0 oy
830 göst.
Aile kategorisinde (449 puan) tarafından
6 ay sonra kendi.evime çıkacağım 

6 aylık.da kızım var

23 Cevaplar

+1 oy
(671 puan) tarafından
Beş sene su evleneli beş senedir ayni evdeyiz kaynanamla kayinpederim vefat etti ama kaynana iyi de olsa kaynanadir hiç kendi düzenin olmuyor yani istediğim saatte yatıp istediğim saatte kalkamıyorum çocuklarımı bile sevemiyorum onun yüzünden istediğim gibi yaşayamıyorum kocamla çok şikayetçiyim aslında :) 
(1,523 puan) tarafından
Aynen canm bizde senin gbyz
(1,946 puan) tarafından
Derdimin %1 lik kısmını anlattın bacım
(671 puan) tarafından
Ah ahhh :) tez vakitte kendi evimiz olması dileğiyle
-Reklam-
0 oy
(119,298 puan) tarafından

1 sene yasadim ömrumden 10 senem gitti :sick: 

tarafından
Veeeeee tak tak tak :D
0 oy
(3,078 puan) tarafından

2 senedir yaşıyorum ;)

0 oy
(4,859 puan) tarafından
Eltim yaşıyor 
(424 puan) tarafından
Eltin neden yasiyor da seni ayri ev acabildin canim sanslisin valla
(4,859 puan) tarafından
Sinopluyuz biz eşim ve benim işim ankaradaydi evi orada açtık büyük kaynım bizden sonra evlendi ve kaynanam ve kayinpederim büyük kaynimin paraları ortak olur hep o yüzden birlikte yasiyorlar
0 oy
tarafından
Kizjma 7 aylik hamileyken ayirdik evleri
0 oy
(2,882 puan) tarafından
Allah korusun.
0 oy
(44,636 puan) tarafından
Basta dediler nisanliyken bende ailemde kabul etmedik dugunum oldu direk kendi evime geldim.iyiki kabul etmedim senin adinada sevindim ev ev ustunden olmaz
(449 puan) tarafından
Öyle canım. Bbm geçici ya.normalde kiradaydım eşim gidince bebekle tek kalmamak için kaynanamlardayim
(44,636 puan) tarafından
He anladim aman aman obur turlu olmasinda
0 oy
(424 puan) tarafından
Askere mi gitti canim
0 oy
(259 puan) tarafından
Kaynana ve aynı ev deyince sinir basıyor:) Ben de o hatayı yapıp ağzının payını alanlardanim. Ayrılma sebebim en son kocamla  odamdayken sinsi sinsi bizi  dinlemesiydi. Akşam konuşurken sabah evde olmayacağını söylemişti bizde kocamla odada güzel vakit geçirelim dedik 15 gundur ayriydik çünkü. Kaynanamda kocasıyla gitti sandık meğer gitmemiş hiç sesini de cikarmiyo bizi dinliyomus meğer :) Bı tıkırtı duydum eşim kapıyı açtı baktı ki annesi orda sen gitmedin mi dedi yooo gitmedim dedi kaynana. Sonra da sesleri kesildi deyip güldü bize o gün çok utandım evden çıktık gittik eşimle. Gidiş o gidiş geri geldiğimizde kavgamızi ettik ayrıldık evden. O ana kadar çok sebebim vardı ayrılmak için ama o son nokta oldu
(259 puan) tarafından
Kayınpeder sabah çıkmıştı kaynana da gitti sanmış eşim palotosunu giymiş görünce:)))) sonrada yalniz kaldık diye işte cilveleselim dedik :)))) bir de üste çıkmaya kalkıyor siz beni evde istemiyosunuz diye
(503 puan) tarafından
hahahahha ay valla sinirden gülüyorum yani çok âlem kadın. nasıl dinleyebildin yaa yabancı olsa yine anlamaya çalışıcam da. oğlun bu senin ya hiç utanmadın mı yani
(259 puan) tarafından
Ben ona hiç gozukmeden eşimle çıktım gittim evden anlasın sinirlendiğimi diye ama anlayacağı yerde eşime telefon edip ev benim evim istedigim.zaman giderim istediğim zaman gelirim siz beni bisey yerine koymuyosunuz çıkıp gitmissiniz diyo o laftan sonra ev bakmaya gittik akşam geldik eve :)
(503 puan) tarafından
aaa siz de evden çıkarken icazet alsaydınız ya ondan. bak olmadı şimdi ayıp etmişsiniz :)
(259 puan) tarafından
Ayıp etmişiz ben evlenirken ev sizin ben yanınızda kalmam diğer eve giderim çoğu zaman orda duruyorum diyordu ben geldikten sonra beni de göturdu kaç kere :)
0 oy
(912 puan) tarafından
Biz ayni apartmandayiz ama kayinvalidem hic biseye karismaz kolay kolay :) sadece gorumcemle konusmamiza karisiyo :)))
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Aynı evdeyiz nisanda ayrılacaz Allahın izniyle bir problemimiz olduğu için değil en başta öyle konuştuğumuz için 
0 oy
tarafından
Malesef ben 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
3 yıl yaşadım 7 yıldır kendi evime geçtim çok şükür
0 oy
(29 puan) tarafından
Malesef ben 4 yıl oldu hiiç çekilicek çile değil
0 oy
tarafından
Kayınvalidemi kayınbabamı görümcemi severim Allah için iyi insanlar ama aynı evde yaşamak olmaz. Kıymetin kalmıyor evin hanımı olmuyorsun kocan seni değil de annesini önemsiyor ev hanımı olarak. İlk hamileliğimde 4 ay yaşadım orda bazı sebeplerden dolayı ama melek olsalar bile çoook zor kendimi oraya ait hissetmiyordum sürkeli ağla ağla evime dönmek istiyordum hapishane gibiydi benim için. Ay aklıma o günler geliyo çok kötü oluyorum travma olarak kaldı bende. Şimdi 1 gece bile olsa orda kalınca çok kötü oluyorum aklıma o günler geliyo. Ama onun dışında sabahtan akşama kadar orda olsam hiç sorun değil yeter ki gece evime geleyim orda kalmayayım
0 oy
(295 puan) tarafından
5 yıldır yaşıyorum 
0 oy
(242 puan) tarafından
bizde 2 yil ayni evde kaldik 9nce iyi niyetli birliktr otuturum dedigim icin aldim agzimin payini evlenir evlenmez geldi burnumdan geldi ne taze gelin oldum ne balayi 6 aydir ayrilmisiz ha ayrilirken hatali terbiyesiz de ben oldumm sakin sakin birlikte yasanilmaz inanin simdi o gunler elime gecmiyo cocuk olunca òzel de kalmiyo
0 oy
tarafından
Ayrı yaşıyorum eşim istemez sesi kalabalığa karşı hassas tek yaşamak güzel istediğin temizlik yap tertemiz dursun valla
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Hadi gözünaydın 
0 oy
(302 puan) tarafından
aman allah korusun ayrı eve evlendim kaynanm gil köyde eşime cok dediler burada iş bul evin üzerine ev yaparız diye ben eşime hep dedim eger işi de orada bulsan bile aynı yerde yaşamm aynı köyde bile dedim yakın ilcelerde ev tutar oturuz bunu aklına bile getrme dedim cünkü gittigimde bile cok kalmasam da 15 gün bile cok zoruma gidiyor degilki sürekli ayy allah korusun yazdıysa bozsun cekilmez benm kaynanm ve görümcelerim 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 725 göst.
9 Şubat 2020 Aile kategorisinde oğullarım (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,410 göst.
4 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 200 göst.
17 Nisan 2024 Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 164 göst.