0 oy
391 göst.
Diğer kategorisinde (4,994 puan) tarafından

Yağmurlu ve Gök Gürültülü Bir İstanbul Sabahından Günaydın

Kociş dâhâ işe gitmedi motor kurye olduğu için gitmeden bir kahve içelim dedim oğluş uyurken rahat rahat:angel:

image

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

image

Al anlık deli ediyo beni ya artık olmuyo kurdele bağladım onunla salliyom bezdumm☹
(571 puan) tarafından
Çok üzüldüm az önceki postuna da RABBİM SABİR VERSN İNSALLAH GECER
tarafından
Sağol kuzum benim allah razı olsun ❤
(4,994 puan) tarafından
Kuşum postunu gördüm ben de tek 4 ay emzirebildim mama meme şeklindeydi benim oğlum ilk doğduğu günden beri mememi redediyordu ve emmediği için güzelce 4 aylık olunca sütüm gitti ve gelmedi mamaya çok yönelme sabırlı ol şuan meme reddi yaşıyorsunuz her bebekte olan bir şey sakın mamaya çok yönelme ağlayınca kucağın da sakinleştir sakinleştirici müzikler aç ve öyle emzirmeye çalış meme reddi anlık bir süreç ama zor süreç
tarafından
Sorma kuzum ya iki gündür boyle oldu bi emiyor bi ağlıyor dün akşama kadar agladi durdu saba h yine öyle mama vermeyince de susmuyor napcam bilmiyorum ☹
-Reklam-
0 oy
tarafından
Afiyet olsun daha yatıyorum bennnn şimdi kalkıp kahvaltı hazırlayacağım kendime 
(4,994 puan) tarafından
Afiyet olsun canım :)
0 oy
(15,835 puan) tarafından
Kahvaltı yaptım oğlumu uyuttum şimdi kalkıp bulasiklarimi yikayacam. Afiyet olsun 
(4,994 puan) tarafından
Kolay gelsin sağol canım :)
0 oy
tarafından
Öyküyü uyutuyrm uyursa temizlige girisecem ☺
(4,994 puan) tarafından
Kolay gelsin canikom :)
tarafından
Geldi bile canim yemegimi bile yaptim ☺
0 oy
tarafından

image

oyun oynuyoruz bizde birazdan kahvaltı yapıcaz
(4,994 puan) tarafından
İyi oyunlar :) Afiyet olsun :)
0 oy
(735 puan) tarafından
Bende annemlere gidicem ona hazırlanıyorum :))
(4,994 puan) tarafından
Oh en güzeli :)
0 oy
(5,949 puan) tarafından

Ben kızımı  uyutuyrum eşimde  kahvaltı  hazırlıyor <3

(4,994 puan) tarafından
En sevdiğim hazır kahvaltı afiyet olsun size :)
(5,949 puan) tarafından
Teşekkür ederim  benimde  :)
0 oy
tarafından

Afiyet olsun canım bende eşim gece işe gidecek akşam yani o yüzden evi süpüremedim banyo balkon yıkadım eşim kalkana kadar şimdi kızıma mama içirip çamaşır serip bi kahve içicem bende sonrada bebişimi banyo yapcam inşallah. Sabah sabah bi tartışma çıktı evde zaten sinirlerim bozuldu :ermm:

tarafından
Sağol canım benim. 10 yaşındaki kızım 1 yaşındaki kardeşini 1 yıldır uyarıyoruz kızım alma düşürürsün fln diye hep tmm anne derdi almazdı ben balkonu yıkarken kızım kalkıp kardeşini koltuğa oturtmuş oyuncağı düşünce yanından kalkmış bilememiş kendini atacağını bebekte kendini koltuktan düşürdü eşimde haklı olarak bana baya bağırdı kızdı hergün balkon yıkayıp temizlik mi yapıyorsun fln dedi büyük kız zaten korkudan ağlıyordu bebeği susturdum bi yandan eşimle tartıştım sonra gidip uyudu geri eşim öyle işte canım. 1 yıldır dikkat ediyorum uyarıyorum hiç almıyordu kucağına neden aldı bilmiyorum herşey 30  40 saniyede oldu yürüteçte bana bakıyordu kızım ablası gelip almış aradan 1 dakika geçmeden baktım ses geldi bebek ağladı aklım çıktı :(
(4,994 puan) tarafından
Olur kuşum öyle şeyler o da abla sonuçta kardeşini kucağın da tutmak ister sevmek yedirmek ister benim bile ikinci bir çocuğum yok oğlumu çok düşürdüğüm oldu bir anlık dalgınlık işte hepimizin başına geliyor Rabbim beterinden korusun sen sıkma canını ikisi de iyi olduktan sonra hepimiz düşe kalka büyüdük
tarafından
Aynen öyle canım Rabbim beterinden korusun evlatlarımızı inşallah ama eşim biraz büyüttü ondan moralim bozuldu. Kalkıp birinci  katta ev tutmuş taşınmıyor da evimin önü ana cadde araçların tozundan hergün yıkamazsam çamaşır asamıyorum beyefendi ye göre keyfimden yıkıyorum hergün temizlik yapıyorsun psikolojin bozuk diyor düşüncesiz.
(4,994 puan) tarafından
Ah o erkekler yok mu çalışıp geliyorlar o kadar tek bildiklerini bütün gün ev de ne yapıyorsunuz biz de insanız ev de çocuk var sonuçta orta ds virüs illeti var ve eskisine göre temizlik konusun da dâhâ dikkat ediyoruz keyifimizden değil ütü çamaşır bulaşık yemek temizlik çocuk bakması derken biz de insanız bir anlık dalgınlığımıza gelir bazen sonuçta robot değiliz pille de çalışmıyoruz kim bile bile çocuğu düşsün ister ki anlayış gösterecekleri yerde tepki ve sorun yaratıyorlar
tarafından
Aynen öyle canım. Bunlara yerinden kalkmayan iş yapmayan çocuğu bahane edip yemek yapmayan tipler lazım şahsen benim eşime o lazım. Ama yemek saati gelince masa hazır olmasa başlar söylenmeye beyefendi. Neyse boşver canım Rabbim evlatlarımızı korusun inşallah bizde istemeyiz canları acısın.
0 oy
tarafından
Sabahtan çamaşırı mı astım çayımı içtim kahvaltımı yaptım şimdi kızçem uyandı emişiyoruz birazdan temizliğe girişirim 
0 oy
(5,913 puan) tarafından

5ten beri uyanigiz kizcemi salliom :ermm:

0 oy
(3,921 puan) tarafından
Afiyet bal şeker olsun 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 206 göst.
30 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 334 göst.