0 oy
1,919 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Annem 4 5 gündür çok kötü hasta koronadan şüpheleniyor yanı hiç kalkamıyo babam desen elinden yemek vs hiç gelmez. Yan apartmanında gelinleri var abimin eşi bi arayıp ne sormak ne de bir taş yemek yapıp kapıya bırakmadı kaç gündür vicdansız çoçuk bahane desem en küçüğü 6 yaşında çokmu zor bir taş yemek arayıp yada mesaj atıp ağzıma geleni saymak istiyorum 

46 Cevaplar

+7 oy
(3,446 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Herkes kalbinin ekmeğini yer de 

Eğer durumun varsa ben senin yerinde olsam yemek sepetinden yemek gönderirim her öğün
tarafından
Ya bak haaa aradigim cevappp.muhtesemsin bebegimm +++ lar sana
tarafından
Muhtesemmisin be kadinn:)) bak ovuyom:)
(3,446 puan) tarafından
Ahahaha senden bu yorumu aldm ya muhteşem üye yapacam adımı :D
tarafından
Yap.kiz yappp
-Reklam-
+3 oy
(2,009 puan) tarafından
E sen git yap nie bukadar de dert ediyosun sonucta hepimiz el kiziyiz demi kendi evladindan gelir hayir elden degil
tarafından
Tanımadığınız için bende cevap verdim bahar hala daha iyi niyetinden abisini arayıp demiyor cunki karısı ile arası bozulur diye adam sanıyor ki karısı yapıyor ne anasi babası ne kardeşi arayıp gerçek yüzünü göstermediği için
(2,009 puan) tarafından
İyi niyetliyse sinirini gelinden cikarmiycak abisini arayip diycek boyle boyle esin yapsin yemek versin gelemedigini soylesin bozulursa bozulsun anadan babadan kiymetli bisey yok bu hayatta
(935 puan) tarafından
Hamilelik bahane deil onunda ewladı varmş bir ara sor yada söyle ben gidemiyorum sen yemek yapıp götür diye burda yazıp tepki alacağına gelininizi ara ve sor neden gitmiyor aramyr hamileyken ben nelerini yaptm annemin ewe girme kapıya brak git ne saçma ya hamileyim ben 6 aylık hamileydim kasa kaldırıyordm tatlm gebelik hastalk deil bahane bu
(2,768 puan) tarafından
Dur bende hastalık dedim hamılelığime niye ordan burdan laf uydurma peşindesiniz ? Uzaktayım ona buna minnet ettirmem yan apartmannda olsam
(1,320 puan) tarafından
Hamileymiş yakın değilmis bahane oturur yaparsan üç günlük yemeğini verirsin eşine götürür
Bahanelerle sığınma
Annene sen yanarsın gelin değil
Ayrıca o da benim de çocuğum var kendi kızı yapsın diyordur haksizin nereden bakarsan kendini asla savunma. Geline acıdım yazık.
+3 oy
tarafından
Tam bir görümce ::)) RABBİM ŞİFA VERSİN 
tarafından
:))).....
+1 oy
(27,352 puan) tarafından

