0 oy
326 göst.
Diğer kategorisinde (25,223 puan) tarafından
Şimdi de alt komşum pozitif cıkmış iyice dibimizde girdi yaa valla cok korkuyorum annemde buraya gel diyo bizde kal biraz diyo napıcagmı şaşırdım. :(( tamam her yerde var bu illet ama gitsem mi annemlere bilmiyorum ya burnumuzun dibine girdi iyice. 

7 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Kız bizim evin içine girdi bu illet benden başka kimseye bulaşmadı şükür sakin ol bence gittiğin yerde de olabilir 
(25,223 puan) tarafından
Artık çıkmıyorum dısarı :/
tarafından
En güzeli
Kız bende çıkmıyordum bana nerden geldi hiç bilemiyorum
(25,223 puan) tarafından
Off sorma yaa
tarafından
Sakin ol caanım kalk bi kahve yap Kendine rahatlarsın :) :)
(25,223 puan) tarafından
Ne kahvesi la evi dezenfekte ediyom
-Reklam-
0 oy
(16,507 puan) tarafından
Annenlerin mah. Bınasında yoksa git cano 
(25,223 puan) tarafından
Şuan yok ama olmıcak anlamına gelmiyo tabi :( psikolojik olarak insan çöküyor
0 oy
tarafından
Aman dikkat edin kendinize valla korkmakta çok haklısın ben çektim neler çektim Allah korusun uzak etsin sizden
(25,223 puan) tarafından
Amin cnm Amin allahım herkesi korusun :/ psikolojik olarak ta insan çöküyor
0 oy
(1,989 puan) tarafından
Canim komşumuzun oğlu oldu gelini kardeşleri aynı evdeydi bulaşması kimseye atlattilar

Allah'a emanetiz 
(25,223 puan) tarafından
Anladm cnm inşallah bizide geçer gider artık :(
(1,989 puan) tarafından
İnşallah canım yasayacaksak nerde olsak gelir
O yüzden Allah'a emanetiz sen icini ferah tut
(25,223 puan) tarafından
Aynen cnm olacagı varsa nereye gidersek gidelim olucak elbet. Ama psikolojik olarak belki iyi gelir diye düşündüm işte:(
(1,989 puan) tarafından
Git annene kafam dagilir canim sonra evine yine gelirsin
0 oy
(120,065 puan) tarafından
Oohaaa kiz dikkatli ol
(25,223 puan) tarafından
Yarın dezenfekte etmeye geliceklermiş Bi kişide daha cıkarsa karantina olucak mış
(120,065 puan) tarafından
Abooo
0 oy
(18,236 puan) tarafından
Bizim binadada çıkmışti selincim müsterih ol korkma sakin olmalisin ben evi iki güne bi siliyorm ellerimizi yikiyoruz maskesiz cikmiyoruz sende evden cikma gorüsme 21 gün bisey olmaz insallah
(25,223 puan) tarafından
İnşallah canım amin hergün siliyorum valla bitmedi gitti:(
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Bizimde alt kat hasta oldu atlattılar ama keaimlikle kapı önüne dahi çıkmadım temizliğe dikkat ettik bina kapısına mendillerle eldivenlerle dokundu eşim maskesiz zaten dısarı çıkmıyoruz balkona dahi çıkmadım bebeğimi de çıkarmadım onlar karantinadaysa bizde karantinaya girdük  inşallah tez vakitte iyileşirler insanlarımız çok düşüncesiz maske takmıyorlar yeri geliyo üstüne üstüne öksürüyo dövsen dövdü olacak ama bazıları hakediyor yan binamızda korona oldular kuzenleri gelmiş istanbuldan korona oldular ni ailede 2 kişi vefat ettihem baba hem oğul gitti oğlanın 2 bebeği vardı maskesizleri gördükçe öfkeden deliriyorum ama uyardıpı için  gözünü kaybeden sağlık calısanını hatırladıkça yutuyorum allah akıl fikir versün hepsine
(25,223 puan) tarafından
Ben cıkmam Bi şekilde de eşim cıkıyo mecbur napıcaz bilmiyorum. Adam maske takardı her zaman karısı takmadı asla maskeyle karşı kendisi g.zekalı. Adam oldu karısında yok
(1,331 puan) tarafından
Ay bizim alt kattakiler hiç takmıyolardı yalapşap batramlaşmışlar snrada anasını getirdi baska sehirden burda korona çıktılar bizide eve hapsettiler canım bide adam polis adam bile takmıyo halada takmıyolar :( eşinde cebine eldiven atsın kapıya onla dokunsun ta da mendille dokunsun canım agza götrmedigi sürece sıkıntı olmaz eve gelincede bütün kıyafetler çıkıp banyoya grsin hmn biz öyle yaptık hep o dönem :(

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 628 göst.
16 Haziran 2022 Aile kategorisinde hanimeli (499 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 97 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Manas (933 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 144 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Tunis (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 324 göst.