0 oy
1,933 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Annem 4 5 gündür çok kötü hasta koronadan şüpheleniyor yanı hiç kalkamıyo babam desen elinden yemek vs hiç gelmez. Yan apartmanında gelinleri var abimin eşi bi arayıp ne sormak ne de bir taş yemek yapıp kapıya bırakmadı kaç gündür vicdansız çoçuk bahane desem en küçüğü 6 yaşında çokmu zor bir taş yemek arayıp yada mesaj atıp ağzıma geleni saymak istiyorum 

46 Cevaplar

0 oy
(5,376 puan) tarafından

Bna bak gelin saçını başını yolarım de:D koz boşver bahar kendi vicdanına kalmş sen karışma zorla yapsa nolcak hayr mı gelir öyle işten 

-Reklam-
0 oy
tarafından
İşte anlatmak istediğim bu malesef kimse kaynanayı düşünmüyor onunda bir anne olduğunu düşünmüyor bunu genel söylüyorum canım yanlış anlama kendi annemiz olunca gelin bi tas yemek verse zor mu ama kendi kaynanamız olsa bizene alsın yapsın yesin deriz malesef insanoğlu hiç yaşlanmayacak hiç ölmeyecek gibi yaşıyor. 

Rabbim annene babana şifa versin inşallah Rabbim onları kimseye muhtaç etmesin. 
(2,768 puan) tarafından
Bende gelinim kuzum bende yaşadım ufat tefek şeyler hastalandılar yaptım verdim elımemı yapıştı Allah katında alırım inşâellah karşılığını.
tarafından
Aynen öyle canım insanoğlu işte kimse demiyorki Allah bana mükafatını verecek elbet diye. Allah şifa versin inşallah.
0 oy
(554 puan) tarafından
Cnm yemek siparişi verebilirsin belki korkuyordur çocuklarına kendisine bulaşır diye belki oda hasta olmuştur aynı binada gidip gelme varsa ara normal konuş durumlar nasil sendede birşey varmı diye öyle tartışmaya girme derim 
0 oy
tarafından
Gelini kirletenlere anlam veremedim ne biliyorsunuz ne yaşadı kendimden örnek verdim okuyun isterseniz ben 6 yıl evim uzak olmasına rağmen kölelik yaptım resmen ama doğumda 1 gün bile bakmadılar bir tabak yemek bile göndermediler aramız yürüyerek 15 dk şimdi 7 aylık torun diye seviyorlar tlfndan gelip gitmezler hep bizden beklerler siz olsanız öyle birine yapar miydiniz bir sürü dikiş atıldı aylarca zorlandım ameliyatlık  oldum bırak 10 günü 1 saat bile bakmadılar bide isminide onlara koydrduk haketmediler
(33 puan) tarafından
Benimde annem yanimda kaldi 20 gun hic anlasamiyorlar jkisi ne yapti ne etti dogum yaptim 3.gunu kovaladi resmen annem gitti 5.gunu de kendisi kacip gitti kizimin kirki ciktigi hafta geldi eve hemde mart ayi kis zamani soba bi yandan soguk bi yandan ilk cocuk acemilik cahillik kimse acimadi gelip bi sormadi beni ama ben kac kere amaeliyat oldu tek ben baktim 3ogun yemegini ilacini verdim zaten beraberdik evin bi cok isi hep bana bakiyordu insanoglu nankor hain ne yazikki yaptim diye demiyorum yapmasam da uzulurdum annemi neden kovaladin madem bakmayacaktin dimi birak beni torununa acisaydin neyse kimse kimsenin eline dusmesin kimse kimseden bi sey beklemesin bence
tarafından
Aynen alnından operim kiz ya
(33 puan) tarafından
Vallahi zor tabi simdi bende yaslanicam beni ne bekliyor bilemem hasta olurum bakima muhtac olurum hersey geliyor aklima dunyanin turlu turlu hali var o yuzden kendimi kimseye kotu etmem oncelik o evde yemek her turlu pisiyor.sonucta alsa oglu goturse geline hic gerek yok erkeler burda yapici olmali aslinda
0 oy
(983 puan) tarafından
Gelin yemek yapip goturmek zorunda degil ki 

İlgili bir soru bulunamadı

381,324 soru

11,415,549 cevap

34,966 kullanıcı

...