Allah islah eylesin merhamet vicdan lazım 

+1 oy
(895 puan) tarafından
Hata erkek kardesinde cnm.bide bazi seyler demeyle olmuyo vicdan meselesi.vede herkes ettigini bulmuyor malesef
+1 oy
tarafından
Sen kendi kaynanana cokmu gelinlik yapıyosun sanki de elin kızına saydırıyon sen benim görümcem olsan var ya senın haddini bildirirdim
tarafından
Kaynanaya laf etme postu olsaydı şimdi neler neler yazmıştınız hak verirdiniz ama işte demekki sizin yaranız varki gocundunuz bununda hatırlatmak isterim :))
tarafından
Hadsiz olan sensin cadı görümce
tarafından
Ne terbiyesiz bir yorum ya burda hastalıktan bahsediyoruz hadi kaynanayı geçtim benim komşum hasta yaşlı olsa yemek götürürüm insanlık hiç  mi yok sizde. Sizin gibiler kendi annesi hasta olsa yinede düşünmez Allah herkese kendi gibi gelin nasip etsin inşallah amin ecmain. Kim bir anneye nasıl davranıyorsa Allahta onların karşısına öyle evlatlar ve gelinler çıkarsın inşallah amin.
tarafından
Bak hala devam ediyor seviyesiz olduğunu kanıtlamaya:/ Allah şifa versin tatlım sana üzüldüm çevrendeki kişilere yaa nasıl terbiyesizce konusuyor
(7,195 puan) tarafından
Allah kimseyi senin eline düşürmesin yazik
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Ya bu uyarı verenler kim acaba 
(2,679 puan) tarafından
Kuzu zor değil aslında işine gelmiyor yazık günah
Acaba abide mi hiç demez git bak yemek yap
0 oy
tarafından
Hiç bişey söyleme canım yapmak istemiyorsa zorlayamazsın 
0 oy
tarafından
Baharım boşver hiç bisey söyleme iyice sevinmesin başka birisi var ise ondan yardım iste veya abine söyle deki annemlerin durumu böyle niye bakmıyorsunuz fln diye ama gelinle muhattap olma kuzum 
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Bence kötü olma baharcım yarın bigün annenle iyi olurlar sonra sen arada kalırsın 
0 oy
tarafından
Allah im yaa uyarıya bak henen de tetikte mi bekliyolar nee saçmalık 
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Ara söyle annem zor durumda 1 tabak çorba yapmak zor mu geldi sana de düşmanı olsa yapar bı insan bu durumda de 
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Başlık hatalı diyen insan buraya yaz bakiyim ne yazıyım ? Sinirim tepemde defol git
(2,371 puan) tarafından
Sakin olmalısın
0 oy
(1,669 puan) tarafından

Bu uyarı verenlere ayrı bi gıcık oluyorum arkadaş ya:angry: size ne başlık hataliysa yaz bı zahmet uyarı nedir editörler görüyor zaten

0 oy
(3,901 puan) tarafından
Insan olsa zatn arayip sorardi..laf solesen nolcak anlicak mi sanki..ayrica gelinden once abine ya da kardeşine söylen önce anasini babasini o neden düşünmüyo...karisina bi kap yemek yap diyemiyo mu..gelin kadar o da umursamaz bnce
0 oy
(122 puan) tarafından
Ararsan güzel konuşup laf soksan daha iyi sanki. Heran kimde hangi evde Corona çıkıp çıkmayacağı belli değil heran herkesin başına gelebilir ama halsizlik bitkinlik yerinden kalkamama belirtilerini de biliyoruz bı çorba yapıp eşinle kapıya adtirmak da mı zor geliyor yarın bı gün o çorbaya senin muhtaç olmayacağını kim bilir neyse Allah evlatlarının acısını göstermesin ama çok kirildik de kapat telefonu hakaret etme. 
0 oy
tarafından
Bak simdi duruma tarsten bakalim kaynanama hasta görümcem bir tas yemek yap götür diyor kendisi yapsin annesini çok düşünüyorsa zaten çocuklarla anca kendi isime bakıyorum,

Eger o gelin burda uye olsaydı böyle yazardi
tarafından
Peki yaa kızı da onlara uzak 6 aylık hamile ve 1 yaşında da bir bebeği varsa nolacak bide olaya burdan bakalim
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Canim geline yada  abine diyebilirsin

insan olsalar zaten yaparlar senin demenle değil kim olsa zoruna gider 
0 oy
(10,947 puan) tarafından
Siz nerede oturuyorsunuz? Anneniz ve babanıza ne kadar uzaksınız
0 oy
(48,690 puan) tarafından
herkeste vicdan merhamet olmuyor kayınvalidem biz sevgiliyken hastanede yatti esim kaldi yaninda iki eltim ne gittiler ne aradılar gecmis olsun diye. imkanin varsa sen gonder internetten ama her ogunde basa cikmaz babanin cabalamasi lazim

İlgili bir soru bulunamadı

380,042 soru

11,376,426 cevap

34,861 kullanıcı

...