0 oy
337 göst.
Diğer kategorisinde (376 puan) tarafından
Kızlar instgardmda hangi fenomenleri takip ediyoruz valla ben baktıkça hayattan soguyotm her şeyi aliyorlar geziyolarlat evleri hep Mi temiz olur ya valla bi bizim isimiz bitmiyor hele o linkleri beni öldürüyor hangi duruma balsam link link

10 Cevaplar

0 oy
(778 puan) tarafından
Sen mi ben mi insanı imrendiriyorlar cnm ya ama devamlı öyle dwgiller ya bazen diyorum yalan Dünya'nın her iyi şeyini şunlar yapiyo bak diyorum bizde evde tikilalim diyorum ama napaalim
(376 puan) tarafından
Ne bilim çok değişikler durumları iyi zaarr yoksa biz niye fenomen olmuypz
-Reklam-
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Hiçkimseyi canım çok saçma sapan ya artık insanlara kendilerini linklemek için her türlü saçmalığı yapıyorlar ben sadece kedi ve  köpek videolarına bakıyorum 
0 oy
(48,788 puan) tarafından
ne fenomen nede ünlü kimseyi takip etmiyorum çekiliş icin takip ettigim sayfalari bile cekilis bitince takipten cikariyorum ☺️
0 oy
tarafından
Şunu kullanıyorum şunu sipariş verdim vs. Yalan dolan aslında ne kadar çok alışveriş yapılırsa onlara o kadar alışveriş çeki veriyorlar ben bir tek Eylül Öztürk onu takip ediyorum kadın ne var ne yok bütün herşeyi söyler gerisi yalan
0 oy
(16,123 puan) tarafından
Instagram yok you tube den ceyda ve firari izliyorum çok komikler. 
0 oy
(249 puan) tarafından
Ayyy evet ya full makyajlilar evleri derli toplu herseyi yiyip icip geziyolar acaba diyorum bizdemi hata insanlari bu sekilde birbirine dusuruyolar bende yok onda var gibisinden herseyin hep en iyisini almak icin yarıs ati gibi calisiyoruz bide onlar video basina para aliyolar oyle bisey de vardi 
0 oy
tarafından
Hiç takip etmem umurumda olmazlar 
0 oy
tarafından
Hiç öyle.goründuklerine bakmayin aldatan mi aldatilan mi hayatlarinin gosterdikleri kismi imrendirmek icin ama içleri boş bomboş 
0 oy
tarafından
Hiç takip etmiyorum çünkü sosyal medya kullanmıyorum ☺️ 
0 oy
(537 puan) tarafından
Hepsi trendyol reklamı yapa yapa link vere vere villa sahibi oldular tiklamayn şunların reklamlarına ya cokk sinir bozucular..bide trenyol ve başka sayfalar bunlara birsuru hediye falan yolluyor bunlarda dolap uygulamasnda falan satıyorlar

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 232 göst.
22 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 587 göst.
11 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 190 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sebebine (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 609 göst.