0 oy
479 göst.
Diğer kategorisinde (34 puan) tarafından
Merhaba kızlar. 35 gün önce doğum yaptım ama pandemi süreci olduğu için zaten kimse gelmeyecek diye kapı süsü yaptırmadım. Ama sonra Instagram'da çok güzel makromeden kapı süsleri gördüm. Biraz içimde kaldı açıkçası. Sizce yaptırıp kızımın odasının kapısına mı assam yoksa zaten iş işten geçti diyip yaptırmasam mı Yardımcı olur musunuz ?

12 Cevaplar

0 oy
(758 puan) tarafından
Çok sevdiysen yaptır içinde kalmasın bence 
-Reklam-
0 oy
(3,881 puan) tarafından
Hevesin var canım yaptır illa birilerinin görmesi gerekmiyor :)
0 oy
tarafından
Yaptır tabi canım en güzelinden 
0 oy
tarafından
Zevk ve istek meselesi öyle bir isteğin varsa zamanı geçmez yaptır kullan hevesini al bence 
0 oy
(168 puan) tarafından

Valla canım karar senin ama elinde imkanın varsa çok güzel oluyor hatta ben yapıyorum pandemiden dolayı maddi anlamda zorluk çekiyoruz oyuzden bende ev ekonomisine katkı sağlamak için bebisimden vakit ayırıp yapıyorum istersen bı göz at gri olanı bı müşterim için yaptım o attı bu fotoyu teslim alınca

image

image

image

(503 puan) tarafından
ya ellerine sağlık canım ne kadara yapıyorsun bunları
(168 puan) tarafından
Özelden yazdım canım
tarafından
Fiyatı ne kadar bide kapıya nasıl sabitledi acaba
(1,826 puan) tarafından
Ikıncı resımdekını kafa yapıyoraun
(168 puan) tarafından
Özelden yazdim
0 oy
(941 puan) tarafından
Bende yaptircaktim ama vazgeçtim almadım kapı süsü falan hatta ben magnette yaptirdim duruyor öyle eşim bana yaptırma yaptırma dedi daha kimseye veremedim magneti
0 oy
(1,615 puan) tarafından

Bende bundan yapıyorum fikir olsun sana 

image

0 oy
(19 puan) tarafından
İçinde kalmasın canım sonuçta odası var kapısına asarsın ilerde o da mutlu olur bu durumdan :) 
0 oy
(137 puan) tarafından
Icinde hic bisey brakma canım ne istiyorsan yap bence ama odasına cocuk temalı duvar kagtları var onları yapabilirsin cok güzeller cokta uygunlar bak istersen
0 oy
tarafından

İçinde kalmasın bence çok pahalı bişi yaptırma ama hevesin kalmayacak bişey yaptır bence:)

0 oy
(34 puan) tarafından

Kusura bakmayın bebeğim huysuzdu bir kaç gündür girip de yorumlara bakamadım..Simdi çoğunuz içinde kalmasın yaptır demisiniz sizce bunlardan hangisi daha güzel renkler olarak ? Sayfa ile görüştüm başka renkler de yapılabiliyormus bu renkler disinda renk öneriniz var mı ? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

image

image

0 oy
(94 puan) tarafından
Yaptır bence içinde kalmasın herseyi son kez yaşıyor gibi önemsemek lazım :) 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 127 göst.
0 oy
1 cevap 136 göst.
0 oy
4 cevap 820 göst.
28 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Nur... (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 372 göst.
28 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bicirik1 (124 puan) tarafından soruldu

374,578 soru

11,203,450 cevap

34,504 kullanıcı

...