Bebek çantasıyla ana kucağı aynı yerde satılıyordu takım olarak zaten.  Ben bu şekilde hazırladım canım.
(62 puan) tarafından
Tşk ederim  Allah razı olsun  düşünüp yazdınız     çok yardımcı oldunuz rabbim bebeğini sağ salım kucağına Almayı nasip etsin inşallah  kolay sağlıklı doğumlar nasip etsin   bu listeye bakarak bi çok ihtiyacımı tamamlıycam gerçekten tsk ederim
(834 puan) tarafından
Rüca ederim canım ne demek senin evladın benim evlâdım. Hepimiz ayrı ayrı fakat ay ı geleceği taşıyoruz  karnımızda. Geleceğimizi güzelleştirelim. Allah hepimize sağ dalim doğurup hayırla büyütmeyi nasip etsin.
(62 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,517 puan) tarafından

36 gün kaldı sanki hiç geçmiyor ya ins o kadar bekletmez beni yaa dayanamam bende bugün makineye attım kıyafetlerini ***** kuzenime uydum renk vermez dedi renkli hepsini karışık attım beyazlar renk verdi :angel: tam batırdım yani 

(62 puan) tarafından
Kötü olmuş ya  e cnm niye uyuyosun ki ona  akıl var yani  ayrı ayrı yıkasaydın   ben  ayrı ayrı yıkadım çok güzel oldu  keşke sende öyle yapsaydın  çünkü rengi geçen kıyafetler oluyo
(1,517 puan) tarafından
Ya bebek programına attım karışık attım hiçbir olmadı renk vermedi filan diyince şeytana uydum
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Bizimde son 7 günümüz kaldı :))
(62 puan) tarafından
Oyy keşke bana da o kadar kalmış olsaydı ne güzel şimdi çok heyecanlı ve mutlusundur normalmi sezeryanmı
(1,114 puan) tarafından
Valla sorma heyecan korku mutluluk karışık duygular içindeyim şimdilik normal görünüyor cnm son dakika bi aksilik olmazsa inşallah normal olucak yarın kontrolüm var bakalım sancılar çıkacak mı
(62 puan) tarafından
inşallah sorun olmaz normal yaparsın bende bi aksilik olmasa normal yapıcam inşallah
(1,114 puan) tarafından
İnşallah kuzum rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin
0 oy
(19 puan) tarafından
Son 21 gün kaldı çoook heycanlıyım 
(62 puan) tarafından
Maşallah çok az kalmış  sağlıkla gelsin inşallah
0 oy
(2,479 puan) tarafından

Ben daha 19. haftadayım bir an önce gelsin istiyorum tabi korkuda çok  ilk gebeliğim :)

(62 puan) tarafından
E o kadarda olcak  artık ama  o kadar korkulacak bişey yok bence   zaten o anı hemen unutuyorsun
0 oy
(427 puan) tarafından

Son 41 gün var ama bu gidişle fazla o kadar bekleyeceğini sanmıyorum :)

(62 puan) tarafından
Hadi hayırlısı olsun sağlıklı olsunlarda biraz geç gelsinler veya erken  yeterki  iyi olsunlar
(427 puan) tarafından
Aynn canım rabbim hayırlısını nasip etsin
0 oy
tarafından
sonnn 18 gunn bizimde cantamiz hazir beklioruzz.:)
(62 puan) tarafından
Maşallah Allah sağ salım kucağına Almayı nasip etsin inşallah
0 oy
tarafından
Amin inşallah canım cümlemizi saq salim saqlıklı bir şekilde kavuştursun inşallah 
(62 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(2,172 puan) tarafından

Bide o camasırlar yıkanınca bana bebek gibi kokmustu herkes sana oyle geliyo demisti ama olsun cok ciciler :) son 12 bakalım bizde bekliyoruz hayırlısıyla herseyi hazir 

(62 puan) tarafından
Sağ salim kucağına alırsın inşallah  Allah kolay doğumlar nasip etsin inşallah
0 oy
(244 puan) tarafından

Ayin 24 kadar dogmasinda  tek temennim o.

23 haziran gecesi bacim gelicek. O gelmeden doğacak diye içim içimi yiyor.brn 36 + 5günlük derken, doktorlara göre 39 haftalik görünüyor :dizzy:

(62 puan) tarafından
Hayırlısı olsun inşallah  sağ salim kucağına alırsın
(244 puan) tarafından
Amin..
Rabbim,hepimize hayirli saglikli dogum nasip etsin

İlgili bir soru bulunamadı

379,947 soru

11,373,997 cevap

34,856 kullanıcı

...