0 oy
435 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar resmen sinir oldun ya halam pazar cantama takmis dakka bir benden istiyor kizimin bebek arabasinin alti yirtildi pazar cantami kullaniyorum ama surekli istiyo pazara ayni gun gidiyoruz ben nasil vereyim enayi gibi goruyor resmen beni durumuda cok ama cok iyi gozumde yok ne desemde bidaha istemese surekli kahvakti hszirla geliyom yapiyo cocugu var musait degil yok hazirla geliyom yapiyo arama mesafeyi kurmaya calisiyorum ama yine geliyo yuzsuzun teki arkamdan konusan insanlarla dedikodumu yapan bi yilan

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yüzsüzse ne yapsan gelir canım açık açık dile getir
tarafından
Getiriyom canim kurtulamiyom bilerek acmadim sabahtandir 10 defadir ariyo bilerek acmadigimida biliyo ama yine ariyo kurtulusum yok kadindan
-Reklam-
0 oy
(28,399 puan) tarafından

açıkca soyle istemiyorum diye .

tarafından
Acikca degilde alttan alttan soyledim ama anlamadi valla buddefa direk soyleyecem veremem kusura bakma diye bide ariyo kahvakti hszirla gelecem diye sabah erken kalkip kizimin fizigine gidiyom kosusturuyom bide ona kahvalti hazirlayacam bende kahvaltimi yaptim yorgunum dedim
(28,399 puan) tarafından
iyi demissin soyle
0 oy
(229 puan) tarafından
Hâlâ bir günde sen hazırla ben geleyim de bu 'nu sole daaha gelmes pazar çantası içinde kullandigim şeyi nasıl vereyim sana de 
tarafından
Yok ben soyleyince baska zaman gel musait degilim diyo yada aksam yemegine cagirdiginsa esin gelmesin sen gel diyo bende gitmiuom kocamla yiyecem diyom kac defa soyledim ama anlamiuo telini acmadigimda kapima geliyo kafayi yedim
(571 puan) tarafından
Cidden sana karşı böyleyse sende bn disardaym yada başka şeyler söyle oyala cidden yüzsüz insan çekilmiyor ablamın kayninda biliyorum adam yüzsüz gitmiyor evine bide bı alıngan bı alıngan aman Allahım çekilmiyor ..
tarafından
Hahahh kiz ablanin kayni alingan hali buysa sesimi etmiyom sorma ablanin kaynindan benim halada var ikisinide vur birbirine:))
(571 puan) tarafından
Aynn canm dedikleri olmayınca çok fena oluyorlar ...
0 oy
(5,705 puan) tarafından
Ama sen mecbur deglsn kı cnm kadın nkdr yüzsüz müş yaa 
tarafından
Iste gelde ona anlat asiri yuzsuz naptiysam kopamadim mesafemi kurdum uzak duruyorum ama cuma gunu durmadan ariyo acmasam kapima geliyo
0 oy
tarafından
Açma telefonunu sende cevap verme 
tarafından
Acmayinca kapima geliyo bide evler arasinda 15 dakka var kariya sasirip duruyom 15 dakka nasil yuruyup geliyo usenmeden diye
tarafından
Çantayı ona hediye et kurtul bence
tarafından
Kiz durumumuz musait degil alamam tekrar bide esim cok kizar bidaha hayatta para mara vermez bana
0 oy
(580 puan) tarafından
sende ona yap emirvaki kahvalti hazirla yoldayim gliyrm bakbakayim bidaha yapabiliyr mu
tarafından
Kiz aman bidefa yaptim kahvaltiyi herseyi bana hazirlatti saat on ikiye kadar onun yuzunden ac kaldim ben sekizde o on ikide uyaniyo
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Kapina geldigindede acma calop calip gider, madem o kadar yuzsuz s3nde ol canim. Yada ac kapiyi isim var disarda cikiyordum bende tam baska zaman gelirain artik de kapat kapiyi
tarafından
Iyi fikir oyle yapacam bidahakine ama pazar cantam var kiz kadin takti cantama valla en son kiracam atacam oraya
(6,978 puan) tarafından
Veremem banada lazım her hafta her hafta olmuyor hala de
0 oy
tarafından
Korona oldum gelme de  :) 
tarafından
Hahah kiz yeminle yaptim kadin yine geldi hatta test yapmaya giderken resim cekip attim yine geldi kurtulamiyom kene gibi
tarafından
Aa deli mi ne
0 oy
(653 puan) tarafından
Aradığında açma bı iki sonrasında güzel bı dille deki ben kullanıyorum çantamı veremem kusura bakma diye anlamazsa baktn kapiya geldi açma kapiyi oysa ben öyle yapardm
0 oy
tarafından
Yirtildi  attim de verme 
0 oy
tarafından
Söyle bende pazara gidicem. Kahvaltı içinde evde değilim komşuma gittim falan söyle yada hastayım söyle bahane bul 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 172 göst.
9 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 171 göst.
22 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sevgi guzel (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 394 göst.
11 Haziran 2021 Aile kategorisinde Zbasmmr (940 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 370 göst.