0 oy
322 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (134 puan) tarafından

Benimde canım patates kızartması istedi:D

12 Cevaplar

+1 oy
(3,921 puan) tarafından
Bı kızartma yapım dedim bebek agliyo hem ora koş hem ocakta kızartma çok yoruldm
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Soğanlı yumurta yapicam :)

0 oy
(3,740 puan) tarafından
Ben daha yeni yaptım onu ne yapacam bilmiyorm:(
(134 puan) tarafından
Yumurta omlet menemen yap :)?
0 oy
(3,748 puan) tarafından
Domatesli yumurta yapcam biraz da biber kızartması yeter 
(134 puan) tarafından
Oh mis afiyet olsun canım
(2,969 puan) tarafından
Kız diyete ne oldu :-)) kızartma yiyon
(134 puan) tarafından
Aahhah bitti diyet
0 oy
tarafından
Yumurta haşlayıp ekmek arasına koyacam bugün canım yumurta istedi dün geceden beri sabah olsada yesem diye bakıyorum resmen
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Hiccc fikrim yok ya:ermm:

0 oy
(25,225 puan) tarafından

Ekmek arası çikolata :P

(1,330 puan) tarafından
Yapma yaa :D ben ilk kızımda aşırı tuketiyodum 30 kilo almıştım şimdi almıyorum arada bir eşim ufak çikolata getiriyor okdr, bunda pekmezli yoğurt süt kaşar peyniri yumurta bazen mercimek çorbası yapıyorum patates salatası bu şekilde besleniyorum kızım kilo alsın diye baklm yarın kontrol var hep bir hafta geri cikiyodu bklm
0 oy
tarafından
Patatesli börek
0 oy
(3,107 puan) tarafından

Vala yumurta peynir zeytin domates salatalık işte klasik kahvaltı :D hiçbir şey yapasim yok menemen falan uğraşamam :D normalde eşim evdeuken Menemen ya da patates kizartirim da üşeniyorum ya zaten 2 lokma yiyip kalkıyor ziyan olmasin diye ben yiyorum duba gibi oldum :D

0 oy
(344 puan) tarafından

1 tane sade activa 2 kaysı 3 salatalik:ermm:diyet kahvaltim

0 oy
(1,137 puan) tarafından

Yumurta zeytin çay :D tek başıma hiç kahvaltı sarmıyor bana o yüzden en kolay ne olursa onu yaparım :D

0 oy
(622 puan) tarafından
Tereyağlı yumurta peynir reçel kaşar peynir bal pekmez bide en sevdiğim otlu peynir yaninada olmazsa olmaz çay 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 250 göst.
0 oy
2 cevap 249 göst.
8 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nebahat (1,667 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 190 göst.
14 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elagozlu-- (126 puan) tarafından soruldu

374,655 soru

11,206,331 cevap

34,508 kullanıcı

...