0 oy
416 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dun burda vefat eden bir kadini yazmislardi ve ben cok uzuldum. Ölümü daha cok dusunur oldum. Ölumden korkmuyorum der simdi cogu kisi durustce gelmiyor bana ben korkuyorum mesela hareketsizce yatmaktan topragin altina girmekten en cokta bebegimden ayri kalmaktan burnumun diregi sizliyor anne olmadan once boyle seyleri dusunmezdim. Dun aksam esimede dedim ölüm cok korkunc birsey soguk birsey insanin icini urpertiyo en cokta bebegimle ayri kalmaktan korkuyorum. Onsuz ne yapariz vs diye birsuru vesveseye girdim Allah korusun. Allah demiski onsuz yasayamam deme seni onsuzda yasatirim diye demiyorum hicbi zaman bebegimsiz yasayamam diye yasarim ama nasil. Korona belkide ölümün ne kadar bize yakin oldugunu hatirlatti Allah sevdiklerimizin acisini gostermesin bize ve sirali ölüm versin en guzel dua bu bence 

15 Cevaplar

0 oy
(2,874 puan) tarafından
Amin canım bende çok üzüldüm o arkadaşımız için aynen senin gibi geçti aklımdan insan çocuğu olunca onu düşünüyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ölümde kötü tabi heleki evladın varsa ama ölümden çok amelimizden korkmalıyız Rabbim hatalarımızı günahlarımızı affetsin inşallah amin. 
0 oy
tarafından
Amin canim INŞALLAH bende diyordum olumden hic korkmam kurtulurum bu dunyadan amma ben arkamda sevdiklerimi birakip gitmekden korkuyorum en cokta oglum ve annem :(
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Aminnn.               
0 oy
(322 puan) tarafından
Sırayla canım. Özellikle ebeveynlerini kaybettikten sonra daha da ruh gibi yaşıyor insan
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Amin rabbim imanlı ölmeyi nasip etsin 

Kim ölmüş burdan 
(1,989 puan) tarafından
Bende merak ettim burdan mi biri ölmüş canim
(1,499 puan) tarafından
Aaaa ne olmuş ki adını gördüm burda ama konuşmuşluğum yok
(294 puan) tarafından
Kadın kalp ameliyatı olmuş yorgun bakıma almıslar ama kurtulamamış ölmüş bir yaşında da bebeğ varmış
(294 puan) tarafından
Evet buradaydı o da
(1,989 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin bebeğine üzüldüm yaaa :( eşine ailesine sabır versin Allah'ım :(
0 oy
(119,528 puan) tarafından
Rabbim ölümun hayirlisini versin 
0 oy
tarafından
Bn mezarlkktan cok korkardim ölüye dokunamazdim oglum öldukten sonra oluyede dokunabilirim mezarliga da isteye  isteye gidiyorum
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Ölüm de doğum da hak canım

Napalim her canlı ölümü tadacak fanı dünyayı bırakacağız bi gün

Rabbim zamansız ****** ölümlerden korusun hepimizi
0 oy
(442 puan) tarafından
Hangi arkadas canim:(
tarafından
Aliasafim❤️ di kullanici adı. Adida Mihra
0 oy
tarafından
:((( Allah rahmet eylesin inşallah
0 oy
tarafından
Bundan 4 yıl önce bende korkmuyorum derdim ama babamı görene kadarmış onu kaybettiğim gün anladım ölüm ne demekmiş ama evlat daha zormuş babamdan daha büyük bir acı yaşayamam diyordum ama kızımı yoğun bakım kapısında beklerken dahada zoru evlatmis dedim Rabbim kimseyi evladiyla imtihan etmesin ayrı koymasın 
0 oy
tarafından
Anne olmadan önce bende hiç dusunmuyodum..en çok oğlumu görmemeekten .yada onun beni unutmasindan çok korkuyorum..olceksem.bile büyüdüğünde benimle olan anıları olsun beni hatırlasın.oyle ölmek isterim.taktiri ilahi elvelt herkez gidicek...anne olduktan sonra çok aklıma gelmeye başladı ara ara..Allah kimseyi evlatsiz evladinida annesiz bırakmasın..
0 oy
tarafından
Rabbim ölümün de hayırlısını versin hep duam budur ölümünde hayırlısı 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 130 göst.
5 Kasım 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Bir_Anne33 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.
24 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sinirlisirin (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 754 göst.
22 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Birkizannesi (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,095 göst.
9 Eylül 2020 Diğer kategorisinde ❤ELOŞ❤ELOŞ❤ (1,424 puan) tarafından soruldu

381,433 soru

11,419,545 cevap

34,975 kullanıcı

...