0 oy
583 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ya her  günümüz aynı gibi geliyor sıkıldım şöyle bi şaka yapmak istiyorum ilerde hatırlayıp bol bol gulecegimiz fikir verin kızlar birazdan gelir işten oyle çok zahmetli şeyler yapamam ama basit ama etkili bir şey lazım 

8 Cevaplar

+1 oy
(5,269 puan) tarafından
Çaydanlık şakası yap :) :) 
-Reklam-
0 oy
(2,874 puan) tarafından

Hamileyim şakası yao:D

tarafından
Onu yemez daha yeni adet oldum canım
(2,874 puan) tarafından
Ahaha:,-)
0 oy
(1,329 puan) tarafından

Çok değişik heyecan arayisi:D

tarafından
Niye nesi var ki sen neler yapıyon  heyecan olsun diye kız bana da söyle bende yapam
(1,329 puan) tarafından
Hahaha yok kız ben öyle şeyler yapmam benim ki şakadan anlamadığı için sonu iyi olmaz.
Sana öyle dememdeki sebep de hani eşinin huyunu suyunu sen bilirsin burdaki yorumlarla bişe yapma bence
tarafından
Ha ha kullanıcı adından anlamalıydım bunu yok benim eşim şaka kaldırır zamanında çok da saka yapmışımdır ama karşılığında o da bana yapıyor tek kötü yani bu
(1,329 puan) tarafından
:D karşılık veriyorsa yapmazdım hiç
Ayrnn kullanıcı adımdan anlaman  lazımdı canım :)))
0 oy
tarafından

Evde makyaj malzemen vardir kesin gozunun altini yuzunu kollarini moralt biri yapti dersin yada kapiyi acik brak bayilmis numarasi yap :Damma cok korkar 

tarafından
Iyi fikirmiş ama oğlum durmaz ki öyle baygın numarası yapsam gelir tepeme biner bende gülerim
tarafından
Haha cok yaptim ben odu kopuyor adamin amma inaniyor her defasinda geceler kalkar nefesimi kontrol eder bide kavga edince kan ilacim var icinden 10 tane falan cikariyorum bas ucuma koyup uyuyorum saniyoki hepsini ictim deliriyor☺☺
tarafından
Allah seni nerden aklına geliyor böyle şeyler:))
0 oy
(4,995 puan) tarafından

Maksat gülmek olsun bu şakayı yaptığım da 6 aylık hamileydim eşim izinli ve uyuyordu atlet ile uyuyordu beni de şeytan dürttü buzdolabından ketçabı aldım bütün karnına döktüm elim ile yedirdim kan gibi yaptım sonra hasan kalk her tarafın kan için de ne oldu dedim bir panik bir panik o bana ve oğluna bir şey olduğunu zannetti nerem kanıyor bu kadar deyip atleti çıkardı sonra eline ketçap gelince tadına bakınca anladı ve bana dua et hamilesin yoksa intikamımı alırdım demişti öyle aklıma geldi şuan doğduğu için de oğlum cesaret edip şaka yapamıyorum:D 

Ben bunu yapmıştım :D

tarafından
Güzel fikir bak bu olabilir:)
tarafından
Kahkaha attım vallahi :))) Ayy ne alemsin benim eşim sevmiyor böyle şakaları
0 oy
(126 puan) tarafından
Ben çaydanlık şakası yapmıştım bayaa korkmuştu :)ama öyle pat diye gidip çaydanligi getirip üstüne atmadım çay demle demişti çayı demleyip götürmüş gibi yaptım üstüne attım neye uğradığını şaşırdı:)))
tarafından
Aynen bunu yapabilirim canim
(126 puan) tarafından
Hala hatırladıkça güleriz canım gerçekten inandirabilirsen güzel olur
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Ben bayilmis numarasi yapmıştım;) eve gekdi bni yeede yatiyo gördü  umursamadi gulduu lavobaya girdi geldi hala yerdeyim hemen geldii uyandirmaya calisti eline teli aldi ambulansi aradi  güldüm  kalp  krizi gecuriyodu ustelik hamikeydim;))
0 oy
(119,001 puan) tarafından
Kimdi yaaa burdan biri video izleyip kendini bayiltmisti ☺️☺️☺️ 
(16,490 puan) tarafından
Hahaha hatırlıom o meseleyi he:)
tarafından
Tövbe video izleyip mi bayılmıştı
(16,490 puan) tarafından
Yok cnm evde bayılma videosu yanlışlıkla karşısına çıkmış
Oda yapmış ve bayılmış dıe hatırlıom
(119,001 puan) tarafından
Aynen video izlemis snr deneyim demis cidden bayilmis ☺️