0 oy
291 göst.
Diğer kategorisinde (26 puan) tarafından
Ya kizlar benim 40biteli 10gun oldu ve eşimle henüz yakınlaşma olmadı benim çok dikişlerim vardı korku da var ne yalan soylim acicak gibi düşünüyorum sizce çok acıyor mu bide tekrar hamile kalma korkusu sardı adet olmadım henüz adet olmadan hamile kalınır mi nasil bı korunma yöntemleriyle korunabilirim cvplariniz için şimdiden teşekkürler

6 Cevaplar

0 oy
(2,849 puan) tarafından
Herkes bunu soruyor cnm ama hic bir korunma yonteminin garantisi yok igne olan var spiral taktiran hap kullanan 
-Reklam-
0 oy
(465 puan) tarafından
Aşı yaptir saglik ocagindan dikislerin ne durumda korkman normal bencede
0 oy
(628 puan) tarafından
Doğum kontrol hapı sorun Dr unuza. En iyisi o bebeğe zararı var mı sorun varsa şayet. Adet olmayı bekleyip plastik spiral yeni çıkmış çok iyi diyorlar. Minera ydı galiba adı. Bende sordum, onu kullanacağınım doğum sonrasında. Ama adet olana kadar da prezervatif en iyisi hamile kalma ihtimali var yinede korunmasız olursa
0 oy
tarafından
Acimamisti bnm 18 dikise rağmen 

Şuan bnde spiral var 4 buçuk aydır 
0 oy
(3,446 puan) tarafından

Walla spiral taktırdım kaydı 

Geri çekilme yöntemi ile 2 çocuk sahibi oldum 

Süt verdiğim için 3 aylık iğne vurdurdum eczaci dayim uygun görmüyorum dedi vurdurma bi daha 

En iyisi eşimi kisirlastirmayi düşünüyorum artık:D

(22 puan) tarafından
Hahaa Allah seni yaa güldüm cok:))))
0 oy
(834 puan) tarafından
Canım geçmiş olsun :) allah şifa versin. Eşinle de bu şekilde konuşsan anşatsan anlamaz mı belki korunur ve de daha  dikkatli olursunuz. Birşey olmaz allahın izniyle .  Bi de  valla anlam veremiyorum bazı insanlar çok ilginç cidden. Bu posta benzer acıyıp acımama mevzusuyla ilgili bir post vardı, kızı linç ettiler korkuyprum ilişki ''sırasında acıyor' dediği için. Şimdi bu posta ne kaa melaike varsa toplanır ama... çünkü onlar birer 'müstehcen avcısı' :D 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 338 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Birsenaslann90 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 70 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Merveeesubasi (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 188 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Senajhkl (930 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 286 göst.